18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Van Dame tańczy
barszczzuszkami • 2012-12-28, 17:07
Van Dame tańczy do popularnego ostatnio "hitu". Widać dupeczki ogarnął pomimo chujowej muzyki w tle, pewnie ma doświadczenie z wiejskich festynów. Już nie jedną wyruchał na dożynkach we wsi.

Zgłoś
Avatar
dupaCYC 2012-12-29, 13:17 5
Najwięcej się tutaj wypisują osoby które swoje imprezowe życie towarzyskie zakończyły na smerfotekach w podstawówce. Ta muzyka jest taneczna i rytmiczna, na imprezach parkiet się zawsze zapełnia przy tym kawałku(nie skurwiałe hejty nie chodzi tu tylko o remizę a o kluby), ale co ja wam pisze i tak tego nie zrozumiecie , bo imprezę widzieliście jedynie na matrycy własnego monitora .
Po drugie jakby była ta sama melodia do piosenki Pitbulla bądź jakiejś gwiazdeczki z USA to wszyscy byli by zadowoleni i się ślinili. Idioci cudze chwalą swojego nie znają.
Zgłoś
Avatar
mysza1993 2012-12-29, 14:21
Mam pytanie znacie nazwę filmu ?
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-29, 14:46 1
Blackhunter napisał/a:

Kurwa bez włączania głośników wiedziałem że ta buracka muza będzie w tle
Chyba zacznę rozdawać warny za ten pedalski hit.



I za metal.
Zgłoś
Avatar
wojtek666 2012-12-29, 15:26
Witamy na Sadolu gdzie moża posłuchać disko czekam na odcinki my little pony a mod ma racje nuta dno i wodorosty i dalej klubowicze prosze opowiadajcie jakie imprezy mnie mijaja w tych waszych "klubach"
Zgłoś
Avatar
TeFisto 2012-12-29, 15:34
Jej ja na imprezie widocznie jestem zbyt elastyczny...
bo do 2giej jest nasz kochany pub w którym można się pobujać przy starych hitach ,ze szafy grającej, a później niestety zostaje tylko zabawa na takich "pedalskich" kawałkach.
Preferuje pierwszy lokal ,ale jak się nie ma co się lubi ....

A co do oburzenia niektórych to się zgadzam. bo zaraz znajdzie się któryś co da tą piosenkę do tych pedalskich kucyków i zrobi się tak zajebiscie cieplutki temat ,że niektórzy wyniEsą go na główną
Zgłoś
Avatar
kalifaktor 2012-12-29, 16:23
spoko nuta zna ktos tytul ?
Zgłoś
Avatar
vandamme1 2012-12-29, 19:44
o wy chuje ! nie wyrazilem zgody na publikacje !
Zgłoś
Avatar
Arisovo 2012-12-29, 21:11 1
Nie ma to jak zakompleksiona społeczność sadistica (miastowi nie mający nigdy cycka w łapie albo nie potrafiący tańczyć)
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-29, 21:12
Blackhunter napisał/a:

Kurwa bez włączania głośników wiedziałem że ta buracka muza będzie w tle
Chyba zacznę rozdawać warny za ten pedalski hit.



Już się tak nie popisuj
Zgłoś
Avatar
kapi145 2012-12-29, 21:51 1
Cytat:

Kurwa bez włączania głośników wiedziałem że ta buracka muza będzie w tle
Chyba zacznę rozdawać warny za ten pedalski hit.



Nie spinaj już dupy, wszyscy przecież wiemy że jak idziesz na jakieś disco to słuchasz tylko Niemena, Comy i Grabaża, bo to są wystarczająco głębokie piosenki ...

Japierdolę
Zgłoś
Avatar
gieza 2012-12-29, 22:56
i tyle w temacie.

Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2012-12-29, 23:48 1
Oj hejterzy hejterzy. Wyjdźcie w końcu z domu i zarwijcie jakąś "wiejską" dupeczkę, a nie piszecie, że hujowa muza. A jak się nie podoba to dalej walcie konia:)
Zgłoś