18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
LouisdeFunes 2024-04-30, 22:12
chorym napisał/a:

po tym co ojciec zobaczył, niedługo może być minus 2, w sumie pojebana akcja



przecież ona się ewidentnie cieszy się że jedna morda mniej do karmienia
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-04-30, 22:33
Jeszcze tata na nieświadomie rozdeptał
Zgłoś
Avatar
b................u 2024-04-30, 22:46 3
majeńka napisał/a:

Jak nie pomożemy to nie będzie.
Nawet malutkie gesty się liczą. Typu, jak kupuję musztardę, zamiast Sarepskiej z jakiegoś Rolnik s.a. (posiadane przez Halmans), biorę "cośtam girczyca" (nazwy nie pamiętam — cyrylicy mnie kiedyś uczyli ale patriotycznie zapomniałam, jako bachor zapomniawszy że nie tylko kacapi bukw używają). Różnica niewielka, a zawsze parę groszy zarobi ktoś kto tej kasy obecnie potrzebuje, a nie palant który rozlewa w mieście gnój John Deerem za milion.



Ty trochę zejdź na ziemię. Serio myślisz, że w tym rozpierdolu jakąkolwiek większą, lepiej prosperującą firma eksportujące coś sensownego na Europę należy do Ukraińców?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-30, 23:00 1
majeńka napisał/a:

W 1939 zła Polska też zaatakowała Rajch i Związek Kacapski.



Tak kurwa, porównuj ludobójstwo, czystki i obozy koncentracyjne do wojny na Ukrainie... Chyba, że masz na myśli tego komedianta zbrodniarza, który pod przymusem wysyła Ukraińców na śmierć. Ruscy poszli tam po Zelenskiego i jakby go dostali to prawdopodobnie ani niczyj włos ani cegła by nie spadły.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-04-30, 23:28 4
Dawno takiego dobrego materiału z dziećmi nie widziałem. Piwerko leci i czekam na więcej.

Dawno mnie video nie ruszyło jak to. Jeszcze starego sadola cos zostalo
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-30, 23:37 5
Siriuz napisał/a:

Tak tak, to sobie pomagaj, w dupie mam Twoją Ukrainę. Interesuje mnie Polska. To jest mój kraj i ostatnie co zrobię to rozjebię naszą gospodarkę, żeby ratować czyjąś inną, a już na pewno nie zjebów, którzy uznali wojnę z Rosją za bardzo fajny pomysł. "Pomaganie" Ukrainie jest w chuj niemoralne, bo niesie ze sobą tylko więcej śmierci i zniszczenia.


Towarzyszu Dupov, czemu nadal siejecie kłamstwa jak każdy wie że jesteście rosyjską agneturą? Ile rubli trzeba żeby cie kupić? 15? Może za ziemniaki i smalec?

Siriuz napisał/a:

Tak kurwa, porównuj ludobójstwo, czystki i obozy koncentracyjne do wojny na Ukrainie... Chyba, że masz na myśli tego komedianta zbrodniarza, który pod przymusem wysyła Ukraińców na śmierć. Ruscy poszli tam po Zelenskiego i jakby go dostali to prawdopodobnie ani niczyj włos ani cegła by nie spadły.


Kolejny przykład homo-komunistycznych poglądów. Celowo wysłali was towarzyszu, żeby szpiegować branżę LPG a z oczywistych względów infiltrujecie LGBT.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-04-30, 23:44 2
_Yarko_ napisał/a:

Republika rosyjska.



Sam się zdziwiłem, ale coś takiego nawet było i przetrwało całe 42 dni.
Tylko, że to ponad 100 lat temu i dawno nieprawda
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-30, 23:53 2
baronturbina napisał/a:

homo-komunistycznych poglądów.



Oh, doczekałem się bycia gejem Pisałem jeszcze nie raz, że jesteś lewakiem, o tym zapomniałeś.
Chyba, że pisząc o homo, nie miałeś na myśli geja, ale przy Twoim poziomie intelektualnym o nic innego bym raczej Ciebie nie podejrzewał
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-01, 0:04 2
Siriuz napisał/a:

Oh, doczekałem się bycia gejem Pisałem jeszcze nie raz, że jesteś lewakiem, o tym zapomniałeś.
Chyba, że pisząc o homo, nie miałeś na myśli geja, ale przy Twoim poziomie intelektualnym o nic innego bym raczej Ciebie nie podejrzewał


Nie doczekałeś się tylko jesteś a do tego komuchem. Dobrze że nie jesteś Polakiem.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-01, 2:21 8
Siriuz napisał/a:

a najlepiej jeszcze żebyśmy kurwa tam wysyłali naszych żołnierzy.



Siriuz, proszę. Weźcie nie wysyłajcie już nigdzie waszych żołnierzy...

Poważnie mówię.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-01, 9:06 5
Siriuz napisał/a:

Tak kurwa, porównuj ludobójstwo, czystki i obozy koncentracyjne do wojny na Ukrainie...

Że co? Widzisz coś nie tak w tym że porównuję ludobójstwo, czystki i obozy koncentracyjne do ludobójstwa, czystek i obozów koncentracyjnych?

Te ostatnie nazywacie "filtracyjnymi".
Zgłoś
Avatar
PR0boszcz 2024-05-01, 13:32 1
majeńka napisał/a:

W 1939 zła Polska też zaatakowała Rajch i Związek Kacapski.



Puknij się w ten pusty banderowski cymbał.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-02, 7:31
PR0boszcz napisał/a:

Puknij się w ten pusty banderowski cymbał.



Księżulek nie załapał ironii???

Natomiast co do kłótni o pomaganie ukrainie.
Nie lubię ukrów, ukraina to upadły kraj. Ale w naszym interesie jest, by tam jednak była ukraina, a nie kacapy...
Choćby dlatego, że jak ukraina przetrwa, to część banderowców wróci do siebie. A jak upadnie, to jeszcze u nas ich przybędzie.... O buforze nie wspominając.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-03, 15:18
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Księżulek nie załapał ironii???
Nie lubię ukrów, ukraina to upadły kraj. Ale w naszym interesie jest, by tam jednak była ukraina, a nie kacapy...


No dobra, ale nie kosztem polskiej gospodarki, a w szczególności rolnictwa.
Zgłoś
Avatar
pierdyl 2024-05-04, 13:16 1
Ja pierdole ile tu troli ukrińskich... Proponuje pomóc ukrainie, wziąć pukawkę i iść na front się napierdalać z kacapami za waszą ojczyznę. Wypierdalać!
Zgłoś