18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
T3RMINATOR 2019-01-04, 22:16 8
Ja bym rzekł że być może ma jaja nawet jak kwarc oblepiony tytanem

A co do tego co ma w głowie, to chyba nikogo w domu nie ma.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2019-01-04, 22:35 2
Na Polaka nie ma haka ! Spoko gostek!
Zasubskrybowałem sobie jego kanał
Zgłoś
Avatar
razak 2019-01-04, 22:53 1
Od samego patrzenia na filmik mam nogi z waty. Jeśli to kocha niech to robi kosztem wszystkiego do póki nie cięrpią inne osoby. Życie bez pasji jest puste i zjebane Podeślij na priv gdzie kupujesz spodnie na takie duże jaja.
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2019-01-04, 22:58 2
Chopie jo żech dostoł sraki po drugim filmie ze strachu...
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-01-04, 23:16 2
też kilka razy wlazłem na dość sporą wysokość, ale coś mam w głowi nie tak, może przez ten portal? ale za każdym razem zastanawiałem się jak by to było skoczyć,że to musiało by być fajne, nawet by nie bolało przecież, i bojąc się sam siebie przestałem to robić że by kiedyś nie dać krok do przodu i w locie się zastanawiać czemu to zrobiłem, wiem, wiem mam iść to zrobić, nagrać że by na harda był materiał
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-01-04, 23:20 2
mlodo umrze chociaz
Zgłoś
Avatar
kuba7575 2019-01-05, 2:28
Zawsze mi sie dlonie poca jak ogladam takie wyczyny
Zgłoś
Avatar
x................x 2019-01-05, 3:21 2
Niema to jak ryzykować życie dla licznika wyświetleń (bo z youtuba nie ma za huj pieniędzy)
Szkoda że z tych 2000 tyś subskrybentów nawet jeden nie przyjdzie na jego pogrzeb
Bo na bank prędzej czy później się zajebie , bo tylko idiota wchodzi na metalowe konstrukcje w zimie kiedy są śliskie
Zgłoś
Avatar
stary_piernik 2019-01-05, 9:31 2
do zobaczenia na hardzie...
Zgłoś
Avatar
madzia695 2019-01-05, 9:37
Chopie zaebisty żeś jest.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2019-01-05, 10:37 9
UP
Tak bardzo zajebisty ze jak sie kiedys spierdoli z opuszczonego komina czy starej wiezy to wlascicel gruntu bedzie mial przesrane za zle zabezpieczenie terenu. Nie doscc ze koles zdrowo pierdolniety to jescze nie uzywa mozgu. Jak dla mnie to najlepsze co mzoe zrobic to jechac na skałki i tam sie zgodnie z prawem spierdolic raz a porzadnie...
On nie ma jaj ze stali tylko powazny pierdolnik w glowie....
Zgłoś
Avatar
kardaszian1 2019-01-05, 10:42 1
Up , robi to co kocha i chwała mu za to. Może ty też będziesz miał kiedyś okazję
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2019-01-05, 10:45 6
ps. Mysle ze to kwestia czasu kiedy zobaczymy tego osobnika na hardzie , skonczy jak parktycznie kazdy inny ktory sie tak " bawil"...

W kwestii robienia co sie kocha to jest argumenty z dupy wyjety ktory rowniez jest uzywany przez motopizdy np na chabowce i dlatego nei widze zadnego powodu do chwaly dla tego przyjebaa. Gowno mnie obchodzi co gosc robi do momentu kiedy nei stwarza bezposredniego zagrozenia dla innych. Tutaj widze wlazenie na budynki w centrach miast i nie chciabym sie kiedys znalezc w sytuacji kiedy taki debil spada na mnie z 100 metrow. Jak widzisz on wiekszosc swoich akcji robi na przypale bo nei darmo zapierdala non stop SP i Policja. Jesli twoje " hobby" szkodzi innym ( a to szkodzi czytaj moje posty wyzej) to jest chuj nie hobby i rownei dobrze pedofil moglby napisac ze kocha to co robi.
Ja pierdole jak jescze gdzies zobacze ze KOCHA CO ROBI to kurwa zaczne zygac tecza...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-01-05, 10:50 3
za to mózg ma wielkości orzeszka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie