18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
maxvolumePL 2013-02-20, 19:28 1
Bit przyjemny, przekaz też niezły. Piwko leci.
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2013-02-20, 19:59 4
Ten kawałek też ma niezły przekaz, a resztą jak większość jego numerów!
[/video]
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-02-20, 20:59 4
To niech kazdy teraz wrzuci swoje ulubione piosenki i bedzie jeden wielki syf. Tez slucham Pazza (teraz juz mniej bo mi sie zdeka znudzil) ale to nie jest chyba odpowiednie miejsce do wrzucania muzy - po za tym jest jakis temat "czego sluchaja sadysci" czy cos takiego i tam to pasuje.
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2013-02-20, 21:35 1
nie słucham rapu, ale ten kawałek jest naprawdę niezły

dzięki, że mi go przypomniałeś
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-20, 22:43
Vinnie Paz zawsze na propsie no ale to jednak nie jest miejsce na takie wrzuty (; Chyba żeby zrobić osobny dział z muzyką.
Zgłoś
Avatar
killdead 2013-02-20, 23:06 3
Post wstawiłem bardziej chcąc pokazać przekaz niż samą muzykę i żeby pokazać, że rap to nie tylko hajs i pierdolenie od rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Aeze 2013-02-22, 0:12 1
To jest kurwa sadistic, a nie portal dla audiopedalskiej braci!!
Zgłoś
Avatar
Bananowy_Rumcajz 2013-02-22, 0:14
Prison Break anthem, anthem...
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-02-22, 0:16
Ja pierdole kącik melomana Co to kurwa tutaj robi? Do chuja ciężkiego masz tutaj link www.youtube.com bierz to pod pachę i tam wrzucaj
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2013-02-22, 0:46
"Myślisz że które skurwysyny rozjebały te dwie WIERZE"
Ja pierdolę

A co do tekstu, to ktoś się chyba naczytał za dużo teorii spiskowych. Postawię piwo temu, kto pokaże mi jakiś rapowy kawałek z naprawdę dobrym tekstem. Pomimo tego, że ludzie ciągle chcą udowodnić, że rap to nie tylko śpiewanie o dupach i pieniądzach, ale też o jakichś wartościowych sprawach to jakoś nigdy na coś takiego nie udało mi się trafić.
Zgłoś
Avatar
777is777or777 2013-02-22, 0:53
ŚWIĘTE SŁOWA, cieszy mnie to, że znalazła się osoba która objeła to w zdatny do przyswojenia dla śniących sposób.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2013-02-22, 1:11 5
grzeczysławkolano napisał/a:

"Myślisz że które skurwysyny rozjebały te dwie WIERZE"
Ja pierdolę

A co do tekstu, to ktoś się chyba naczytał za dużo teorii spiskowych. Postawię piwo temu, kto pokaże mi jakiś rapowy kawałek z naprawdę dobrym tekstem. Pomimo tego, że ludzie ciągle chcą udowodnić, że rap to nie tylko śpiewanie o dupach i pieniądzach, ale też o jakichś wartościowych sprawach to jakoś nigdy na coś takiego nie udało mi się trafić.



Wartościowy kawałek z dobrym tekstem? Mógłbym wrzucić multum ale weźmy pierwszy lepszy z brzegu. PROSZĘ BARDZO... Żeby nie było że 'cudze chwalicie swego nie znacie'. Daleko nie trzeba szukać... UWAGA! Możesz nie zrozumieć...

Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-02-22, 1:41
Z tego co wiem to kawałki jakiekolwiek lecą do Klopa.... zmiana w regulaminie?
Zgłoś
Avatar
alfLeso 2013-02-22, 1:46
killdead napisał/a:

Jeden z moich ulubionych raperów. Kawałek z mega przekazem.



No fajnie, i co jeszcze powiesz ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie