18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Uwaga?!
kondzio1c • 2013-09-19, 22:15
Robiłem porządek w biurku , w przygotowaniu się do studiów od października i znalazłem stary zeszyt z Technikum a w nim wyjątkowa uwaga od profesorki haha



Jak by ktoś nie dowidział to treść uwagi jest następująca:

Uczeń po dowiedzeniu się że dostał ocenę NDST za zachowanie na lekcji, wstał podszedł do biurka położył banknot 100-stu złotowy i zapytał się czy "Możesz mi obciągnąć"

haha to były czasy
Zgłoś
Avatar
djoshin 2013-09-19, 23:30 4
mam cichutką nadzieję że życie nie raz da mu chuja do mordy
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-09-19, 23:31 6
Jesteś kretynem, gratulacje. Jest się czym chwalić.
Zgłoś
Avatar
v................r 2013-09-19, 23:31
sauerps, blondi miazga.
Zgłoś
Avatar
zzuukkoo 2013-09-19, 23:32 2
Mogłeś podejść do biurka, zdjąć gacie, wsadzić sobie w dupe ta 100 i wtedy powiedzieć "Tyle jesteś dla mnie warta suko". Oczywiście wybrałeś łatwiejszą opcje.
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-09-19, 23:33 2
kto daje piwa za taki chujowy fake...
Zgłoś
Avatar
Mólti 2013-09-19, 23:35
Czasy bycia debilem? Widze, żę się czymś takim chwalisz, więc te czasy dalej trwają.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-09-19, 23:35 6
Japierdole co za prostak. Ja nie wiem z czego jesteś taki dumny. Ja bym spalił ten zeszyt i zabrał tą tajemnicę do grobu. Ja pierdole i potem robaki piszecie, że w technikum jest poziom

U nas w LO to za sam banknot by cie wyjebali na zbity pysk.

Technika to gówno i na jednego normalnego przypada 50 takich cebulaków którym słoma wystaje z butów jak OP kondzio1c. Nawet nie próbujcie z tym handlować. Technikum to gunwo i wstyd do niego chodzić.
Zgłoś
Avatar
haras1991 2013-09-19, 23:37
Kto w technikum zapisuje pół zeszytu...?
Zgłoś
Avatar
TheColt 2013-09-19, 23:41 6
Brawo brawo poklask i ukłony! Chluba narodu kurwa dajcie mu jeszcze z 1000 piw niech inni widza że to taaaakie fajne co by wiedzieli gdzie wzorców do naśladowania szukać.
Człowieku nie masz sie czym kurwa chwalić. Mam nadzieje ze tak w pysk po tym dostałeś że Nietrzymanie moczu stało sie twoim drugim imieniem, szacunku was gnoje nie uczą juz w tych szkołach w ogóle. Równie "dobrze" świadczy to o twoich rodzicach. Kurwa płakać mi sie chce jak to widzę proces otępiania ludności śmiga bez zarzutu. Niby taka nie duża różnica wiekowa miedzy nami ale przez to że mnie szkolił jeszcze stary system (niegimnazjalny) to przepaść widzę PRZEPAŚĆ.
Zgłoś
Avatar
Vicorinox 2013-09-19, 23:44
Śmierdzi fejkiem jak chuj.

Śmierdzi fejkiem jak chuj
Zgłoś
Avatar
Cienió 2013-09-19, 23:47
ściemnia tak, że aż mnie oczy pieką.

Pewnie sam to napisałeś i chciałeś zabłysnąć, a że pakowałeś zeszyty do plecaka, bo jutro sprawdzian z przyry to wpadłeś na pomysł, że dostaniesz kilka wirtualnych piw na sadisticu.

jebać!
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-09-20, 0:26
stówe za loda?
Głupiec
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-09-20, 0:31
Jeśli to prawda (w co szczerze wątpię) to jesteś żałosnym prostakiem (za zachowanie) i debilem (bo obskoczyłeś pałę).

Jeśli to fejk to najprawdopodobniej jesteś małą cichą ciotą, która nigdy w życiu nie zrobiłaby takiego numeru ale z wypiekami na twarz o tym fantazjuje. Tak właśnie robią PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI z jego klasy, którzy w między czasie spuszczają mu łeb w kiblu, a do których autor tak chciałby należeć.

sapere aude
Zgłoś
Avatar
JA_Iwan 2013-09-20, 1:11
Reforma systemu oświaty z 1999 roku odbija się czkawką do tej pory, u mnie w technikum to było by nie do pomyślenia ... ale ja jeszcze 8letnią podstawówkę i 5letnie technikum robiłem - to były czasy
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2013-09-20, 1:34
Ja pierniczę, biurko przez duże "B"...
Koleżka ma duży kompleks, poprosił koleżankę coby mu napisała żeby na Sadolu mógł zabłysnąć..
Zrób coś gościu ze swoim życiem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie