18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne

W dzisiejszych czasach w mediach społecznościowych dzielimy się już prawie wszystkim. Każde wydarzenie z życia, intymne szczegóły są przez nas dokumentowane, a następnie archiwizowane na serwerach Facebooka czy Instagrama. Często widoczne są nawet dla nieznajomych. Jak zareagują ludzie, gdy podejdzie do nich obca osoba, która wie o nich bardzo dużo? Nawet za dużo...
Zgłoś
Avatar
remi1982 2015-06-24, 13:21 122
Jednak ludzie to idioci. Wpierdalają wszystkie informacje o sobie na zjebane portale społecznościowe, a później wielkie zdziwienie - "o jejku skąd ty tyle wiesz". Z komputera głupie chuje!
Zgłoś
Avatar
grudawwk 2015-06-24, 14:10 4
Prywatność to osobista sprawa, przecież na większości portalach społecznościowych jest opcja, na zablokowanie dostępu do twojego konta osobom z zewnątrz (nie dotyczy nsa itp.), ale jest tak, że dużo ludzi o tym nie wie albo mają najebane w głowie i udostępniają nawet to że srają albo po prostu lubią się pokazać.
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2015-06-24, 14:11 5
no to ich zdziwienie najlepsze
pomyśleć że kiedyś SB musiało się męczyć, podglądać, szukać kapusiów itp.

Zgłoś
Avatar
nepster 2015-06-24, 14:28 85
Ja bym chciał coś od siebie wtrącić. Coraz więcej osób i coraz częściej powtarza, że ludzie to idioci. Ba, jest nawet takie śmieszne stwierdzenie, że jeśli powiesz, że większość ludzi to debile to 90% się z tobą zgodzi. To chyba jednak o czymś świadczy Ogromna większość ludzi ma o sobie po prostu bardzo wysokie mniemanie, niekoniecznie idące w parze z intelektem. W końcu statystycznie rzecz biorąc na świecie jest tyle samo ludzi z IQ <100 co ludzi z IQ>100, statystycznie ok. 2% ludzi ma IQ powyżej 130 czyli jest wyraźnie inteligentniejsza od reszty ale też 2% jest umysłowymi amebami z IQ poniżej 70. Od jakiegoś czasu bardzo wyraźnie da się zauważyć jak działa efekt globalnej wioski. A, że promuje się bycie na szczycie, bycie pięknym, bogatym i popularnym to ludzie do tego zwyczajnie dążą. O ile komuś inteligentnemu nie wypada szukać poklasku tanimi metodami typu samojebka z kubkiem kawy ze Starbucksa, o tyle idiotom to nie nie przeszkadza. Zgodnie z powiedzeniem, nie ważne co ważne żeby się mówiło. Stają się popularni a my łapiemy się za głowę jak drastycznie wzrasta ilość debili w naszym otoczeniu, nie przez to, że samych debili przybywa tylko właśnie przez to, że nasze otoczenie drastycznie się powiększa a gówno wypływa na wierzch stąd wydaje nam się, że ogół ludzi to idioci. Ta spora część normalnych jest dla nas niewidoczna a debile błyszczą. No to tak z moich przemyśleń.

wersja dla tl;dr
scrolluj dalej amebo
Zgłoś
Avatar
kozojebca1231 2015-06-24, 14:28 15
nie jestem stary, ale nie ogarniam tych instagramów i snapchatów, a fejs służy mi do umawiania się na piwo. Być może brak mi AjFona i rurek...
Zgłoś
Avatar
KaiWren 2015-06-24, 14:39
ale chujowy filmik... musze zmienić opcje na Fejsie.
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-06-24, 15:08 4
Tak w temacie refleksja. Jak to dobrze że w dawnych czasach nie było internetu, mass telewizyjnej propagandy i tych wszystkich socjal-mediów. Inaczej takie np. III Rzesze i pierwszy ZSRR trwałyby do dziś a ludność byłaby szczęśliwa że w nich żyje.
Zgłoś
Avatar
airwalk 2015-06-24, 15:49 1
permanentna inwigilacja nie wytrzymam!
Zgłoś
Avatar
damian8857 2015-06-24, 15:57
no dobra, ale skad znali nazwiska tych lasek? Siedzi sobie laska, pije piwko... no właśnie, no i co? Pyta sie o nazwisko czyco? bo nie kumam, żeby znaleźć kogoś na fejsie to trzeba jakieś dane znac.
Zgłoś
Avatar
Aedero 2015-06-24, 16:19 6
Kiedyś to były czasy bez fejsbuków i innego gówna. Zapraszało się dziewczynę na randkę, wysyłało się listy aby zdobyć jej sympatie. Dzisiaj nawet nie trzeba się spotykać bo wszystkiego o tej osobie dowiesz się na fejsie. Jakiej muzyki słucha, co lubi, czy jest szmatą Sam usunąłem fejsa jakiś czas temu, polecam każdemu. Pierwsze trzy dni są mega ciężkie, człowiek odruchowo wchodzi na fejsa a potem przypomina sobie że nie ma konta Teraz gdy nie mam fejsbuka czuje się kompletnie anonimowo, czuję że uwoniłem się od tego nałogu i narzędzia do manipulowania osobami.
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2015-06-24, 16:31 4
No dobra łatwo znaleźć informacje o ludziach w necie ale o to im przecież chodzi. Gwiazdy pop i osoby publiczne też sprzedają czesto życie prywatne za fejm. I tak samo jest z gwiazdami insta i snapchatu oraz fejsbuka. Tacy ludzie chcą byc czesto obserwowani przez obcych i w sumie czesto mają z tego więcej korzyści niż jakichkolwiek przykrości.
Zgłoś
Avatar
wieczór 2015-06-24, 16:56 2
Jako użytkownik facebooka powiem tak - owszem mając moją fotkę, można się dowiedzieć całkiem sporej ilości faktów z mojego życia. Z tym, że jest to dla mnie nieistotne Nic co chciałbym zachować dla siebie na fejsa nie trafia, a fakty które można tam zobaczyć, zna cała masa ludzi, nawet tych, którzy fejsa nie używają
Zgłoś
Avatar
yasuu 2015-06-24, 17:09 11
damian8857 napisał/a:

no dobra, ale skad znali nazwiska tych lasek? Siedzi sobie laska, pije piwko... no właśnie, no i co? Pyta sie o nazwisko czyco? bo nie kumam, żeby znaleźć kogoś na fejsie to trzeba jakieś dane znac.



wchodzisz na profil knajpy i czekasz aż się ktoś oznaczy albo doda hasztaga i już masz profil
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2015-06-24, 17:40 1
pani od psychologi mina zrzedła
w sumie nic dziwnego, jest wykształcona to zdaje sobie sprawę z czym wiąże się taki "ekshibicjonizm"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie