18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
dr_dex 2012-08-26, 0:56 21
Straaasznie chujowe. Nie ma co oglądać
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-08-26, 1:02 3
@up Dla jednego chujowe dla drugiego fajne. Wszyscy mają myśleć tak samo jak ty?
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-26, 1:49
szybki jesteś, miałem wrzucać
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-08-26, 3:52
@up szeryfian a czy on cie zmusza do myślenia tak jak on? Po prostu napisał, że to chujowe, bo tak uważa inną sprawą jest to, że to nie jest raczej strona na takie gówna
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-08-26, 4:34
@dymion
zaraz jak zobaczyłem wrzuciłem
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-08-26, 4:38 1
francuski idzie jej na pewno zdecydowanie lepiej
Zgłoś
Avatar
LetsDrum 2012-08-26, 6:01
końcówka mnie rozjebała
Zgłoś
Avatar
Revolver 2012-08-26, 12:27
Wysłać przymusowo polityków na roczny zmywak na Wyspy to się przynajmniej porządnie nauczą angielskiego. Kuchnia mać.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-08-26, 12:35
"Aj dont noł whats selse kenajsej"
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2012-08-26, 12:39
VjDominion już sto lat temu się wypalił i robi ciągle to samo.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-08-26, 14:33 8
Podziwiam ministrę* Muchę za to, że potrafi patrzeć na świat tak bardzo bezrefleksyjnie. Laska od początku swoich "rządów" zrobiła więcej gaf niż Prezydent-Bul i Sikorski razem wzięci podniesieni do sześcianu. Oprócz tego sama się ośmieszała w mediach i zbiera co chwilę srogie baty w internecie. A mimo to nadal trwa przy swoim i jest ministrą sportu, na którym kompletnie się nie zna (żeby nie było - oprócz golfa i tenisa ja też się nie znam, ale ja nie chcę być ministrą sportu).

A co do śmiania się z poziomu angielskiego u polityków, to powtórzę to, co napisałam ponad rok temu: sami po polsku mówić dobrze nie umiecie, po angielsku też bieda (chociaż matura zdana), a z innych się śmiejecie. Posłuchacie tego, jak mówi reszta polityków francuskich, hiszpańskich itd. w Brukseli - tragedia. Wyjątkiem jest Sikorski, ale on po prostu musiałby być totalnym, kosmicznym mózgowym przykurczem, żeby po tylu latach w GB (w tym edukacji) nie mówić płynnie...

*Bardzo lubię to określenie i sądzę, że to prawdziwy diss na feministki, więc będę go używać.
Zgłoś
Avatar
FreakyOmen 2012-08-26, 19:01
hahaha, dawno się tak nie uśmiałem
Zgłoś