18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Na harda chyba za słabe bo nie ma rzucającej się w oczy krwi czy też urazu mogącego spaczyć psychikę młodych sadistików zaglądających tutaj po sympatyczne materiały.

W każdym razie ciężarówka na człeniu, człeń pod kołami, tłum dookoła kibicuje krzykami.

Zgłoś
Avatar
Grajek_ 2017-01-30, 16:46 4
fantastico przemawia coraz częściej ludźkim głosem.
Zgłoś
Avatar
helter 2017-01-30, 17:45 1
wślizgiem jego nie jeden piłkarz uczyć sie powinien
Zgłoś
Avatar
Sinus 2017-01-30, 21:21
Za mocne czy nie powinno trafić na główną. Trzeba przewietrzyć trochę profil portalu, a może co niektórzy dezaktywują konto
Zgłoś
Avatar
19alko94 2017-01-30, 23:11
Kurwa byłem tu 3h temu, jeszcze go nie wyciągnęli ? idź pan w huj z taką pomocą ....
Zgłoś
Avatar
vieri22666 2017-01-30, 23:21 3
W tych krajach, to jak z kanapką posmarowaną masłem, zawsze spada masłem do dołu, a tam zawsze ciapaty wpada głową pod koło ciężarówki, a jeżeli nie ,to znaczy, że ze złej strony głowa mu wyrosła.
Zgłoś
Avatar
Pan_Diabeł 2017-01-31, 4:52
Mógł po prostu z niego zjechać.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2017-01-31, 11:18
Ale mają lewarki zajebiste. Jeszcze takich nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-01-31, 12:06
Ekstra, podniosą ciężarówkę, krew zacznie płynąć i chłop się wykrwawi!

Jestem ciekawy czy jest tu jakiś ekspert który mógłby się wypowiedzieć co w takim przypadku? Jak wiadomo, wbitego noża czy innego ciała obcego się nie wyciąga aż do czasu bycia w szpitalu. Karetki tam nie widziałem, zakładam że nie było. Czy w takim momencie dobrze jest wyciągnąć czy zostawić i poczekać na karetkę?
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2017-01-31, 13:39
UP
A co ty, nigdy kursu pierwszej pomocy nie miałeś?
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-01-31, 15:42 1
Diggerx napisał/a:

UP
A co ty, nigdy kursu pierwszej pomocy nie miałeś?



No to jak jesteś taki oblatany w kursach i doświadczony w ratowaniu życia innych ludzi, to łaskawie podziel się taką wiedzą.

A jeśli nie, to zamknij mordę, bo wyraźnie poprosiłem żeby na moje pytanie odpowiedział mi ktoś kto się na tym zna, a nie robol który co rok musi zaliczyć kurs BHP i pierwszej pomocy, żeby nie ujebać sobie rąk tokarką czy innym sprzętem.
Zgłoś