18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ups !
tigerqaz • 2013-12-15, 19:50
Na pewno niejeden sadol miał tą krępującą sytuację będąc u kogoś.

Tak wiem stare jak internet.
Ale niech gimby wiedzą czemu słyszą w odwiedzinach jak znajomi mówią "Nie musisz zdejmować butów"
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-12-15, 20:30 11
niezła strategia - wchodzisz, siadasz, zdejmujesz buty, ona mdleje (kot też) a ty.... do dzieła!
Zgłoś
Avatar
El_Vito 2013-12-16, 1:24 2
To że tobie wali ze skarpet i znajomi błągają cię byś pozostał w gumofilcach (w których zresztą wdepnąłeś w gówno, ale to i tak pikuś przy tym co by było, gdybyś je zdjął) nie znaczy jeszcze, że wszyscy tak mają...
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-12-16, 2:47 15
Ale coś jest nie tak z tymi śmierdzącymi stopami. Mam na przykład koleżankę, do której jak przychodzę i ona zdejmuje buty to jest ok, ale jak już przychodzi jej siostra i wchodzi do pokoju to taaaaki sztynks, że zielona się robię od razu. To nie grzybica, bo by chyba kurwa zauważyła, a jebią jej tak już od dawna. Tak samo do mojego brata przychodzi kolega, z którym jest wszystko ok a następny zdejmie buty i chate muszę wietrzyć pół dnia później. To taki dziwny smród, taki jak jakiś ostry ser z rzygami no nie da się opisać. Mi nawet ja w grubych skarpetach spocą się nogi po 10 godzinach to nic a nic nie śmierdzi, a innym nawet po umyciu nóg dalej takim sztynksem jebie, że wyrobić po prostu nie można. No nie rozwiązałam jeszcze tej zagadki.
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2013-12-16, 3:20 1
jebią im stopy, bo albo trzeba wymienić wkładki do obuwia albo używać takich specyfików odswieżających, przecież wkładki w obuwiu trzymają pot i później ten smród przechodzi na skarpety
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-12-16, 4:42 6
Gdziekolwiek bym nie wchodził, nigdy ale to nigdy nie ściągam butów!
Nie jestem ciapaty ani rusek, żeby zzuwać obuwie.
Bo kurwa państwo dywany mają...

Jeśli ktoś z własnego domu robi muzeum.
Chuj mu w dupę.
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2013-12-16, 6:27 4
@memengwa - pierwsza opcja to taka, że nie zmieniają skarpetek, albo w butach chodzą chuj wie ile bez wietrzenia ich, a druga opcja to duża ilość toksyn w organizmie, a tak w sumie to chuj z tym z jakiego powodu komuś jebie z buta lepiej pokaż sadystycznemu społeczeństwu swoje stópki
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-12-16, 6:28 3
El_Vito napisał/a:

To że tobie wali ze skarpet i znajomi błągają cię byś pozostał w gumofilcach (w których zresztą wdepnąłeś w gówno, ale to i tak pikuś przy tym co by było, gdybyś je zdjął) nie znaczy jeszcze, że wszyscy tak mają...



Powiedzcie mi ludzie...
Czemu zawsze, ale to zawsze w komentarzach pojawia się jakiś zjebany banan, który ma zjebany dzień bo mu baba dupy nie dała i zaczyna trollować ??? Liczysz ma masę piw to się kurwa mylisz.
Jak Ci się temat i opis nie podoba to wrzuć se kurwa swój Pecie !!!
Ja dużo tematów nie mam, ale widzę że u ciebie w tematach jest tak pusto jak we łbie.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-16, 8:24
@up

napisał prawdę i serduszko zabolało? ahahah

rano wstałeś, pewnie świnie nakarmić.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2013-12-16, 9:59 2
Niech super timorem pospreja.
Zgłoś
Avatar
El_Vito 2013-12-16, 16:24
tiger poczół siem dotknienty buhahahaha
znaczy, że coś jest na rzeczy

TRAFIONY ZATOPIONY
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-12-16, 16:44
up@ oczywiście jest coś na rzeczy...
Mianowicie że nawet na tym portalu znajdzie się pedał i dziwka...
Posikałeś rurki ze śmiechu ???

up@ xts
Nie wiem jak tam u was w Warszawce ale u mnie w mieście świni nie hodujemy.
Chociaż jak byłem w tym waszym burdelu to syf jak skurwysyn. Czyli bez zmian.
Zgłoś
Avatar
kloner11 2013-12-16, 21:46
@tiger musze Ci cos napisac, zauwazylem, ze okreslenia "warszawka" uzywaja najwieksze wsioki i ci "prawdziwi warszawiacy" brzdakajacy sloiczkami. Po Twoim wpisie napisze to oficjalnie

JESTES WSIOK!

I nie masz sie juz co unosic, bo nie i juz.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-12-16, 22:15
Cieszę się gdyż pisząc to, właśnie napisałeś 17 post na tym portalu. Poszło mi to bokiem jak wszystko co do tej pory w tym temacie
Ale szanuję Cię za wyrażenie swojego zdania.
Poza tym mam na to wyjebane...

Czekam na kolejnych napinaczy i mistrzów ciętej riposty.
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-12-16, 22:26
hehe brudasy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie