18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Hmmm feministka? Ja tam bym się spierała. Dla mnie to tylko brzydka, obleśna baba, która znana z tego, że jest znana. Prowadząca najbardziej idiotyczny teleturniej w historii telewizji. Gadająca głupoty.

Czym skończyło się równouprawnienie dla niektórych kobiet? Całkowitym przewróceniem klepek w mózgu.

Tej Pani ja podziękuję. Niech wraca do kuchni.

Nie potrzebuję takiej przedstawicielki kobiet. Ze swoimi problemami, bolączkami poradzę sobie sama.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-04-24, 9:12 3
Podejrzewam że Kazia Szczeka nigdy nie zbierała klepek. Odczuwam szczerą nienawiść do tego telewizyjnego kurwiszona.

Panie palikot i reszta tych degeneratów Ja i większość obywateli pierdzimy w waszym kierunku.
Zgłoś
Avatar
makronom 2014-04-24, 9:21
Poćpana paszteciaro, zapnij bluzkę, bo nikt nie oglądnie ci tej chały do końca bez rzucenia bełta!
Zgłoś
Avatar
liana 2014-04-24, 9:24
Po co promować tą hołotę ?
Zgłoś
Avatar
arkanoid 2014-04-24, 9:24
W 22 sekundzie się przejęzyczyła, chciała powiedzieć, "W ryj mogę wziąć".
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-04-24, 9:27 2
Spot nowickiej jeszcze chujowszy.
Zresztą wszystkie spoty wyborcze pedałów z 'twojego ruchu' są strasznie ubogie i chujowe.Czego się zresztą człowiek normalny może po tych debilach spodziewać.
Zgłoś
Avatar
Galin 2014-04-24, 9:54 2
Startuję z Kujawsko-pomorskiego, a o moim mieście rodzinnym - Włocławku - stolicy Kujaw ani kurwa słowa. Abstrahując kompletnie od tego jaką jest tępą dzidą, i od całego Twojego Ruchu, ona kurwa pokorna? Przecież jeśli chodzi o chamstwo w tv to chyba tylko Wojewódzki jej ustępuje. Pojabany ten świat cały...
Zgłoś