18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
Snajkers 2024-06-15, 13:14
Kuchnia, salon, pralnia, suszarnia. Wszystko w jednym. Do tego komnata maga ćwiczącego rzucanie zaklęć
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-15, 13:52 3
trytodie napisał/a:

Tam jest większość państwa zurbanizowana, żyją w przyszłości o której możemy pomarzyć. Istnieje bardzo dużo propagandowych wyobrażeń w głowach Europejczyków o Chinach, polecisz sam zobaczysz. Istna iluminacja, ludzie pracują z innym nastawieniem, są szczęśliwsi od nas. Do tego autonomiczne taksówki i autobusy, elektryczne samochody , olbrzymi rynek wewnętrzny, brak monopolu, brak regulacji które zabijałyby małe biznesy, inny świat



Byłam 2 x ;w latach 2-tysięcznych.Poczułam się jak..zapleśniała ,zacofana Europejka!To jest inna planeta! Obserwuję Chiny;są nie do przeskoczenia i to z Chinami powinniśmy wiązać swoją przyszłosć,a nie..okazywać "murzyńskość" USA!😡Które nas w 45 wsadziły do stalinowskiego gułagu a dziś strugaja "dobrego wujka"! 😡A to wszystko,z czym się dzisiaj borykamy-to jest POKŁOSIE tamtej decyzji z Jałty!😡
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-06-15, 14:12
Liu Kang lubi to!
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-06-15, 15:11
juderaus napisał/a:

Zajebisty kochnio-garażo-sypialnio-salon.



..Galerio-handlowo, parkingowo, deptaki, centrum miasta.
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-06-15, 15:36
Siriuz napisał/a:

Wszystko jest dużo tańsze, począwszy od mediów, przez samochody a skończywszy na mieszkaniach.



Zgadza się, ale ryzyko bycia zajebanym przez prąd, zgonu w chińskim samochodzie przy uderzeniu w stóg siana, bądź bycie pogrzebanym w domu ulepionym z gówna jest dużo wyższe niż w Europie. Chociaż nawet na tym filmiku metrażu to można im pozazdrościć.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-15, 17:26
Byłem tam, jestem tu. Nie polecam.

Na starość spierdlalam w upatrzone miejsce i będę Wam kibicował.
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-06-15, 17:38
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Jeśli chodzisz o kraj, rozwój, technologię, to masz rację. Ale my wyrwaliśmy się z komuny 35 lat temu, po dwóch wojnach, teraz eurokołchoz trzyma nas za pysk dorzucając opłaty i ograniczenia, nie mówiąc już o konflikcie na wschodzie. A i tak mamy bezpieczny kraj, czysty i stosunkowo luksusowy. A tam nie byli pod żadnymi zaborami. A ja, że tak to nazwę, "zamożność" kraju nie liczę tym, czy mają atom, program kosmiczny, czy 100 000 czołgów. Ja patrzę przez pryzmat życia przeciętnego obywatela i wolę żyć w takiej Polsce, gdzie bieda oznacza małe mieszkanie, socjal i Tico zamiast Forda Focusa, niż w wielkich Chinach bądź magicznych Indiach, gdzie mają parady wojskowe, ogromne porty lotnicze, programy kosmiczne, zakłady produkcyjne, a przeciętny żółtek czy brudas żyje za dolara dziennie, mieszka w lepiance, sra na ulicy, czystej wody nie widział nigdy na oczy, prąd ma na dziko, i jest, można tak to nazwać, zerem. Zerem w sensie dla kraju, nikt się nim nie zainteresuje w razie choroby, wypadku, utraty mienia.
Także tak, Polska rzeczywiście może nie dorasta gospodarczo do pięt azjatyckim gigantom, ale życie przeciętnego Polaka w porównaniu do życia przeciętnego chińczyka/hindusa, to kolorowa, bezpieczna, czysta, pachnąca bajka. I to jest dla mnie miarą "potęgi" państwa, a nie programy kosmiczne w kraju, gdzie połowa ludności nie umie czytać, sra na ulicy i rucha swoje rodzeństwo.



Jak ograniczonym mentalnie trzeba być, żeby nie potrafić powiązać rozwoju polaczkowa z eurokołchozem.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-06-15, 19:38 1
trytodie napisał/a:

@: niby masz racje, tylko nie można uogólniać z tą Azją, bo są tam kraje które rozwinęły się w sposób, nieosiągalny dla nas przez najbliższe 100 lat
Ale większość to faktycznie rzeka gówna



Mieszkałem parę lat w Chinach i Tajlandii i Azję chociaż nie wszystkie kraje to rejon dysproporcji część kraju wygląda jak na filmiku z dżinem ogarnia a część to ogromna metropolia z pociągami na mangesy a w porównaniu z Warszawą to Warszawa wychodzi jak Podlasie. Więc bym się nie zgodził z tym. Zależy gdzie pojedziesz po połowa Chin wygląda jak z 1920 roku a druga połowa jak z 2080 roku

[ Dodano: 2024-06-15, 19:40 ]
Z drugiej strony centrum Warszawy jest nawet ładne oczywiście wygląda jak zaduoie z np Szanghajem ale jest ładne. Wystarczy wejść do metra i pojechać 7km na Pragę by zobaczyć inną część miasta jest obrzydliwa z walącymi się kamienicami i popękanymi drogami
Zgłoś
Avatar
CHN 2024-06-15, 20:05
Mnie jedynie zastanawia, jak to się stało. I co tam się stało. Proszę o opinię eksperta.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-15, 20:30 1
CHN napisał/a:

Mnie jedynie zastanawia, jak to się stało. I co tam się stało. Proszę o opinię eksperta.



Patrz na lewą rękę mężczyzny. Ma w niej plastikowa butelkę z alkoholem lub czymś innym łatwopalnym. Naciska, z butelki zostaje uwolniony strumień cieczy, który trafia prosto w gówniaka.
Albo była to jakaś szklanka z alkoholem, który wlał na rozgrzany olej. Raczej ta wersja.
Albo jeszcze jedna wersja, to mogła być po prostu woda, a szklanka, podczas wybuchu/zapłonu oleju, posłużyła jako armata.
Zgłoś
Avatar
badaboom 2024-06-15, 21:50
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Kurwa, ale syf. Chuj wie, czy to dom, ulica, czy ichniejsza "galeria handlowa". Takie nagrania powinno się pokazywać przymusowo zjebom od "polaczków-cebulaczków" albo od tych, że "polandia jest chujowa i 100 lat za murzynami".
Popatrzcie sobie trolle jak wygląda mieszkanie przeciętnego azjaty, porównajcie do tego, co u nas w kraju nazywa się biedą i dopiero potem szczekajcie.



Pewnie zgadzam się. Powinni Ci napierdolić kijami pod domem i pokazać filmik z Brazyli żebyś był wdzięczny bo tam by Cię zastrzelili.

Ps. Jebać komunę. Idź sprawdź czy nie ma Cię w piwnicy
Zgłoś