18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
B................o 2012-02-05, 18:14
Ciekawe w jakim dziale wyląduje ten materiał
Zgłoś
Avatar
chewbacca 2012-02-05, 18:59
Ten materiał zazwyczaj ląduje w muszli a później chuj go wie. Zazwyczaj. Czasem na hardzie.
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-02-05, 19:08
albo na czyjejś twarzy i dopiero na hardzie
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-02-05, 20:25
a może na klacie ;p
Zgłoś
Avatar
foe 2012-02-05, 23:10 3
I bardzo dobrze napisał, dobra riposta na te pseudointelektualne, skopiowane z neta mądrości, które tępe laski wrzucają na "fejsika".
Zgłoś
Avatar
Wendo 2012-02-05, 23:20 4
Całkiem nieźle...
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-02-06, 0:20
@foe to W. Szymborskiej, acz założę się że jakoś wcześniej to nie było tak "modne"... no kurwa, szlag mnie trafia jak każdy nagle staje się znawcą poezji/muzyki/malarstwa/informatyki gdy ktoś umrze.

Czasami mi się wydaje że rzadko ten sam koleś je dwa razy dyma nawet.
Zgłoś
Avatar
BulaKSSG 2012-02-06, 0:51 2
Jak wyraziłem podobną opinię na temat tego fragmentu, zostałem zjechany z błotem przez idiotów, którzy nagle zaczęli się jarać poezją. Chuj w to, że fragment jest naprawdę frajerski i nic konkretnego nie przekazuje. Takich rzeczy to ja się na fizyce uczyłem, że nie ma dwóch takich samych zdarzeń/przedmiotów/itp. w przyrodzie. Ale przecież to Szymborska! To znaczy, że gówno, tylko napisane przez Szymborską, jest mniej gównianym gównem?
Zgłoś
Avatar
blade87 2012-02-06, 1:42 1
Szymborska napisała, że nie można wysrać dwa razy tej samej kac kupy?
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-02-06, 2:21
Cytat:

Jak wyraziłem podobną opinię na temat tego fragmentu, zostałem zjechany z błotem przez idiotów, którzy nagle zaczęli się jarać poezją. ch*j w to, że fragment jest naprawdę frajerski i nic konkretnego nie przekazuje. Takich rzeczy to ja się na fizyce uczyłem, że nie ma dwóch takich samych zdarzeń/przedmiotów/itp. w przyrodzie. Ale przecież to Szymborska! To znaczy, że gówno, tylko napisane przez Szymborską, jest mniej gównianym gównem?



Wiesz bo to o miłości i ma takie piękne słowa, pff... entuzjaści poezji pokroju nowego odkrycia lewuszków Jasia Kapeli... konkludując, czasami gówno kogoś kto nie powinien pisać "gówna" [tu, niegówniany poeta] jest bardziej gówniane od zwykłego gówna.
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-02-06, 13:31
@ Wendo jak ma na imię ta dupeczka z tego gifa??? Odpisz to WAŻNE... no bo wiadomo o co chodzi

nazwisko też możesz podać
Zgłoś
Avatar
mrtexas 2012-02-06, 13:39


^^
Zgłoś