18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Uśpiłbym to od razu.
T3RMINATOR • 2020-07-24, 12:46


I nie mowa tu o kocie, tylko o spaślaku ktury zżera wszysto że biedne zwierzaki muszą walczyć z nim o przetrwanie.
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-07-24, 16:31
On te koty karmi żeby wpierdolić jak podrosną.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-07-24, 16:34 7
Eknen napisał/a:

ch*j z wami wszystkimi . Wolę zjeść kanapkę po kocie niż dotknąć poręczy w autobusie



Zgłoś
Avatar
RogiPierogi 2020-07-24, 17:01 5
Biancaaaa napisał/a:

jak na grubasa to malutka kanapeczka . To ja przy wadze 52 kg i wzroscie 170 wieksze opierdalam ( hamburgery )



Wskaźnik BMI wynosi: 17.99
i oznacza niedowagę

No to żryj więcej, kościotrupie. Kto Ci broni. Po chuj o tym piszesz - chwalisz się czy żalisz? Chyba, że pojebałaś i miało być na odwrót - 170 kg i 52 cm wzrostu, bo i takie "pomyłeczki" widziałem.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-07-24, 17:06
uśpilbym to od razu.
najpierw daj mu szanse schudnac
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2020-07-24, 17:14 3
WujekMajkel napisał/a:

Wy wszystkie kurwy macie 170 cm i 52kg. A jak się z wami człowiek umówi to nie wie czy wieźć to do masarni czy do macdonalda.



RogiPierogi napisał/a:

Wskaźnik BMI wynosi: 17.99
i oznacza niedowagę
No to żryj więcej, kościotrupie. Kto Ci broni. Po chuj o tym piszesz - chwalisz się czy żalisz? Chyba, że pojebałaś i miało być na odwrót - 170 kg i 52 cm wzrostu, bo i takie "pomyłeczki" widziałem.



Nie wiem jaki cel mają wasze pseudo ataki , ale gratuluję zjebania umysłowego i pozdrawiam jebani mizogeniści

Mizoginia lub mizoginizm (stgr. μῖσος mĩsos „nienawiść”, γυνή gynḗ „kobieta”) – nienawiść, pogarda lub uprzedzenie wobec kobiet, lub dziewcząt. Mizoginia przejawia się na wiele sposobów, między innymi poprzez wykluczenie społeczne, dyskryminację ze względu na płeć, wrogość, androcentryzm, patriarchat, uprzywilejowanie mężczyzn, poniżanie kobiet, pozbawianie kobiet praw obywatelskich, przemoc wobec kobiet i uprzedmiotowienie seksualne[1][2]. Mizoginizm można spotkać w świętych tekstach religijnych, mitologiach oraz filozofii zachodniej[1][3] i wschodniej.

Według Karlheinza Deschnera nienawiść do kobiet pojawiła się po upadku społeczności matriarchalnych i sugeruje on, że „być może jest wynikiem nieczystego sumienia mężczyzny, jego kompleksu niższości, obawy przed zemstą kobiety, zapewne wynika także z lęku przed jej funkcją rozrodczą
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2020-07-24, 17:30 10
Biancaaaa napisał/a:

Nie wiem jaki cel mają wasze pseudo ataki , ale gratuluję zjebania umysłowego i pozdrawiam jebani mizogeniści
Mizoginia lub mizoginizm (stgr. μῖσος mĩsos „nienawiść”, γυνή gynḗ „kobieta”) – nienawiść, pogarda lub uprzedzenie wobec kobiet, lub dziewcząt. Mizoginia przejawia się na wiele sposobów, między innymi poprzez wykluczenie społeczne, dyskryminację ze względu na płeć, wrogość, androcentryzm, patriarchat, uprzywilejowanie mężczyzn, poniżanie kobiet, pozbawianie kobiet praw obywatelskich, przemoc wobec kobiet i uprzedmiotowienie seksualne[1][2]. Mizoginizm można spotkać w świętych tekstach religijnych, mitologiach oraz filozofii zachodniej[1][3] i wschodniej.
Według Karlheinza Deschnera nienawiść do kobiet pojawiła się po upadku społeczności matriarchalnych i sugeruje on, że „być może jest wynikiem nieczystego sumienia mężczyzny, jego kompleksu niższości, obawy przed zemstą kobiety, zapewne wynika także z lęku przed jej funkcją rozrodczą



Jeśli to Cię pocieszy, to ja tam bym Cię ruchał. Lepsza taka z niedowagą niż z cyckami po pas
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-07-24, 17:41 4
Gwardek napisał/a:

Jeśli to Cię pocieszy, to ja tam bym Cię r*chał. Lepsza taka z niedowagą niż z cyckami po pas



Musiałbyś przyjść na spotkanie z wyjebanym burgerem przystrojonym w kwiaty
Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-07-24, 17:47
Jak można być takim leniwym spaślakiem?
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2020-07-24, 18:04 1
jezu ale dzicz
Zgłoś
Avatar
solltys 2020-07-24, 18:14
Gwardek napisał/a:

Jeśli to Cię pocieszy, to ja tam bym Cię ruchał. Lepsza taka z niedowagą niż z cyckami po pas



Ja bym jednak wolał najpierw zobaczyć twarz.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2020-07-24, 18:25
ktUrym ja pierdole
Zgłoś
Avatar
lewanmich1 2020-07-24, 18:27
Spaślak, zanim dorwał się do kanapki to wcześniej zeżarł słownik ortograficzny "ktury" teraz byłby jak znalazł.
Zgłoś
Avatar
czorny711 2020-07-24, 18:37
Biancaaaa napisał/a:

jak na grubasa to malutka kanapeczka . To ja przy wadze 52 kg i wzroscie 170 wieksze opie**alam ( hamburgery )



52kg? Haha to jest mozliwe????

Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-07-24, 19:28
Biancaaaa napisał/a:

jak na grubasa to malutka kanapeczka . To ja przy wadze 52 kg i wzroscie 170 wieksze opierdalam ( hamburgery )



Kiełbachy też pewnie opierdalasz większe...
Wiem, wiem jestem incelem.
Zgłoś
Avatar
tazos55 2020-07-24, 20:39
wojtekpwse napisał/a:

ale ma nachalnego kota



a dziwisz się? Grubas żre na potęgę i psom i kotu żryć nie daje to walczą o przetrwanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie