18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ziembix 2011-04-01, 0:57
bomba wodorowa odpalona na środku miejca walki 5 sekund po starciu . to jedyne rozsądne wyjście .

chociasz napalm był by bardziej widowiskowy , z drugiej strony ,,,,,, szkoda lasu .
Zgłoś
Avatar
a................0 2011-04-01, 3:03
Jak dla mnie to jeśli już chcą się napierdalać to niech to robią w taki właśnie sposób, a nie w nocy szukają samotnego przechodnia i go napierdalają we czterech.
Zgłoś
Avatar
kofko 2011-04-01, 9:34
To nie jest ustawka chuliganów jak się wsłuchacie to wyraźnie słychać "zige hail" to są skinheadzi ,Proponuje oglądnąć film Rosja 88
Zgłoś
Avatar
R................n 2011-04-01, 11:05
@ up. Prędzej "Sieg heil", oszołomie... i to nie są skinheadzi, prędzej naziści, ignorancie.
Zgłoś
Avatar
Domo91 2011-04-01, 14:48
Cudze chwalicie swego nie znacie, do większości polskich grup chuligańskich nie mieliby startu
Zgłoś
Avatar
Tyler. 2011-04-01, 19:10
Ja tam takie ustawki popieram, z dala od niewinnych ludzi, dostają/dają wpierdol tylko zainteresowani, nie ma rozpierdalania stadionów no a że czasami ktoś zejście śmiertelne zaliczy...Wiedzą na co się piszą...
Zgłoś
Avatar
Zreiwz 2011-04-04, 16:57
sobie wyobraźcie jak wyglądały bitwy w przeszłości, gdy armie liczyły tysiące ile flaków i trupów na koniec :O

a w 45-52 drą się "dżihad" "dżihad oznacza wszelkie starania podejmowane w imię szerzenia i umacniania islamu: zarówno poprzez walkę zbrojną, nawracanie niewiernych, pokojowe propagowanie islamu, jak i wewnętrzne zmagania wyznawcy."
Zgłoś