18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Upalanie Gumy Taczka
dolczenz • 2012-04-27, 21:59
Upalanie gumy taczka, bardzo stare ale po tagach nie znalazlem, jezeli bylo to przepraszam, sam jezdze BMW i mnie to bawi
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-04-29, 21:32
BMWswap napisał/a:



nie, nie zauważyliśmy nic takiego, jestes pierwszy, gratuluję

a nie pomyslales ze niektórzy nie potrzebują przedłużać sobie fiuta a jeżdzą bmw bo mieli okazje spróbować i z jakiegoś powodu nie chcą już innego auta. współczuje, że masz małego i przedłużasz go sobie, nawet nie można powiedzieć "chuj wie czym"



Uderz w stół a nożyce się odezwą - widzę że masz kolego jeszcze przed sobą długą drogę i bolesny okres zwany dorastaniem. Wróć lepiej do kręcenia filmików jak to stare bety pod biedronką driftują przy 30km/h.
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-04-29, 23:08
Po prostu uwielbiam , BMW i ich właścicieli, dlatego za całokształt jak się nawalę i znajdę BMW stojące w przyciemnionym miejscu, a chce mi się lać, wyjmuje wacka i leje po klamkach wszystkich drzwi
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-04-30, 0:45
oskiboski napisał/a:



Uderz w stół a nożyce się odezwą - widzę że masz kolego jeszcze przed sobą długą drogę i bolesny okres zwany dorastaniem. Wróć lepiej do kręcenia filmików jak to stare bety pod biedronką driftują przy 30km/h.



nie nazywaj mnie swoim kolegą, do tego masz jeszcze długa drogę może i dorosłeś, ale nie dojrzałeś...
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-04-30, 21:03
MrSpook napisał/a:

Po prostu uwielbiam , BMW i ich właścicieli, dlatego za całokształt jak się nawalę i znajdę BMW stojące w przyciemnionym miejscu, a chce mi się lać, wyjmuje wacka i leje po klamkach wszystkich drzwi



A potem taki w mordę dostaje i dochodzi wtedy stereotyp, że właściciele beemek to zaczepni chuligani

Płodzie, zgadzam się - pewna grupa osób buduje bardzo szeroką opinię o wszystkich właścicielach aut danej marki. Chujtam ajtam
Zgłoś