18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Tarab85 2017-04-19, 17:25 1
To wspomnienie o tulipanach na końcu brzmi poetycko.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-04-19, 17:30 1
jebany skurwiel
Zgłoś
Avatar
ropol 2017-04-19, 17:42 3
Nie wiem ale bierność ludzi w takich sytuacjach wzbudza we mnie jeszcze większy wkurw niż sama sytuacja
Zgłoś
Avatar
jebiewdupelewaka 2017-04-19, 17:51
fantastico
czuję że jesteś romantykiem, pozerem, bo który zjeb z sadola zwróciłby uwagę na jakieś kurna tulipany, zwłaszcza koloru czarno-białego
Zgłoś
Avatar
Farid 2017-04-19, 19:33 1
Popieram przemoc wobec kobiet, ale w tym wypadku nie widzę powodu do napierdalania tej babki. Lepiej byłoby jakby zerżnął ją w dupsko.
Zgłoś
Avatar
exile 2017-04-19, 19:44
Tak mi się skojarzyło.
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-04-19, 20:18 6
Przykład fantastico idealnie opisuje jak działa hejt w internecie, jest sobie gościu i wrzuca dobre wstawki ze swoim własnym pokręconym stylem, nikogo nie obraża, i jest apolityczny no ale skoro styl jest inny i "nienormalny" to trzeba się do tego przypierdolić bo tak po prostu.. dla zasady.
Zgłoś
Avatar
S................e 2017-04-19, 20:52 1
PalonyPaznokieć napisał/a:

Przykład fantastico idealnie opisuje jak działa hejt w internecie, jest sobie gościu i wrzuca dobre wstawki ze swoim własnym pokręconym stylem, nikogo nie obraża, i jest apolityczny no ale skoro styl jest inny i "nienormalny" to trzeba się do tego przypierdolić bo tak po prostu.. dla zasady.



Nie. On kaleczy nasz język. Nie myl tego z hejtem za nic.
Zgłoś
Avatar
srajtasma09 2017-04-19, 23:17 1
Przecież ten opis to małe dzieło sztuki
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-04-19, 23:34 6
Sabajone napisał/a:



Nie. On kaleczy nasz język. Nie myl tego z hejtem za nic.



Fajnie, pół polskiego internetu kaleczy język ale trzeba się przypierdolić do gościa który robi to w świadomy ironiczny sposób bo ma taki styl wklejania postów
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-04-19, 23:47 1
Sabajone napisał/a:



Nie. On kaleczy nasz język. Nie myl tego z hejtem za nic.



co ty pierdolisz? dzięki takim opisom fantastico, śmieję się dwa razy: i z opisu i z filmiku...
Zgłoś
Avatar
S................e 2017-04-20, 10:37
PalonyPaznokieć napisał/a:



Fajnie, pół polskiego internetu kaleczy język ale trzeba się przypierdolić do gościa który robi to w świadomy ironiczny sposób bo ma taki styl wklejania postów



Skoro on może kaleczyć nasz język w sposób jaki mu się chce to ja mogę się do niego przypierdalać. Proste. Nie podoba mi się to i wyrażam swoją opinię na ten temat. Mogę?

mazga50 napisał/a:



co ty pierdolisz? dzięki takim opisom fantastico, śmieję się dwa razy: i z opisu i z filmiku...



Ale co w tym jest śmiesznego jak tego się za bardzo nawet czytać nie da? Poważnie nie kumam waszej podniety tym zjebem.
Zgłoś
Avatar
NieLubieWas 2017-04-20, 19:49 3
Sabajone napisał/a:


Poważnie nie kumam waszej podniety tym zjebem.



mi to wystarczy

Za prymitywne z was organizmy, by doszukać się humoru w opisach tego całego fantastico
Zgłoś