18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Centurion 2009-10-14, 22:45 2
Cytat:

hypek Pajacyku jak bys pomyslal to nie mam Polskiej klawiatury!!! no ale niewindowsowy skąd //ORT to moze wiedziec!!!



EPIC FAIL!
Zgłoś
Avatar
Ivo 2009-10-14, 23:54 1
no tak, z cyklu: polak potrafi.

goralesko napisał/a:

hypek Pajacyku jak bys pomyslal to nie mam [b]Polskiej klawiatury!!![/b no ale niewindowsowy skąd //ORT to moze wiedziec!!!


nie pogrążaj się...
moja klawiatura natomiast ma na obudowie nadruk 'made in china'. jak widzisz, też nie mam polskiej klawiatury - ale kurwa, nie zwalnia mnie to z używania zasad ortografii na publicznym forum.
Zgłoś
Avatar
sally_spectra 2009-10-31, 21:32
a ja mogę Was zapewnić, że to nie musi być fake. mieszkam w anglii i mam do czynienia siłą rzeczy z polskimi chamami, których tu jest od groma.'laptoki se pokupywały' bo 'laptok to podstawa' i oni naprawdę nie mają bladego pojęcia o podstawowej obsłudze komputera. jeden ze znanych mi chamów, dzwonił do swojego informatyka(stawiam, że na poziomie chłopa z ogłoszenia) z awanturą jak pasek zadań przypadkowo przesunął na bok z dołu. no i koleś, oczywiście nie wytłumaczył mu co się stało, tylko zainkasował sumkę za naprawę sprytne
Zgłoś