18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Recydywista 2016-04-28, 21:43 3
nie godny uwagi, nie godny nawet odtworzenia. Nie nabijac temu pedalowi wyswietlen
Zgłoś
Avatar
corrado1111 2016-04-28, 22:08 3
A jeżeli będą chcieli pójść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, kurwa jego mać!
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-04-28, 22:50
Czemu nie w 'dokumentalne'?
Zgłoś
Avatar
G................a 2016-04-28, 23:08 2
Recydywista napisał/a:

nie godny uwagi, nie godny nawet odtworzenia. Nie nabijac temu pedalowi wyswietlen



Byś sam coś dodał zamiast pierdolić. 0 tematów a pierwszy by skrytykować (nie mówię, że krytyka jest zła, ale merytorycznego podejścia do niej u Ciebie ni chuja nie widzę).

A za Urbana zawsze piwko, ze względu na to, że ciekawie opowiada o miejscach poza naszą kochaną ojczyzną. Dla mnie fajny sposób na zaplanowanie podróży jak hajs się zgodzi.
Zgłoś
Avatar
toldiminimal 2016-04-28, 23:20
Toolpa, dokument osobiście nieco inaczej odbieram. Ale fakt bo głębszym zastanowieniu mogło to tam trafić
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2016-04-29, 5:11 1
Gouranga napisał/a:



Byś sam coś dodał zamiast pierdolić. 0 tematów a pierwszy by skrytykować (nie mówię, że krytyka jest zła, ale merytorycznego podejścia do niej u Ciebie ni chuja nie widzę).

A za Urbana zawsze piwko, ze względu na to, że ciekawie opowiada o miejscach poza naszą kochaną ojczyzną. Dla mnie fajny sposób na zaplanowanie podróży jak hajs się zgodzi.



ty kurwa glupku chcesz sobie chujbana poogladac to won na yt to jest sadol... chuj nas tu obchodzi obsranny chujtuber i jego chuja warty kanal
Zgłoś
Avatar
p................a 2016-04-29, 15:08 2
Gouranga napisał/a:

0 tematów a pierwszy by skrytykować (nie mówię, że krytyka jest zła, ale merytorycznego podejścia do niej u Ciebie ni chuja nie widzę).

To ja go poprę, bo mam ich trochę więcej. Nauczcie się wreszcie do czego ten dział służy. Podpowiedź: historia i dokument, nie historia lub reklama jakiegoś żydtubera. Oby kiedyś się wycofali z płacenia takim i tym samym produkowania masy bezużytecznych społecznie pajaców bez żadnego doświadczenia zawodowego.
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-04-29, 17:31 1
Cytat:

Byś sam coś dodał zamiast pierdolić. 0 tematów a pierwszy by skrytykować (nie mówię, że krytyka jest zła, ale merytorycznego podejścia do niej u Ciebie ni chuja nie widzę).



Kurwa nie wolno krotykować bo samemu się nie wrzuca nic? Z chujem sie na łby pozamieniałeś? A może nic nie wrzuca bo nie ma nic sadystycznego własnego a gównem o muzeum nie będzie zaśmiecał SADOLA? Ty kurwiu portale pomyliłeś.

Życzę ci serdecznie raka. Temu portalowi trzeba solidnej epidemii w której wyzdychają wszyscy od polityki, korwina, kotków, stłuczek, kwejka, "eksploracji", czarnobyla i innych gówien jak teorie spiskowe. Wtedy zostanie to co powinno- czarny humor i makabreska .
Zgłoś
Avatar
Nimrod-PW 2016-05-05, 0:55
Byłem tam ok 10 lat temu i z tego co widzę to niewiele się tam zmieniło, dodam od siebie że jest tam jeszcze pawilon z eksponatami i przykładami demonstrującymi na przekrojach i modelach w formie zabawy dla najmłodszych - dzieci, prawa fizyki jakie mają zastosowanie w lotnictwie. Ja z tego co pamiętam to trafiłem dzień w którym można było zwiedzać za darmo. Ogólnie bardzo ciekawe eksponaty do niektórych można dostać się do środka. Polecam zajrzeć także do sklepu z pamiątkami, ciekawe pozycje do nabycia.
Zgłoś