18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Utylizacja Szkodnikow
maxkulczyk • 2022-06-29, 05:57
Odstrzał szkodników (coś jak stonka w rolnictwie) W tym przypadku DZIKI i parę KOJOTÓW .

Tak na marginesie OD RAZU MOWIE NIE DLA VEGAN CZY INNYCH "snowflaków" którzy przez pomyłkę pomylili sadola z pudelkiem, czy kwejkiem czy innym gównem i tu zaglądają !! :D








PS Jak ktoś będzie kiedyś w Texasie to można sobie kupić taka wyprawę w heli z AR'em w lapie i ponak***iac troche zamiast w Call of Duty :D

2022-06-29, 06:18
k***y zostawcie Pumbę w spokoju :-)

2022-06-29, 07:44
Te małe sk***ysynki fajnie eksplodują

2022-06-29, 07:47
Jaja by były gdyby dziki miały broń i przeanalizowały kto jest dla nich największym szkodnikiem.

2022-06-29, 09:06
Piotrb1 napisał/a:

Jaja by były gdyby dziki miały broń i przeanalizowały kto jest dla nich największym szkodnikiem.



To im daj, ciekawe czy bede umialy uzyc xD

2022-06-29, 10:04
Co za ciota, ubrał się jak na wojnę z ruskim gównem, a strzela do nieuzbrojonych zwierzą.
No podziw i szacun na dzielnie wzbudza pewnie taki jak jego matka, gdy daje w promocji 2 x w dupę za browara.

2022-06-29, 10:54
Piotrb1 napisał/a:

Jaja by były gdyby dziki miały broń i przeanalizowały kto jest dla nich największym szkodnikiem.



Jaja to by były jakby ekozjeby miały chociaż 1/4 mózgu. Wtedy zdaliby sobie sprawę jakimi są downami i pie**olnęli sobie w łeb.

2022-06-29, 11:06
maxkulczyk napisał/a:

Odstrzał szkodników
Tak na marginesie OD RAZU MOWIE NIE DLA VEGAN C



Po pierwsze, problem jest taki, że też jesteś szkodnikiem i nię bądź taki twardy, bo może braknąć tchu, tak na marginesie.

2022-06-29, 11:13
Co on k***a w 15 sekundzie dwa dziki jedynm strzałem ? WTF XD

2022-06-29, 11:35
Krak napisał/a:

Po pierwsze, problem jest taki, że też jesteś szkodnikiem i nię bądź taki twardy, bo może braknąć tchu, tak na marginesie.



Jaki problem, bo nie rozumie? Dziki zaczną na nas polować, czy ty? Jak ty to zacznij od siebie - jednego eko szkodnika mniej będzie.

2022-06-29, 11:40
Ja pie**ole jak ja kocham wysyp niedoj***nych obrońców zwierząt, piszcie dalej proszę, jesteście dla mnie jak płaskoziemcy - ciężko uwierzyć, że istniejecie, a jednak to prawda XD Proponuje wypie**alać do dżungli lub lasu i zamieszkać tam ze swoimi ukochanymi pupilami - przeżyjecie jakieś 24h a po 2h będziecie płakusiać jak dzieci.

2022-06-29, 11:41
Strzelic żeby szybko zabić, bo jest za dużo np dzikow w jakimś obszarze, to powiedzmy ok. Chociaż osobiście mam trochę inne zdanie mianowicie NIE DOKARMIAC k***A zwierząt w zimie i zostawić wilki w spokoju. No ale chuuj tam z tym. Ale wk***ia mnie takie strzelanie jak pani super bohaterki , bo trafi byle gdzie np w kręgosłup i zwierzak żyje jeszcze kilka/kilkanaście godzin. Po ch*j to się tak znęcać. :roll:

2022-06-29, 11:45
Po tytule pomyślałem, że to relacja z tłumienia marszu tęczowych oszołomów :-P

2022-06-29, 12:06
Krak napisał/a:

Po pierwsze, problem jest taki, że też jesteś szkodnikiem i nie bądź taki twardy, bo może braknąć tchu, tak na marginesie.



Nie, nie braknie nie pękaj małolat. Akurat człowiek jest na samej gorze piramidy pokarmowej cycu....

Weź np. pomyśl o takim zwierzaku jak szop pracz, który wygląda tak słodko itd. a wybija naszą faunę i florę (w stopniu zajebiście szybkim)i jest szkodnikiem do odstrzału. Pewnie nie wierzysz :D to radze poczytać, zanim o czymś się wypowiesz....

ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Co on k***a w 15 sekundzie dwa dziki jednym strzałem ? WTF XD



Nie mordo, tego typu eksterminatorzy (tępiciele) zazwyczaj polują w parach i lecą 2 pociski w tym samym czasie= ot co widzimy 2 trupy :D
Coś jakbyś z ziomkiem grał w Call of Duty na słuchawkach....

2022-06-29, 12:16
AnalAcrobat napisał/a:

Strzelic żeby szybko zabić, bo jest za dużo np dzikow w jakimś obszarze, to powiedzmy ok. Chociaż osobiście mam trochę inne zdanie mianowicie NIE DOKARMIAC k***A zwierząt w zimie i zostawić wilki w spokoju. No ale chuuj tam z tym. Ale wk***ia mnie takie strzelanie jak pani super bohaterki , bo trafi byle gdzie np w kręgosłup i zwierzak żyje jeszcze kilka/kilkanaście godzin. Po ch*j to się tak znęcać.



Dokładnie tak. Strzelać by zabić, skoro to szkodniki. Ale oni sobie z tego robią rozrywkę, jakby grali na playstation. U nas to czyste buractwo jak ktoś poluje z karabinkiem AK czy AR.