18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
ustawa w Zimbabwe
sveq • 2010-02-11, 20:13
W Zimbabwe wchodzi w życie ustawa, wedle której firmą lub przedsiębiorstwem może zarządzać tylko i wyłącznie osoba afrykańskiego pochodzenia etnicznego.

Przy tym, jeśli biały przedsiębiorca nie odstąpi dobrowolnie swoim czarnym współpracownikom kontroli nad przedsiębiorstwem, może zostać skazany nawet na 5 lat więzienia. Przedsiębiorstwa o kapitale zakładowym powyżej 500 tysięcy dolarów będą miały 45 dni na przekazanie władzy czarnoskórym.

Ustawa, która wchodzi w życie 1 marca br., została przyjęta jeszcze w 2008 roku, kiedy u władzy był gabinet czarnoskórego rasisty i szowinisty, zwolennika m.in. wywłaszczania i mordowania białych farmerów, Roberta Mugabe.

Zagraniczni inwestorzy również muszą dostosować się do wymogów ustawy absurdalnego zadośćuczynienia tzw. "ofiarom panowania kolonialnego Wielkiej Brytanii" oraz ich dzieciom, urodzonym po 1980 kiedy to Zimbabwe proklamowało niepodległość.

Po wejściu ustawy, około 20 tysięcy białych przedsiębiorców padnie ofiarą tego rasistowskiego prawodawstwa.

Zgłoś
Avatar
t................s 2010-02-11, 23:21
Ja chciałem tylko wspomnieć, że np. RPA swoją pozycję w świecie zawdzięcza wyłącznie Brytyjczykom, podobnie jak większość w miarę ucywilizowanych państw afrykańskich zawdzięcza to kolonistom. Sami czarni nie są w stanie wymyślić niczego konstruktywnego, co miałoby pozytywny skutek chociażby na gospodarkę państwową. Niech wejdzie w życie ta ustawa i za góra 10-15 lat czarni przedsiębiorcy wrócą na drzewa, bo zarządzanie korporacją po prostu ich przerośnie, nie wykształcili jeszcze w sobie tego rodzaju umiejętności.
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-02-11, 23:45
Ta ustawa została zatwierdzona w 2008 roku i w marcu br. wchodzi w życie.
Ta ustawa to jawny RASIZM.No tak,ale w politycznie poprawnym świecie rasizm istnieje wówczas,gdy biały ciemięży kolorowych.
Pomijając, że ta ustawa to jawne złodziejstwo, ciekawe jak zachowałaby się opinia międzynarodowa, gdyby w jakimś Europejskim kraju wprowadzić podobną ustawę?
Zgłoś
Avatar
t................s 2010-02-11, 23:53
bo rasizm czarnych to temat tabu w cywilizowanym świecie. Gdy biały pobije czarnego - jest rasistą, gdy czarny pobije białego - to pewnie za to, że biały go obraził.
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-02-12, 11:02
W sumie, to mógł by się wypowiedzieć jakiś obrońca czarnuchów na temat nowej ustawy.
Zgłoś
Avatar
Byczarz 2010-02-12, 14:11 1
sveq napisał/a:

W sumie, to mógł by się wypowiedzieć jakiś obrońca czarnuchów na temat nowej ustawy.


Czarni górą!
Dobrze tak białasom..
Jebane białasy!!
Zgłoś
Avatar
e................n 2010-02-12, 21:42
to podziel się jeszcze z nami źródłem bo nawet googlować mi się tego nie chce
dolarów amerykańskich czy Zimbabwe?
Zgłoś
Avatar
lolard 2010-02-12, 23:27
no, jak dolarów zimbabwe, to żaden strach
Zgłoś
Avatar
Hans Olo 2010-02-12, 23:56
Dobrze zrobili. To żaden absurd, Afrykańskim krajom należy się zadośćuczynienie. Przez setki lat wybijano słonie, goryle i inne, a teraz im każe się płacić cenę za ratowanie gatunków pracując za 3 dolary na dobę przy wydobyciu diamentów. Wyjebać żydów z Afryki!
Zgłoś
Avatar
kaizoku 2010-02-15, 0:20 1
Hans Olo, tylko że to biali nauczyli czarnych że domy można budować z czegoś innego niż z gówna. A teraz jakiś rasistowski przywódca który ma na tyle wykształcony mózg by wprowadzić jakieś prawo sam sobie strzela w jajca, bo bez białych to oni znowu zaczną toczyć wojny plemienne
Zgłoś
Avatar
matt_ 2010-02-15, 1:23 1
i dobrze, niech zdychają z głodu, niech się wybijają, byle tylko edukacja się na tyle nie rozwinęła, żeby nie wiedzieli gdzie jest północ i że tam jest co jeść.
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-02-16, 19:33
elun napisał/a:

to podziel się jeszcze z nami źródłem bo nawet googlować mi się tego nie chce
dolarów amerykańskich czy Zimbabwe?



nacjonalista.pl/wiadomosci.php?id=7069&licz=1

raczej chodzi tu o USD
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-02-17, 1:27
Smuci mnie rasizm, więc nie pozostaje mi nic innego, niż napisać: chuj w dupę negrom z Zimbabwe.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2010-02-17, 8:22
zamiast przekazywac wladze nad firma jakims niedouczonym nygusom, wolal bym ja zamknac w pizdu!
Jak by wszyscy biali zamiast oddac pozamykali by firmy i wycofali by swoj kapital to by sie qrwa moze czarnuchy zastanowily nad tym co robia
Zgłoś
Avatar
G4ngst3r 2010-02-21, 22:04
I niech mi ktoś powie ze wszystkie rasy są równe, ludzie sa tak samo inteligentni... a biala rasa nie jest mądrzejsza od czarnuchów... moze jeszcze kazdy bialy na swiecie powinien placic czarnuchom za to ze zyje w lepszym kraju.. jest bogatszy.. madzejszy.. wiecej zarabia... itp itd.. bo przeciez czarni sa tacy biedni i trzeba im pomagac oraz cale zycie sie nad nimi litowac... omfg.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie