18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
WPIRKO 2012-10-24, 21:23
Master-PL napisał/a:


widać, że swojego samochodu to ty nigdy nie miałeś. Tak dla Twojej wiadomości rdza na tarczach przy średniej wilgotności powietrza pojawia się po 4-5 godzinach. Nie znasz się, to sklej wary



Jak jeździsz polonezem i tarcze masz z odzysku to może i tak. W normalnym samochodzie z tarczami o jako takiej jakości i po tygodniu nie będzie rdzy, a na pewno nie w takiej ilości jak tu. Jeżdżę raptem Laguną i mam tarcze TRW (dla nieobeznanych: nic nadzwyczajnego) i nawet po wilgotnym weekendzie nie ma oznak rdzy. A co mówić w Nowym samochodzie zapewne na oryginalnych tarczach...
Zgłoś
Avatar
michalpp 2012-10-25, 14:03 1
Po myciu w moim civiku nalot pojawia się po dwóch godzinkach. Chodzi oczywiście o progi i nadkola.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-10-27, 0:02
Ja pierdolę, a Wy dalej? Master-PL, nie będę Ci ubliżał, ale poziom zarówno Twojej inteligencji, jak i wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Tkwij więc w swoich przekonaniach.

suchy945 - żryj piach.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-10-27, 22:14
Bobass napisał/a:

suchy945 - żryj piach.



Nie, dzięki. Pozostanę jednak przy swojej diecie.

Ale skoro tak lubisz piach to smacznego.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-10-28, 9:55
suchy945 napisał/a:



Nie, dzięki. Pozostanę jednak przy swojej diecie.

Ale skoro tak lubisz piach to smacznego.



Ooo, cóż za elokwentna odpowiedź Szkoda, że poprzedni Twój post nie był tak elokwentny. Uważaj w przyszłości, bo warny chodzą... kwintetami
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-10-28, 11:23
Bobass napisał/a:



Ooo, cóż za elokwentna odpowiedź Szkoda, że poprzedni Twój post nie był tak elokwentny. Uważaj w przyszłości, bo warny chodzą... kwintetami



Pierwsza miała w sobie tyle elokwencji że nie przebiłbyś tego w swoich trzech wcieleniach do przodu.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-10-28, 11:38 1
suchy945 napisał/a:



Pierwsza miała w sobie tyle elokwencji że nie przebiłbyś tego w swoich trzech wcieleniach do przodu.



Moje obecne wcielenie niszczy swoją obecnością takich jak Ty, nie muszę nawet kiwnąć palcem. A teraz wybacz, zakończę offtop, a Ty płoń dalej daremnymi ripostami.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-10-28, 12:12
Bobass napisał/a:



Moje obecne wcielenie niszczy swoją obecnością takich jak Ty, nie muszę nawet kiwnąć palcem. A teraz wybacz, zakończę offtop, a Ty płoń dalej daremnymi ripostami.



Aż dam Ci piwo za tę parodię riposty dorównującej poziomem "Pudelkowi".
Zgłoś