18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Uwaga na oszustki!
GameBoy1990 • 2010-02-22, 1:29
Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też!
Zgłoś
Avatar
pawelek2010 2010-02-23, 0:24
TAAAA To Ja bede pusty portwel woził i gałeczka za FREE :jupi:
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-02-23, 9:07 1
...i wtedy mama Cie obudzila
Zgłoś
Avatar
t................9 2010-02-23, 10:41
hehehe daj namiary na tesco hehehe
Zgłoś
Avatar
balcerro 2010-02-23, 13:36
właśnie, proszę o namiary, które to tesco i orientacyjny rysopis tych niedobrych oszustek
Zgłoś
Avatar
kemezrp 2010-11-26, 1:40
I jutro i pojutrze też pewnie:)
Zgłoś