18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Utylizacja Szkodnikow
maxkulczyk • 2022-06-29, 05:57
Odstrzał szkodników (coś jak stonka w rolnictwie) W tym przypadku DZIKI i parę KOJOTÓW .

Tak na marginesie OD RAZU MOWIE NIE DLA VEGAN CZY INNYCH "snowflaków" którzy przez pomyłkę pomylili sadola z pudelkiem, czy kwejkiem czy innym gównem i tu zaglądają !! :D








PS Jak ktoś będzie kiedyś w Texasie to można sobie kupić taka wyprawę w heli z AR'em w lapie i ponak***iac troche zamiast w Call of Duty :D

2022-06-29, 13:08
@maxkulczyk Szkoda, że do Ciebie nie można ponak***iać, było by zabawniej.

2022-06-29, 13:21
Ciekawostka - w Texasie zdziczałe świnie (lub świniodziki) są praktycznie wyjęte spod prawa. A raczej nakazana jest eksterminacja na wszelakie możliwe sposoby. Oczywiście największe kontrowersje budzą polowania z bronią automatyczną (gdzieś widziałem nawet gatlinga chyba) czy armatami, ale wielu też "likwiduje" je przy użyciu ułożonych psów i noża.

2022-06-29, 13:35
teraz pora na ruSSkich sk***ysynów

2022-06-29, 13:49
Jeśli przylecą na ziemię kosmici, żeby ratować planetę to będzie tak samo tylko z nami XD

2022-06-29, 14:04
Mzimu napisał/a:

Dokładnie tak. Strzelać by zabić, skoro to szkodniki. Ale oni sobie z tego robią rozrywkę, jakby grali na playstation. U nas to czyste buractwo jak ktoś poluje z karabinkiem AK czy AR.



U nas nie można polować z karabinkiem AK czy AR. Nie wiem skąd masz takie informacje.

2022-06-29, 14:20
Ogólnie to zajebiscie ładować do zwierzyny w auto albo z śmigłowca. Wyczyn godny każdego myśliwego. Św Hubert pęka z dumy.

2022-06-29, 15:18
5:58 aż mu flaki wypadły...

2022-06-29, 15:26
Ja nie trawię zabijania i męczenia zwierząt, więc nie odpalam nawet tego typu filmów ale chcę się odnieść do Twojego opisu. Ja nie jęczę w komentarzach bo wiem gdzie jestem, na Sadolu. Za to jak wrażliwi tatusiowie widzą, filmik gdzie męczą kaszojada to od razu odpalają z pełnym entuzjazmem, żeby się nakręcić do głośnego lamentu w komentarzach :mrgreen: Wtedy już nie jesteśmy na Sadolu, wtedy tylko ryk jak można takie rzeczy wrzucać? Ja mam w rodzinie chłopów 20-50 lat i nie jęczę, jak ćwiartują tutaj takiego, mam dzieci i nie jęczę jak ćwiartują tutaj takie w końcu to Sadol, nie kwejk. To co my robimy sobie jako jeden gatunek mogę oglądać. Męczenia zwierząt nie, więc nie oglądam i nie psuję innym zabawy. Miło by było jakby tatusiowie poszli za moim przykładem i nie oglądali filmów, których nie są w stanie oglądać. Dziękuję za przeczytanie moich wypocin, pozdrawiam :mrgreen:

2022-06-29, 15:34
kasztaniuk napisał/a:

U nas nie można polować z karabinkiem AK czy AR. Nie wiem skąd masz takie informacje.



Byku skąd pomysł, że u nas nie można polować z ar 15 czy AKM ? Jaki przepis nie zezwala na polowanie z takiej broni. Jedynym dopuszczeniem jest cyt' Używana do polowania broń myśliwska o lufach gwintowanych musi być przeznaczona do strzelania amunicją myśliwską charakteryzującą się energią pocisku nie mniejszą niż 1000 J w odległości 100 m od wylotu lufy" Oba typy broni spełniają tą normę.

2022-06-29, 15:53
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Co za ciota, ubrał się jak na wojnę z ruskim gównem, a strzela do nieuzbrojonych zwierzą.
No podziw i szacun na dzielnie wzbudza pewnie taki jak jego matka, gdy daje w promocji 2 x w dupę za browara.



Nie każda matka daje w dupe za piwo tak jak twoja wiec nie mierz innych swoją miarą.

2022-06-29, 19:37
Natura też bywa okrutna, ale nie dorówna człowiekowi. "Męska" rozrywka

2022-06-29, 19:50
francuz5555 napisał/a:

Byku skąd pomysł, że u nas nie można polować z ar 15 czy AKM ? Jaki przepis nie zezwala na polowanie z takiej broni. Jedynym dopuszczeniem jest cyt' Używana do polowania broń myśliwska o lufach gwintowanych musi być przeznaczona do strzelania amunicją myśliwską charakteryzującą się energią pocisku nie mniejszą niż 1000 J w odległości 100 m od wylotu lufy" Oba typy broni spełniają tą normę.



ciocia wikipedia mówi, że:

Myśliwska broń palna musi spełniać w Polsce następujące kryteria[2]:

przy maksymalnym załadowaniu można z niej oddać najwyżej sześć pojedynczych strzałów,
magazynek broni samopowtarzalnej może zawierać co najwyżej dwa naboje,
energia pocisku w odległości 100 m od lufy musi wynosić nie mniej niż 1000 J,
nie może to być broń krótka, tj. pistolety i rewolwery, choć naboje niektórych z nich (zwłaszcza rewolwerów) spełniają osiągi energetyczne

2022-06-29, 19:51
Ale fajnie xD napie**alać ile wlezie!! Człowiek na szczycie łańcucha pokarmowego!!! Zabijać ile wlezie żeby było co jeść!!

ChWDJ xD

Ale fajnie xD napie**alać ile wlezie!! Człowiek na szczycie łańcucha pokarmowego!!! Zabijać ile wlezie żeby było co jeść!!

ChWDV xD

2022-06-29, 19:55
Ludzi też jest za dużo i są większymi szkodnikami niż dziki

Ludzi też jest za dużo i są większymi szkodnikami niż dziki

2022-06-29, 21:02
lysymisio6969 napisał/a:

przy maksymalnym załadowaniu można z niej oddać najwyżej sześć pojedynczych strzałów,
magazynek broni samopowtarzalnej może zawierać co najwyżej dwa naboje,


A jaki to problem przystosować lub kupić magazynki o odpowiedniej pojemności?