18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
USA państwo policyjne
ghostq89 • 2013-09-03, 12:37
Policja aresztowała kobietę w USA, która grając i śpiewając popierała Syrię.

„Żyjemy w państwie policyjnym! Czynicie szkodę! Naruszacie moją prywatność! Walczyłam w wojnie dla tego kraju! Wstrzymajcie atak! Zaprzestańcie przemocy! Pomocy! Ratunku!” – krzyczała Emiliy Yates

Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-05, 1:07
Fajnie, ale Assad popiera i finansuje hezbollah
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-09-05, 2:43 1
mieszkam w usa i to jest panstwo policyjne wcale , ostatnio w weedkend wracalem dwa razu do domu kolo 2 a w drugi dzien kolo 4 i swa razy zatrzymala mnie policja , bez powodu , bez przczyny , bez celu sprawdzili dokumenty i pojechali oczywiscie przy rozmowie caly czas reka na broni bo kurwa jestem taki niebezpieczny ze trzeba uwazac , nawet jak wracalem o tej 4 ide ulica do auta przejzdza suka i nawraca i tak mysle a moze by tak uciec dla jaj a potem mysle po co mi kulka w plecach sprawdzil pojechal i tyle gowno mi zrobili , i dlatego mam zasade rob swoje ale tak zeby nigdy na ciebie nic nie mieli , co prawda bylem wtedy na sporej fazie ale zachowalem sie grzecznie dalem dokument wsiadlem w auto i z eskorta amerykanskiej policji odjechalem do domu
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-09-05, 3:13 2
Fuck The Police !!!
Zgłoś
Avatar
Anarchangel 2013-09-05, 3:15
hogg napisał/a:

Chuj z Syrią i chuj z nią. Pałą powinna dostać z szarpanie drutów gdy ludzie spokojnie w okolicy obiad jedzą. Niech idzie w pizdu do lasu i tam wyje.


8broda8 napisał/a:

Jeb'ć Syrieeeee


kacu89 napisał/a:

Panowie grzecznie chcieli ją wyprosić bo park miał zostać za kilka minut zamknięty dla wszystkich, ale oczywiście jebana hipiska nie chciała wykonać polecenia po dobroci, zamiast tego pierdoliła im swoje wizje, gliny straciły cierpliwość i ją zakuli.
A to że śpiewała o Syrii czy o dupie Marynie to nie ma nic do rzeczy. Serio myślicie że Obama wydał tajny dekret i zakazał śpiewania piosenek o Syrii? Kurwa litości gimbusy zacznijcie myśleć samodzielnie...


Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-09-05, 9:01 4
1) akcja od 3:00 do jakiejs 4:30, wcześniej i potem nuuuda
2) odłożyła by tą "gitarę" jak grzecznie prosili a nie pyszczy to nic by się wogóle nie stało
3) policjant prosi z 10 razy "nie kop mnie" ma szczęście, że Jej nie powalił głową o beton - miał takie uprawnienia w przypadku stawiania oporu
4) Syria walczy z "rebeliantami", czyli oddziałami muzułmanów wielonarodowych, którzy pragną postawić kolejne "bractwo" do władzy. Póki trzyma się tą dzicz za mordę jest spokój - każda pomoc USA pomaga jedynie skrajnym ciapatym
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-05, 9:05 1
J/W! popieram łap piwo, kto popiera skrajnie islamistycznie szariatową rebelie - za morde i butem do ziemi aż mu się głupot odechce. Tylko świeckie państwa ,żeby znowu można jeździć na tanie, ciepłe, luksusowe wakacje
Zgłoś
Avatar
szwajceneger 2013-09-05, 10:30
Gwoli ścisłości - to jest banjo
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-09-05, 10:39
"gad bles amerika".....

W dżiu es ej tyle mają tej wolności, że nawet nie mogę się wysrać tak żeby wielki brat nie wiedział.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-09-05, 10:59
Nathaniel_Demerest napisał/a:

@up Chuj to z tobą i twoimi genami, zjebie.

Kobitka, wyrażał swój sprzeciw przeciwko wojnie, która nie ma żadnego usprawiedliwienia. Pierdolone psy, sługusy syjonistycznych ścierw aresztują kobietę, łamiąc jej KONSTYTUCYJNE prawa, do wolności przekonań i ich głoszenia.

Tym bardziej wkurw mnie bierze, że została aresztowana za przekonania, z którymi się z nią zgadzam. Oj kurwa, nie mogę się doczekać kiedy ludzie podniosą się z kolan i zaczną na całym świecie utylizować ścierwo, obecnie im trząsce i rządzące.



Chuj z nią, chuj z Syrią, chuj z tobą i twoimi przekonaniami. Weź se kurwa tamburyn, syryjskiego kebaba, stań koło niej i stękaj, że świat jest zły. Tylko daleko w pizdu od zabudowań.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-09-05, 12:13
Oj joj, niech się nie wierzga bo sobie "gitarkę" połamie. Jebać ją, brzydka hamburgerka, "dużą mordą".
Zgłoś
Avatar
Gramski 2013-09-05, 19:38
pewnie jej samobójstwo popełnią
Zgłoś
Avatar
ukash06 2013-09-05, 22:27
Nie wykonała poleceń policjanta. Proste.
Zgłoś
Avatar
sixsicosix 2013-09-06, 19:32
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Tym bardziej wkurw mnie bierze, że została aresztowana za przekonania, z którymi się z nią zgadzam. Oj kurwa, nie mogę się doczekać kiedy ludzie podniosą się z kolan i zaczną na całym świecie utylizować ścierwo, obecnie im trząsce i rządzące.



Nie możesz się doczekać? A dlaczego sam nie rozpoczniesz, może poprowadzisz protesty przeciwko jak to ładnie określiłeś "ścierwu" rządzącemu w naszym kraju? Zacznijmy może od polskich mediów psów na usługach polityków, a potem pnijmy się wyżej

ukash06 napisał/a:

Nie wykonała poleceń policjanta. Proste.



Policjant nie podał powodu zatrzymania, nie odczytał jej praw, które zresztą od początku łamali oni ;] Chociaż co się dziwić, przecież nie powie jej "zatrzymujemy panią z powodu korzystania z pierwszej poprawki do konstytucji mówiącej o wolności słowa, a sprzeciwiającej się polityce i kłamstwom prowadzonym przez obame"

Ot co.

PoMaluchu napisał/a:

Oj joj, niech się nie wierzga bo sobie "gitarkę" połamie. Jebać ją, brzydka hamburgerka, "dużą mordą".



Proponuje zastosować się do swojego własnego opisu "nie chce mi się nic pisać", i po prostu nic nie pisać.
Zgłoś