18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wasili666 2012-09-11, 10:53
Cytat:

ROSJA!!! I wszystko jasne gdyby nie ich filmiki to by nudą wiało


Rzeczywiscie, jak by u nas malo bylo ustawek
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-09-11, 11:16
Ja pierdolę, tam się nikt nie układa na jakich zasadach będzie walka. Kopanie poległych, skakanie po łbie i nerach, zero basty... z takim bydłem
Zgłoś
Avatar
trolik 2012-09-11, 11:23 1
jaka zima?? góra późne lato
Zgłoś
Avatar
lesii 2012-09-11, 12:01 7
Eee tłumaczenie, że się ustawiają gdzieś z dala od "cywilizacji" jest głupie, bo co z tego, że się ustawiają jak później taki myśli, że jest kozak i tak będzie ludzi bił w mieście... rozwiązanie jest jedno... zbudować koloseum i niech walczą na życie i śmierć....dla nas widowisko a oni pokażą jacy kozacy z nich są...
Zgłoś
Avatar
P................y 2012-09-11, 12:35
stepek napisał/a:

za rosie zawsze piwo



"rosie"...
Zgłoś
Avatar
D................2 2012-09-11, 13:35
Jeden miał czerwone spodnie - pewnie hipster.
Zgłoś
Avatar
push3k 2012-09-11, 13:39
poik napisał/a:

Przynamniej ustawiaja sie w ustronym miejscu i sie napierdalaja, a nie jak u nas chodza i laduja kose komu popadnie

Kurde, dałem piwo, a nie doczytałem. Oczywiście bzdura, u nas z pominięciem Krakowa też się biją według określonych reguł. Tu nawet gorzej jest, bo w Polsce w czasie umówionej bójki nikt nie skacze leżącemu po głowie.
Zgłoś
Avatar
Sobut16 2012-09-11, 13:58
Uwaga 22 sek. Pudzian Combo Breaker !!!
Zgłoś
Avatar
abraham 2012-09-11, 14:04 3
A tutaj coś z Polski

Unia Tarnów - okocimski brzesko



Zgłoś
Avatar
CzłowiekDepresja 2012-09-11, 14:18
0:40 - jak dla mnie to brak szacunku, przegięcie, to mnie wkurwia u Naszych kiboli też, idziesz sobie z kimś się ponapierdalać, a tu albo skacze po Tobie albo kopie jak leżysz, czasem kilku na Ciebie samego albo chłopaki po 2x2 i z czym do ludzi, chciałbym żeby były też w Polsce takie ekipy jak w Anglii kiedyś, zwykli ludzie którzy lubią obejrzeć mecz i dać po mordzie, kulturalnie, nie jakieś MMA albo koks czy brak zasad
Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-09-11, 14:50
przyjemny dźwięk dla ucha jak się tak okładają wszyscy razem, naraz.
Zgłoś
Avatar
o................k 2012-09-11, 15:13
lesii napisał/a:

Eee tłumaczenie, że się ustawiają gdzieś z dala od "cywilizacji" jest głupie, bo co z tego, że się ustawiają jak później taki myśli, że jest kozak i tak będzie ludzi bił w mieście... rozwiązanie jest jedno... zbudować koloseum i niech walczą na życie i śmierć....dla nas widowisko a oni pokażą jacy kozacy z nich są...



Tak w 100% się zgadzam... to są pojebańcy a nie kibice... ich powinni leczyć... albo jak mówisz dać na arene... bronie maczety noże itp i wpuścić niech się zabijają... jeszcze by na tym szło zarobić kase.. postawić publike i chuj... a tak to niewinnym ludziom się obrywa... dostałem ostatnio wpierdol za to że jechałem w 2 strone miasta... nie jestem żadnym kibicem ale że nie jechałem w strone Chorzowa tylko w strone Katowic bez niczego jeb jeb i skopany na ziemi... we 2 mnie kopali i przy lasce... zero szacunku dla takich szmat !! JEBIE WAS WSZYSTKIE PSYCHICZNE KURWY !
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2012-09-11, 15:51
Przynajmniej wychodzą z domu
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-09-11, 22:07
nie rozumiem placzu przeciez nie bija przypadkowych ludzi tylko tych co tez sie maja ochote ponapierdalac
Zgłoś
Avatar
dzasek87 2012-09-12, 11:46
Oczywiście największy kozak w spodenkach stoi pierwszy a jak biegną to jest ostatni. Zresztą popatrzcie jaki on ma udział w walce. Kozak mocny w grupie, samotnie narobiłby w gacie i płakał, żeby go nie bić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie