18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Coraz większe debile się rodzą

Cytat:

​Nastolatka z Moskwy zginęła, kiedy poraził ją prąd w łazience. Dziewczyna siedząc w wannie postanowiła odebrać telefon podłączony do kontaktu.

Jak informuje "Moskiewskij Komsomolec", 14-latka postanowiła wziąć kąpiel. By jednak pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, dziewczyna wzięła ze sobą telefon. Kiedy zobaczyła jednak, że bateria jest prawie wyładowana, wzięła przedłużacz do łazienki i podłączyła aparat do ładowarki.

Dziewczyna usiadła w gorącej wodzie. W pewnym momencie zadzwonił do niej telefon, więc nastolatka podniosła słuchawkę. Prawdopodobnie wtedy została porażona prądem.

Matka dziewczynki uznała, że w łazience jest podejrzanie cicho. Zapukała do drzwi, ale nikt nie odpowiedział. Weszła do środka i zobaczyła swoją córkę nie dającą znaku życia. Dziewczyna miała telefon komórkowy na piersi. Kobieta zadzwoniła po karetkę, jednak lekarze nie byli w stanie uratować 14-latki.

To nie pierwszy taki wypadek w Rosji. W lutym w Moskwie doszło do niemal identycznej sytuacji. Dziewczyna zginęła, kiedy telefon komórkowy wpadł jej do wanny.



Źródło: rmf24.pl
Zgłoś
Avatar
michuwsm 2017-10-03, 18:13 96
5V ja zabiło czy przedłużacz wrzucila?
Zgłoś
Avatar
support3 2017-10-03, 18:32 5
I cały SEPowski kurs i uprawnienia w pizdu, aż strach wziąć myszkę w rękę w końcu też ma zabójcze 5v i 500mA
Zgłoś
Avatar
mp0011 2017-10-03, 18:51 54
Tu macie wypowiedź osoby kompetentnej:
Zgłoś
Avatar
Mielzky97 2017-10-03, 19:03 3
Takie natężenie może zabić z racji tego że , rezystancja ciała spada praktycznie do zera i nie stawiamy jakiegokolwiek oporu dla przepływu prądu , a wyłączniki RCD(różnicowoprądowe) mają czułość 30 mA , więc tak to jest możliwe .
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2017-10-03, 19:08 1
Głupota eliminuje się sama.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-03, 19:39 5
Ileż razy ten fake news będzie powtarzany...

Było to na sadolu w wersji z usa - portal.abczdrowie.pl/14-latka-podczas-kapieli-zostala-porazona-pradem-...

Wiem, że było bo wpisałem kawałek twojego tekstu i wyskoczył mi ten link w góglu jako kliknięty. Nie mogę tego tutaj odszukać ale pamiętam dyskusję w temacie i koniec końców nie ma bata aby komórka podłączona do ładowarki zabiła w wodzie.
Zgłoś
Avatar
coldblood16 2017-10-03, 20:07 4
Tyle razy co mi wpadł podłączony kabel do wanny... Kurwa, igrałem ze śmiercią.
Buahahahahaha, jak pelikany niektórzy łykają takie mondre ynfo...



No beer because of retardation information.
Zgłoś
Avatar
WszystkoRozpierdala 2017-10-04, 1:50 4
Mielzky97 napisał/a:

Takie natężenie może zabić z racji tego że , rezystancja ciała spada praktycznie do zera i nie stawiamy jakiegokolwiek oporu dla przepływu prądu , a wyłączniki RCD(różnicowoprądowe) mają czułość 30 mA , więc tak to jest możliwe .


Ale pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-10-04, 3:45 3
coldblood16 napisał/a:

Tyle razy co mi wpadł podłączony kabel do wanny... Kurwa, igrałem ze śmiercią.
Buahahahahaha, jak pelikany niektórzy łykają takie mondre ynfo...



No beer because of retardation information.



O kurwa dałem ci piwo Chuj masz na zachętę proszę kurwa nagraj film jak siedzisz w wanie i wrzucasz do niej podłączony przedłużacz tylko telefon na statywie jakimś ustaw.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-10-04, 13:42
Dowodu w postaci zdjęcia nie ma, więc KŁAMSTWO.
Zgłoś
Avatar
Mielzky97 2017-10-04, 15:00
WszystkoRozpierdala napisał/a:


Ale pierdolenie.



Jeśli wnioski wyciągnięte na podstawie wiedzy i dawanie możliwości zaistnienia takiej sytuacji dla Ciebie to pierdolenie to najwidoczniej wolisz w szkołę rzucać kamieniami .
Btw. Znam przypadek osoby którą zabiło 50 V .
Zgłoś
Avatar
aargh 2017-10-04, 16:09 1
@Mielzky97 : pytanie za 100 punktow - jakie napiecie jest na wyjsciu ladowarki do telefonu?
Odpowiedz sam sobie i nie rob wsi
Zgłoś
Avatar
Adolf 2017-10-04, 16:26
Ta historia robi już dziewiąte okrążenie po intenetach. Zmieniają się tylko miejsca.
Zgłoś
Avatar
Master-PL 2017-10-04, 18:10
Fakt, jak dla mnie jedyną opcją na śmierć tutaj to to , że albo telefon leżał na "gniazdku" przedłużacza i sięgała mokrą łapą i zrobiło się zwarcie albo wjebała ten przedłużacz do wanny. 5v i 1000maH raczej Cie nie zabije.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie