18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:59
🔥 Policjant i pitbull - teraz popularne
🔥 Usuwanie starego drzewa - teraz popularne
Avatar
Cyxa 2016-05-27, 13:07 2
tranzystor napisał/a:



Myślenie typowego polaka-cebulaka. Jak jakieś zasady mi się nie podobają, to je olewam. Dlatego mamy taki burdel i nawet wg niektórych polityków Konstytucja gówno znaczy. Bo przecież to, co tam jest napisane, ogranicza im swobody. Dlatego kraje rozwinięte się rozwinęły, bo nie było w nich typowego dla Polski burdelu. Cecha narodowa, to buntować się zawsze. Najpierw przeciwko władzy komunistów, to wporządku, było uzasadnione. Komuchy oddały władzę w wyborach, ale nadal trzeba się buntować. Wymyślanie sztucznych powodów do buntu. Każdą zasadę przecież można złamać.



Ty to jesteś tak pojebany i tępy, że nawet nie ma sensu z Tobą dyskutować.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2016-05-27, 13:48
Cyxa napisał/a:



Ty to jesteś tak pojebany i tępy, że nawet nie ma sensu z Tobą dyskutować.



Trzeba być totalnym inwalida umysłowym by pisać do kogoś wielką literą 'Ty' i w tym samym zdaniu wyzywać go od pojebanych tępaków...

to trochę tak jakbym napisał że: z całym szacunkiem naleznym Twojej osobie uważam że jesteś bezmózgim plebsem nie zasługującym na żaden szacunek...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-05-27, 17:15
Cyxa napisał/a:



Ty to jesteś tak pojebany i tępy, że nawet nie ma sensu z Tobą dyskutować.



Dyskutować można dysponując argumentami. Jesteś typową, pierdolą cebulą, która "bunt" ma wryty w pusty łeb. Najważniejsze, żeby olewać wszelkie przepisy i zasady, bo wtedy się jest indywidualistą i myślącym. Typowy korwinista.
Zgłoś
Avatar
AdiOsAmigos 2016-05-29, 10:53
Zdjęcie tego motorniczego powinno być na każdym słupie w tym mieście z napisem "Uwaga fiut" przez podobnego debila szedłem 15 kilometrów o 12 w nocy bo mnie nie wpuścił do autobusu a rower uziemiony bo mi tylna piasta pękła... 12 godzin w pracy telefon rozładowany 3 zeta przy dupie głodny i nakurwiało deszczem... planowałem zemstę ale świat sam go ukarał kurwy bez empatii, psy ogrodnika itp. do piekła kurwo wściekłą...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-05-29, 23:28
AdiOsAmigos napisał/a:

Zdjęcie tego motorniczego powinno być na każdym słupie w tym mieście z napisem "Uwaga fiut" przez podobnego debila szedłem 15 kilometrów o 12 w nocy bo mnie nie wpuścił do autobusu a rower uziemiony bo mi tylna piasta pękła... 12 godzin w pracy telefon rozładowany 3 zeta przy dupie głodny i nakurwiało deszczem..



A kogo obchodzi, że jesteś tak antypatyczną kurwą, że nie masz nawet znajomego, który by cię podrzucił samochodem? Jak się ma przy dupie 3zł, jeździ się rowerem, który się rozpierdala, ma się telefon, w którym bateria nagle pada, to się ma pretensje do motorniczego.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-08-15, 1:31
Iguor napisał/a:

Rozumiem, że gdybyś żył w III Rzeszy to byś elegancko strzelał do żydów


Zgłoś