18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
krozy 2022-07-19, 20:03 1
radek225 napisał/a:

Prawo jazdy wygrałeś w chrupkach, czy dopiero zrobiłeś kartę rowerową? Kierowca autobusu omija samochody zaparkowane nieprawidłowo przy przejściu dla pieszych, po czym od razu zjeżdża na przystanek sygnalizując to na długo przed pojawieniem się motopizdy w kadrze. Niemyty 2 tygodnie murzyński chuj do mordy motopiździe jak i tobie. Typowo polskie "nie wiem, ale się wypowiem".



Taa bo włączenie kierunkowskazu oznacza pierwszeństwo podczas zmiany pasa... ale błysnąłeś... typowe dla półgłówków z wysokim mniemaniem o sobie nie znam się ale będę innych pouczał...
Zgłoś
Avatar
82Boro 2022-07-20, 20:41
Typowy rusek
Zgłoś
Avatar
Kolo_taki 2022-07-20, 22:00
radek225 napisał/a:

Prawo jazdy wygrałeś w chrupkach, czy dopiero zrobiłeś kartę rowerową? Kierowca autobusu omija samochody zaparkowane nieprawidłowo przy przejściu dla pieszych, po czym od razu zjeżdża na przystanek sygnalizując to na długo przed pojawieniem się motopizdy w kadrze. Niemyty 2 tygodnie murzyński chuj do mordy motopiździe jak i tobie. Typowo polskie "nie wiem, ale się wypowiem".



Chuja wiesz w nogach śpisz, motopizda jedzie prawidłowo, po swoim pasie, kierowcą autobusu jechał już całą szerokością pojazdu po pasie lewym i zajechał motopizdzie droge
Zgłoś