18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
przemekkaro 2024-06-14, 8:04 1
Przecież już znaleźli sposób- nie wydają żadnych nowych wiz, pozwoleń i innych papierów w konsulatach. Każdy saszka, kiedy skończy mu się wiza, będzie musiał się udać na upadline i zapłacić łapówkę żeby dostać papiery na kolejne lata. A jak wiadomo tych najebanych wiecznie ruskich śmieci nie będzie w większości stać na duże łapówki i wielu ich zostanie wdeptanych w glebę pod chersoniem.



Nie do konca tak to działa, wielu to oleje i zostanie w EU na nielegalu. Spora część pracodawców będzie miała w dupie czy ma papiery czy nie , wazne zeby robił. Choć wolę jednak żeby to ten zjeb putin przegrał tę wojnę.
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-16, 17:13
baronturbina napisał/a:

Won z Polski pedale! Ewentualnie możesz to leczyć w zakładzie.
Do budy dziecka pilnować! Żeby ci córka małego ukra w brzuchu do domu nie przytargała. Walczysz na portalu a na podwórku ci brużdżą.



otrzyj piane z pyska kundlu!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 17:20
Folur napisał/a:

otrzyj piane z pyska kundlu!


Lepiej pianę niż spermę pierwszego lepszego gościa. Lubisz to ale pamiętaj żeby umył patyk po wyciągnięciu z dupy zanim do dzioba dostaniesz bo to niehigieniczne.
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-16, 17:21
baronturbina napisał/a:

Lepiej pianę niż spermę pierwszego lepszego gościa. Lubisz to ale pamiętaj żeby umył patyk po wyciągnięciu z dupy zanim do dzioba dostaniesz bo to niehigieniczne.



a twoj wali sledziem i grzybica twojej starej
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 17:29
Folur napisał/a:

a twoj wali sledziem i grzybica twojej starej


Ty jesteś jakiś ułomny? Nie no, w sumie jesteś bo homoseksualizm to choroba psychiczna. Mimo to … Przecież bardziej obrazi mnie dziecko z podstawówki. Idź chłopczyku lepiej zbierać obsrane kondomy po paradzie równości.
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-16, 17:34
baronturbina napisał/a:

Idź chłopczyku lepiej zbierać obsrane kondomy po paradzie równości.



Widzę znasz się w temacie. Smakowała ci nutella z nich czy bardziej bita śmietana?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 17:36
Folur napisał/a:

Widzę znasz się w temacie. Smakowała ci nutella z nich czy bardziej bita śmietana?


Ja jebie, nie dość że pospolity pedal to do tego analfabeta. To by się zgadzało. Książę idź lepiej na dworzec w Berlinie ciapatych obsługiwać.
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-16, 17:39
baronturbina napisał/a:

Książę idź lepiej na dworzec w Berlinie ciapatych obsługiwać.



No, no...widzę karierę międzynarodową już robisz...śmietana od czarnych smakuje tak samo jak od polaków?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 17:49
Folur napisał/a:

No, no...widzę karierę międzynarodową już robisz...śmietana od czarnych smakuje tak samo jak od polaków?


Ale serio cioto. Brzydzę się pedalstwem. Ty się mnie pytasz jak sperma smakuje? hahaha.
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-16, 17:51
baronturbina napisał/a:

Ale serio cioto. Brzydzę się pedalstwem. Ty się mnie pytasz jak sperma smakuje? hahaha.



Homofobia to typowy objawy braku akceptacji własnej orientacji.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 18:18
Folur napisał/a:

Homofobia to typowy objawy braku akceptacji własnej orientacji.


Homoseksualizm to choroba psychiczna. Kiedys były na to słuszne metody. Teraz środowiska LPG + QWERTY i inne szmaciarstwo. Jebie ci się w dupie bo zbyt ciotowaty byłeś żeby babę znaleźć więc zostałeś mamą w związku.
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-16, 23:29
baronturbina napisał/a:

Homoseksualizm to choroba psychiczna. Kiedys były na to słuszne metody. Teraz środowiska LPG + QWERTY i inne szmaciarstwo. Jebie ci się w dupie bo zbyt ciotowaty byłeś żeby babę znaleźć więc zostałeś mamą w związku.



zawsze możesz się leczyc, homofobia jest uleczalna
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-17, 0:12 1
Folur napisał/a:

zawsze możesz się leczyc, homofobia jest uleczalna


Jest takie powiedzenie: „Dzieci i pedały głosu nie mają”. Próbowałeś się pedalić poza strukturą tego portalu?
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-17, 14:06
baronturbina napisał/a:

Jest takie powiedzenie: „Dzieci i pedały głosu nie mają”. Próbowałeś się pedalić poza strukturą tego portalu?



Najlepiej by było gdybyś usunął stąd konto i wrócił na front do Ukrainy. Tam ciebie teraz potrzebują.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2024-06-19, 20:14
Z niewolnika nie ma pracownika, żołnierza takoż. Jakbym miał iść, bo chcę, to z radością, ale jakby mnie zmuszali, to zastrzeliłbym dowódcę, gdyby dali mi broń.
Zgłoś