18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
pazuzu 2023-10-14, 19:37 29
Następnym razem spali caly dom
Zgłoś
Avatar
turor 2023-10-14, 19:58 36
Czekałem aż jeden wejdzie mu pod kask
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-14, 20:00 4
Genialne. Gdzie ten tlenek węgla jak potrzebny?
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2023-10-14, 20:03 37
Zakuty łeb dowiedział się że w gnieździe jest królowa i dokonał oblężenia w stylu średniowiecza
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2023-10-14, 20:15 10
Ja tak zrobiłem z gniazdem os które zagnieździły się w garażu . Efekt 4 mnie ujebały spuchnięty jak dziecko z USA byłem ale śmiechom nie było końca
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2023-10-14, 20:59 20
19WTJ89 napisał/a:

Ja tak zrobiłem z gniazdem os które zagnieździły się w garażu . Efekt 4 mnie ujebały spuchnięty jak dziecko z USA byłem ale śmiechom nie było końca



Eliminujcie je zmywaczem hamulcowym. Polecam do tego celu z firmy normatek. Ma zajebiste cisnienie i skupiony strumien. Jak podejdziesz do nieswiadomego gniazda. i wyciagniesz reke. to masz spokojnie jeszcze 2 metry zasiegu. Chemia zajebista, osy i szerszenie padaja od dotkniecia.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2023-10-14, 21:35 4
KosmatyHui napisał/a:

Eliminujcie je zmywaczem hamulcowym. Polecam do tego celu z firmy normatek. Ma zajebiste cisnienie i skupiony strumien. Jak podejdziesz do nieswiadomego gniazda. i wyciagniesz reke. to masz spokojnie jeszcze 2 metry zasiegu. Chemia zajebista, osy i szerszenie padaja od dotkniecia.



Można też rozpalić grilla, wrzucić suche igliwie sosnowe, podlać olejkiem lawendowym i pozamykać drzwi. Nie polecam testowania tej metody w blokach
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2023-10-14, 22:16 7
KoniecZartow napisał/a:

Można też rozpalić grilla, wrzucić suche igliwie sosnowe, podlać olejkiem lawendowym i pozamykać drzwi. Nie polecam testowania tej metody w blokach



Nie no.. to ja mowie o takich jak zazwyczaj buduja. bardziej zewnetrznnych. Bo w sumie tak jak ten ziomek, w chacie nie psikalbym zmywaczem. To lepiej odwiercic maly otwor i napierdolic w ta komore muchozolu:) Kiedys osy odjebaly mi podobna akcje w takim skladziku opalu. Gigantyczne gniazdo pod dachem, czesciowo zakryte. pomieszczenie uszczelnione. wlot z zew. tez zastawiony gdy byly zajete swoimi sprawami. do srodka przez mala dziurke 3 muchozole by rozprawic sie z nimi jak naziole z pejsatymi. A te ktore wracaly do gniazda z lotow, kasowane improwizowanym miotaczem ognia. muchozol wszystko wytrul i nie bylo problemow:)
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-10-14, 22:24 4
Sposób miał zajebisty. Tylko pomylił kolejność. Najpierw powinien podpalić tą swoją pochodnie.
Zgłoś
Avatar
NarodowySkinhead 2023-10-14, 22:25 14
Polecam kupić preparat o nazwie Flee.
Mówię to jako weterynarz. Zawiera mikrosilikon, który oblepia owady i larwy, zapycha im tchawki i się duszą.
Długo strumień, całkowicie bezpieczny dla ludzi. Robi robotę.
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2023-10-14, 22:36 17
Ja bym się cykał nawet w takim kombinezonie, to są diabły skurwysynskie
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-10-14, 23:02
KosmatyHui napisał/a:

Nie no.. to ja mowie o takich jak zazwyczaj buduja. bardziej zewnetrznnych. Bo w sumie tak jak ten ziomek, w chacie nie psikalbym zmywaczem. To lepiej odwiercic maly otwor i napie**olic w ta komore muchozolu:) Kiedys osy odj***ly mi podobna akcje w takim skladziku opalu. Gigantyczne gniazdo pod dachem, czesciowo zakryte. pomieszczenie uszczelnione. wlot z zew. tez zastawiony gdy byly zajete swoimi sprawami. do srodka przez mala dziurke 3 muchozole by rozprawic sie z nimi jak naziole z pejsatymi. A te ktore wracaly do gniazda z lotow, kasowane improwizowanym miotaczem ognia. muchozol wszystko wytrul i nie bylo problemow:)



Jak na magazynie zbudowaly pod 2 paletami gniazdo (kurwy po ziemi jak mrówki wędrowały) to uzylem zelu co dziala do tygodnia po rozpyleniu. Przykleja sie i zabija smrodem, a dla pewnosci areozol na osy/szerszenie. Pozostalo tylko po 3 dniach powyciagac palety i spalic jaja
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2023-10-14, 23:19 13
Kiedyś z kuzynem odkryliśmy gniazdo szeryfów w ścianie budynku gospodarczego, wlot był wielkości pięciozłotówki. Obmyśliliśmy sposób eksterminacji poprzez zatkanie kakaa korkiem od wina. Ale łapki spocone były i brak docisku. Kilka skurwieli wzięło nas za cel i spierdalaliśmy z prędkością gazeli gonionej przez geparda. Ostatnio obczaiłem na JU TOBIE lepszy sposób japońskich pszczelarzy. Trzeba jednego szeryfa w połowie zabić, tak żeby trochę żył a trochę zdychał. Sukinkot wydziela feromony i ściąga ziomków. trzeba szeryfa położyć na mocnym podłożu na kleju, reszt leci ratować ziomka i przykleja się do podłoża. Bez wysiłku rozjebane całe stado. Sama radość.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-15, 0:50 2
Sufit wygląda jak z dykty, z ogniem do tego to chyba trochę hardkor.
Zgłoś