18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
USA państwo policyjne
ghostq89 • 2013-09-03, 12:37
Policja aresztowała kobietę w USA, która grając i śpiewając popierała Syrię.

„Żyjemy w państwie policyjnym! Czynicie szkodę! Naruszacie moją prywatność! Walczyłam w wojnie dla tego kraju! Wstrzymajcie atak! Zaprzestańcie przemocy! Pomocy! Ratunku!” – krzyczała Emiliy Yates

Zgłoś
Avatar
binek666 2013-09-03, 12:41 6
"Nie!" dla syryjskich rebeliantów. a dla cipek z gitarą zawsze +
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-09-03, 12:49 3
A ja się zastanawiam jakie dostali zgłoszenie, bo na pewno nie "jakaś baba z gitarą śpiewa pod drzewem i namawia do powstrzymania ataku na Syrię", to jest za proste.

Ps. Skąd tam tylu policjantów do jednej kobiety.
Zgłoś
Avatar
PYTHON 2013-09-03, 13:25 29
sprzeciwiła się żydom więc musi zostać ukarana
Zgłoś
Avatar
gistlee 2013-09-03, 14:20 2
@upup to USA tam 30 policjantów ściga dziecko za kradzież lizaka :]
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-09-03, 15:04 3
oni wiedza co to policyjne państwo ,..XD hahahhaha ,mogą zobaczyć co sie w Polszy dzieje !
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-09-03, 15:32
Chuj z Syrią i chuj z nią. Pałą powinna dostać z szarpanie drutów gdy ludzie spokojnie w okolicy obiad jedzą. Niech idzie w pizdu do lasu i tam wyje.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-09-03, 16:45 11
@up Chuj to z tobą i twoimi genami, zjebie.

Kobitka, wyrażał swój sprzeciw przeciwko wojnie, która nie ma żadnego usprawiedliwienia. Pierdolone psy, sługusy syjonistycznych ścierw aresztują kobietę, łamiąc jej KONSTYTUCYJNE prawa, do wolności przekonań i ich głoszenia.

Tym bardziej wkurw mnie bierze, że została aresztowana za przekonania, z którymi się z nią zgadzam. Oj kurwa, nie mogę się doczekać kiedy ludzie podniosą się z kolan i zaczną na całym świecie utylizować ścierwo, obecnie im trząsce i rządzące.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-03, 17:22
3cia światowa coraz bliżej... wschód kontra zachód a my pośrodku...

BTW. Do wszystkich używających napisu "@up" itp. macie kurwa opcję "cytuj" więc z niej korzystajcie..po to ona jest kurwa mać... admini powinni się za to też dopierdalać... niedługo zaczniecie pisać tasiemce w stylu "@upupupupupupupupupupupupup...." jak będzie kilka stron odpowiedzi.... :/
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-09-03, 18:11 1
@up ;p opcja cytuj jest przydatna kiedy chcesz przywołać czyjąś myśl znajdującą się kilka postów wyżej albo kilka stron wcześniej po to, żeby nie przepisywać, kopiować/wklejać tamtej wypowiedzi ręcznie. Jednak wykorzystywanie tej opcji w przypadku komentarza do kogoś kto wypowiedział się bezpośrednio nad nami to jak ubieranie się w ślubny garnitur wychodząc po gazetę (pewna przesada formy na treścią).
Zgłoś
Avatar
8broda8 2013-09-03, 23:38
Jeb'ć Syrieeeee
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-09-04, 10:41 2
Szopka dla idiotów, w Polsce mamy zakaz wycia bez zezwolenia (m.in. na krakowskim rynku) więc SM pogoni każdego kto nie ma papieru na działalność artystyczną. Pewnie zrobiła coś podobnego i robi cyrk pod kamerę.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-09-04, 10:43 1
Lepiej jak by dokonała samozapłonu.
Zgłoś
Avatar
Frank Hoorigan 2013-09-05, 0:33
Nie dostrzegłem wykroczenia
Zgłoś
Avatar
kacu89 2013-09-05, 0:39 7
Panowie grzecznie chcieli ją wyprosić bo park miał zostać za kilka minut zamknięty dla wszystkich, ale oczywiście jebana hipiska nie chciała wykonać polecenia po dobroci, zamiast tego pierdoliła im swoje wizje, gliny straciły cierpliwość i ją zakuli.
A to że śpiewała o Syrii czy o dupie Marynie to nie ma nic do rzeczy. Serio myślicie że Obama wydał tajny dekret i zakazał śpiewania piosenek o Syrii? Kurwa litości gimbusy zacznijcie myśleć samodzielnie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie