18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BongMan 2014-11-17, 1:22 3
Na hamburgera to wiem jak jest bo podobnie jak na bułkę... Ale na kręgle? Pierwsze słyszę.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-11-17, 1:40 6
"on by pewnie tez"... troche juz wypilem i rozumiem ze puneta puenty na sam koniec koncow ale kurwa chlopie...
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-11-17, 2:10
Pierwszym zdaniem zjebałeś drugie. Ni chuja to nie jest śmieszne.
Zgłoś
Avatar
Skiter18 2014-11-17, 16:15
Niech zgadnę, syn rudy?
Zgłoś
Avatar
InsaneHarv 2014-11-17, 20:08 3
"wziąłem 4 jego kolegów na lody i kręgle"
Lody rozumiem, ale z kręglami proboszcz miał gest
Zgłoś
Avatar
yebacsystem 2014-11-18, 0:48
jestes krolem sucharow
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2014-11-18, 13:02
Wersja z córką i koleżankami brzmiałaby trochę lepiej, no ale to jest sadol tego nie ogarniesz
Zgłoś
Avatar
gizmoseb 2014-11-18, 20:02
Rzecz dzieje się w Izraelu. Fabryka najnowocześniejszych samolotów bojowych. Rozpoczynają się testy najnowszego osiągnięcia.
Pierwszy oblatywacz wsiada, startuje i sprawdza osiągi. Przy drugim machu oderwały się skrzydła i niestety zginął... Konstruktorzy przejrzeli raz jeszcze dokumentację, zapis czarnej skrzynki i w miejscu, gdzie skrzydła odpadły dali ekstra wzmocnienia, wymienili materiały na jeszcze lepsze etc... Niestety przy drugiej próbie sytuacja się powtórzyła, skrzydła odpadły, samolot się rozbił. I znów przeglądy, dyskusje wzmocnienia... Niestaty za każdym razem sytuacja się powtarza... Poszli więc do rabina po radę.
Rabin wysłuchał problemu i kazał wrócić następnego dnia. Rano przekazuje im swoje rozwiązanie
-W miejscu gdzie skrzydła odpadają nawierćcie otwory...
-Ale jakto? Przecież to jeszcze bardziej osłabi kosntrukcję...
-Róbcie jak mówię, będzie dobrze...
Tak więc nawiercili otwory, wybrali pilota, którego najmniej będzie szkoda i start...
Pilot pełen strachu przyspiesza, jeden mach, dwa machy, trzy machy... I nic. Radosny i zdrowy wrócił na ziemię, a konstruktorzy biegną do rabina i pytają
-Jak to możliwe ?
A rabin na to
-Wiecie, wczoraj po waszym wyjściu poszedłem do toalety zrobić jak co wieczór kupę... I wiecie na co wpadłem ? Papier toaletowy jakoś nigdy nie obrywa się na perforacjach...
Zgłoś