18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
kulawiec 2023-06-19, 13:30 2
Agoreth napisał/a:

Opowieść sprzed trzech lat - gdzieś w Radomiu.



A jak tam u was w tym Radomiu? Dalej myślicie, że trzepak służy do przywiązywania konia?
Zgłoś
Avatar
squach 2023-06-19, 15:12
radziorxponton napisał/a:

podpiąć pod 220v i po problemie



W myślach to miałem.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-19, 19:04
Tym kurwom łapy obcinać to mało.
Zgłoś
Avatar
kulas9 2023-06-20, 0:16
Co za debil to kręcił, ja widzę dwa wyjścia:
1. Boję się włamywacza, to wyszarpuje mu to badziewie i tyle, jak ktoś wyżej napisał, może mu palce przytrzaśnie
2. Nie boje się, to pozawalam mu otworzyć drzwi i jeb z kopa, najlepiej żeby mu rękę czy głowe przytrzasnęło.

Autor pipa do kwadratu.
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2023-06-20, 12:39 2
miałem lekko podobną sytuację: środek nocy, ktoś mi dłubie w zamku i dłubie, a że akurat mieszkałem wtedy na parterze, pierwsze drzwi od wejścia, to trochę zawsze strach był.
Więc otwieram cicho zamek, szarpnięciem otwieram drzwi , dys ys sparta kop do przodu z całej pary, że intruz wylądował na przeciwnych drzwiach i po nich zjechał.
Myśałem, że pokonałem zło, ale okazało się, że to najebany sąsiad był, który drzwi pomylił...
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-06-21, 22:16 2
Mi się kiedyś próbowali włamać do mieszkania na strzeżonym osiedlu, z emerytowanym SB-olem na portierni i monitoringiem na korytarzach. Leżę sobie w wyrze, dochodzi 4 nad ranem w niedzielę, patrzę a tu klucz w zamku mi się sam przekręca. Wyciągnąłem tylko z szafy stalową rurę od bardzo dobrego odkurzacza marki Zelmer starego typu i tak sobie leżę dalej mając tę tonfe w zasięgu ręki. W końcu mi się znudziło, zajebałem dłonią w drzwi i krzyknąłem grzecznie "wypierdalać mi stąd". Potem miałem schizę co będzie jak się nie obudzę, jeszcze mi kurwa zajebią mikrofalę Daewoo. Zacząłem stawiać szklankę z łyżeczkami na klamce, jak ktoś by szarpał za klamkę to by jebła na płytki i wtedy akcja Zelmer od nowa.
Zgłoś