18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-08, 19:20 9
Jak to dobrze mieszkać w kraju wolnym od tych wszystkich śmiertelnie groźnych, jadowitych sąsiadów, pająki wielkości głowy, węże, których jedna kropla jadu wystarczy aby zabić kilku ludzi, skorpiony, które nocą podkradają się do naszych kapci, ale mamy za to złe społeczeństwo, które wybiera złą władzę, od lat te same socjalistyczne świnie przy korycie...co kraj to obyczaje, co kraj to inne problemy
Zgłoś
Avatar
x................m 2018-04-08, 20:54
* Rozchędażacz jednym sie z doba godze asz dziwne po tym co napoczatku napisales kurwa typowa pizda ktora boi sie jakis pajączków glist z ząbkami.. ze w tym pastwie rządzą roślinożercy zwierzyna a nie trapieznik dominator jak korwin kurwa to niepojęte jak może panować socjal kurwa i dawac cos tym pizdom roślinożercom a najbardziej wkurwia mnie ta najniższa krajowa i prawa pracownika kurwa moim zdaniem zwierzyna nie powina miec w cywilizowanym kraju żadnych praw o nie powinno się walczyć ku chwale boga i rodzaju ludzkiego !!!!
Zgłoś
Avatar
C................O 2018-04-08, 21:04 1
jedni te gówna mordują lub usuwają aby przeżyć... inni specjalnie ściągają i trzymaja w domach jak kota... pora umierać
Zgłoś
Avatar
Adae 2018-04-08, 23:46
Jak to pytong zwyczajny, ja bym takiego normalnie reka wzial i sie nie mazal.

A ci w dziesieciu, w kraju w ktorym kazda cycata baba trzyma takiego w gaciach.
Zgłoś
Avatar
Sosna84 2018-04-09, 12:11 3
xnm napisał/a:

* Rozchędażacz jednym sie z doba godze asz dziwne po tym co napoczatku napisales kurwa typowa pizda ktora boi sie jakis pajączków glist z ząbkami.. ze w tym pastwie rządzą roślinożercy zwierzyna a nie trapieznik dominator jak korwin kurwa to niepojęte jak może panować socjal kurwa i dawac cos tym pizdom roślinożercom a najbardziej wkurwia mnie ta najniższa krajowa i prawa pracownika kurwa moim zdaniem zwierzyna nie powina miec w cywilizowanym kraju żadnych praw o nie powinno się walczyć ku chwale boga i rodzaju ludzkiego !!!!


Nie wiem czy byłeś pijany to pisząc. Jednak jeżeli taki masz poziom wypowiedzi, to najniższa krajowa jest dla Ciebie zbyt wysoką płacą
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2018-04-09, 13:47
Jestem pewien, że usłyszałem "kurczak...
Wietnamski na poziomie gimnazjum...
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-04-09, 16:52 1
Ja też mam syf za łóżkiem ale węża jeszcze za nim nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Alastor30 2018-04-09, 21:12
Muszą mieć jakieś wietnamskie 500+ skoro tak im zależało na usunięciu gada
Zgłoś
Avatar
BajecznyKrzysztof 2018-04-09, 21:42
przeciez to tylko pyton siatkowy ;/ przesada
Zgłoś
Avatar
burn1878 2018-04-10, 2:21
Przeczytałem 'Usuwanie męża, tym razem spod łóżka' i patrzę, gdzie ten chłop, a tam wąż
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-04-10, 8:40
się pierdolą z tą przerośniętą glizdą, na start wykurwiłbym parę razy szpadlem, zaczekał z godzinę jak już totalnie opadnie z życia, odciął łeb (ta część ciała u węża podejrzanie żywotna bez reszty ciała), a resztę rzucił psu do zeżarcia...
Zgłoś
Avatar
mesjans 2018-04-10, 17:53
Darmowe 10kg mięsa które samo przypełzło, niam niam.
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-04-12, 6:26
Takiemu pytonikowi to szczura albo króliczka rzucić i od razu byłby spokojniejszy, że na rękach by się go wyniosło. Spokojnie, jadem nie zabije
Zgłoś