18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Gwiazdormma 2013-01-29, 22:47 1
EmpTy212 ciebie jebać. Sprawdź lepiej miesięczny na tramwaj.
Zgłoś
Avatar
Tomek128 2013-01-29, 23:39
Sie uczepili tych golfow ze auto dla wsi. a prawda jest taka jest to dobre tanie w naprawie i niezawodne, wolę mojego golfa 3 niz jaką audi czy bmw bo przykladowo za komplet tarcz i bebnow z klockami i szczekami zaplace 600 zl mowie tu o komponentach ate( firma lepsza niz brembo ) a w audi czy bmw za to samo zaplace 3 tys i jaka tu logika
Zgłoś
Avatar
timo17 2013-01-29, 23:54
Mockba napisał/a:

Choćby miał 5000 koni i 0,1 do setki, to zawsze pozostanie golfem - samochodem do wożenia ogórków.



Syndykat na sadolu hejtuje ??
Zgłoś
Avatar
o................9 2013-01-31, 1:59
Zgłoś
Avatar
ak48 2013-02-07, 9:43
Spartan78 Kce napisał/a:

Pamiętam czasy jak SADISTIC to był SADISTIC a nie YOUTUBE czy jakis portal z kawalami.

Racja ! a kawały czy suchary były od BongMana głównie, jak ktoś wrzucał jakiś zwykły filmik to bez pierdolenia pisano od razu że gimbaza, gdzie te filmiki przepełnione gore, wypadki tak brutalne że czasem odechciewało mi się obiadu, gdzie hard jest ? no.. gdzie ? ktoś wtedy przepowiedział w jakimś komentarzu - zobaczycie w końcu gimbusy i tak zaczną masowo spamować i zrobią kolejny kwejk albo coś... - Przyznaje że za chuj nie pamiętam kto to napisał ale niestety miał rację.

Smutno aż wory pod oczami.
;;___;;

Tomek128 napisał/a:

Sie uczepili tych golfow ze auto dla wsi. a prawda jest taka jest to dobre tanie w naprawie i niezawodne, wolę mojego golfa 3 niz jaką audi czy bmw bo przykladowo za komplet tarcz i bebnow z klockami i szczekami zaplace 600 zl mowie tu o komponentach ate( firma lepsza niz brembo ) a w audi czy bmw za to samo zaplace 3 tys i jaka tu logika



Naucz się używać znaków diakrytycznych a poza tym twoja wypowiedź zabrzmiała jak wypociny Rolfa z starej bajki "Ed, Edd, Eddy" - też gadał jak wieśniak - strażnik miejski, obrońca uciśnionych, i jak dobrze pamiętam to wszyscy go olewali - nawet jego koza Wiktor. - to by się zgadzało.
Zgłoś