18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kojot666 2023-11-12, 11:13
MarekJarek1 napisał/a:

Śmiesznie się czyta takie komentarze; pod filmem, gdzie właśnie taki kozak obronił się przed dwójką UZBROJONYCH w broń bandytów
Pierdolenie "broń dla każdego" jest równie głupie, co pierdolenie, że ktoś i tak nie będzie umiał jej użyć.
BTW; z pozwoleniem nie jest u nas tak trudno, jak niektórzy myślą. I można fajnie spędzić czas. Polecam



Zrobiłem pozwolenie w 7 miesięcy, gdybym się uparł to zrobiłbym w 3.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-11-12, 17:41
MarekJarek1 napisał/a:

BTW; z pozwoleniem nie jest u nas tak trudno, jak niektórzy myślą. I można fajnie spędzić czas. Polecam


Kojot666 napisał/a:

Zrobiłem pozwolenie w 7 miesięcy, gdybym się uparł to zrobiłbym w 3.


mazga50 napisał/a:

Co ty pierdolisz? Masa ludzi posiada broń legalnie w Polsce i jakoś nikt nie strzela na ulicach, nikt nie rabuje, nie morduje. To nielegalna broń w rękach przestępców (poza kontrolą) jest problemem.
Tylko, że ta prawda nie pasuje do żydo-lewarskiej narracji. Wg tych czerwono-pejsatych kurew, Polak to przygłup i imbecyl, nadający się tylko do łopaty albo pracy na magazynie, a do tego pijak i zwyrol. Gówno prawda - nie mamy się czego wstydzić, a każdego kto nas obraża trzeba prać po mordzach i na kopach z kraju wypierdalać.
Bo Polak ma być ofiarą, bez możliwości obrony, bezbronny przed prawem, panem i policją. Taka żydowska polityka.


I to jest problem, jest zbyt łatwo dostać pozwolenie i broń posiadają osoby psychicznie zaburzone jak np. wielu użytkowników tego portalu. I później wyskakuje taki świr z klamką jak ten konfederata z Poznania co nie mógł się pogodzić, że nie chciała go kobieta. Takie akcje i wpisy na sadolu i podobnych portalach to wystarczający powód żeby prawo zaostrzyć i broń wam poodbierać. Nie ma nic gorszego niż uzbrojony fanatyk wierzący w najgłupsze nawet spiskowe teorie. Kiedyś byłem za swobodnym dostępem do broni, dopóki nie zajrzałem na Sadola i w podobne miejsca.
Zgłoś