18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-04-30, 15:54 1
chorym napisał/a:

po tym co ojciec zobaczył, niedługo może być minus 2, w sumie pojebana akcja



Niech całą rodzinkę ze sobą weźmie najlepiej
Zgłoś
Avatar
muraaas 2024-04-30, 15:55 1
I jeszcze żadnego sadolowego tatuśka i wysrywów że "... ale jednak dziecka żal"
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-30, 15:55
virescens napisał/a:

Packa na małe kacapy

Tam jest tylko 27% kacapów, jest szansa że to był ktoś porządny. Oczywiście, po długiej kacapskiej niewoli część rdzennej ludności to też swołocz, ale do poziomu tych akurat najeźdźców trudno zejść.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-30, 15:59 6
muraaas napisał/a:

I jeszcze żadnego sadolowego tatuśka i wysrywów że "... ale jednak dziecka żal"


Nie zrozumiesz tego bo jako brudny pedal, dziecka mieć nie będziesz nigdy.
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-04-30, 16:32 1
jak drzewo spada to sie patrzy gdzie leci a nie spierdala na oslep, młody miał nauczke do konca zycia

smc napisał/a:

Masakra. Przykro mi...



i tak by zginal za 10 lat na wojnie na ukrainie
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-04-30, 18:35 2
Śmierć milionów to statystyka. Śmierć jednostki to tragedia... No chyba, że to kacap.

janiestad666 napisał/a:

jak drzewo spada to sie patrzy gdzie leci a nie spierdala na oslep, młody miał nauczke do konca zycia
i tak by zginal za 10 lat na wojnie na ukrainie


Za 10 lat nie będzie ukrainy.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-04-30, 19:06 2
Młody wbiegł prosto pod to spadające drzewo, z takim instynktem przetrwania to w rosji by długo nie pożył.
Zgłoś
Avatar
Antebot 2024-04-30, 19:09 3
Stary szału dostał. Pińcet poszło się jebnąć...
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-30, 19:15 7
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Za 10 lat nie będzie ukrainy.

Jak nie pomożemy to nie będzie.

Nawet malutkie gesty się liczą. Typu, jak kupuję musztardę, zamiast Sarepskiej z jakiegoś Rolnik s.a. (posiadane przez Halmans), biorę "cośtam girczyca" (nazwy nie pamiętam — cyrylicy mnie kiedyś uczyli ale patriotycznie zapomniałam, jako bachor zapomniawszy że nie tylko kacapi bukw używają). Różnica niewielka, a zawsze parę groszy zarobi ktoś kto tej kasy obecnie potrzebuje, a nie palant który rozlewa w mieście gnój John Deerem za milion.
Zgłoś
Avatar
virescens 2024-04-30, 19:55 5
majeńka napisał/a:

Jak nie pomożemy to nie będzie.



Jaki los czeka Ukraińców w razie przegranej ? Ci z list proskrypcyjnych do piachu a reszta w kamasze.
W Ługandzie i Donbabwe nie ma już prawie mężczyzn w wieku poborowym.
Poszli by jako mięso armatnie w ataku na Polskę. Bo to by Putlera najbardziej rozbawiło.
Zgłoś
Avatar
Zbyniu007 2024-04-30, 20:33 2
O czerwoną larwę mniej, im mniej tego kurestwa czerwonego tym lepiej dla ludzkości
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-30, 20:46 6
majeńka napisał/a:

Jak nie pomożemy to nie będzie.
Nawet malutkie gesty się liczą. Typu, jak kupuję musztardę, zamiast Sarepskiej z jakiegoś Rolnik s.a. (posiadane przez Halmans), biorę "cośtam girczyca" (nazwy nie pamiętam — cyrylicy mnie kiedyś uczyli ale patriotycznie zapomniałam, jako bachor zapomniawszy że nie tylko kacapi bukw używają). Różnica niewielka, a zawsze parę groszy zarobi ktoś kto tej kasy obecnie potrzebuje, a nie palant który rozlewa w mieście gnój John Deerem za milion.



Tak tak, to sobie pomagaj, w dupie mam Twoją Ukrainę. Interesuje mnie Polska. To jest mój kraj i ostatnie co zrobię to rozjebię naszą gospodarkę, żeby ratować czyjąś inną, a już na pewno nie zjebów, którzy uznali wojnę z Rosją za bardzo fajny pomysł. "Pomaganie" Ukrainie jest w chuj niemoralne, bo niesie ze sobą tylko więcej śmierci i zniszczenia.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-30, 20:55 6
Siriuz napisał/a:

Interesuje mnie Polska. To jest mój kraj

Na szczęście jeszcze nie.

Siriuz napisał/a:

a już na pewno nie zjebów, którzy uznali wojnę z Rosją za bardzo fajny pomysł.

Wojny z Kacapią nikt nie chce. Ale czy wojna jest czy jej nie ma, leży w gestii napadającego a nie napadanego.

Siriuz napisał/a:

"Pomaganie" Ukrainie jest w chuj niemoralne, bo niesie ze sobą tylko więcej śmierci i zniszczenia.

To co, mamy pozwolić abyście ich zaorali, i potem przyszli po nas? Huj wam w dupę.

A najmniej śmierci i zniszczenia na dłuższą metę miałoby chyba posadzenie paru grzybków na Krasnają Armię. Po dekapitacji kacapskiej armii wybuchną od razu powstania, i bez naszego udziału kilkadziesiąt narodów odzyska niepodległość. I wtedy dopiero może nastąpić pokój.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-30, 21:25 5
majeńka napisał/a:

Na szczęście jeszcze nie.
Wojny z Kacapią nikt nie chce. Ale czy wojna jest czy jej nie ma, leży w gestii napadającego a nie napadanego.
To co, mamy pozwolić abyście ich zaorali, i potem przyszli po nas? Huj wam w dupę.
A najmniej śmierci i zniszczenia na dłuższą metę miałoby chyba posadzenie paru grzybków na Krasnają Armię. Po dekapitacji kacapskiej armii wybuchną od razu powstania, i bez naszego udziału kilkadziesiąt narodów odzyska niepodległość. I wtedy dopiero może nastąpić pokój.



Weź przestań pierdolić że jesteś Polką... wszędzie tylko srasz tym antyputinowskim gównem i namawiasz do pomagania Ukrainie... a najlepiej jeszcze żebyśmy kurwa tam wysyłali naszych żołnierzy. Nikt by kurwa waszej Ukrainy nie napadał jakbyście wywiązywali się z umów międzynarodowych i zachowali jebaną neutralność... sprzedaliście dupy Amerykanom, to teraz sobie za nich umierajcie debile.
Nawet jak kurwa armia rosyjska rozbijała już namioty pod Ukraińską granicą i cierpiliwie czekali aż wróci wam rozum do głowy to nie, kurwa.... "będziemy walczyć do ostatniego Ukraińca", więc walczccie skoro tak tego pragniecie.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-30, 21:33 8
W 1939 zła Polska też zaatakowała Rajch i Związek Kacapski.
Zgłoś