18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
Sarkos 2012-03-13, 8:57
Ruscy nie są tak tępi żeby samochód zostawić na biegu, poza tym Ruscy nie mają automatów.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-03-13, 13:52
gdyby to była rosja auto przemieniło by sie w pedalskiego transformersa i zaczęło by srać tęczom

______________

Ślepota żywi świata szaleństwa
Krusząca się wiara, nie ma wątpliwości
Religia i nauka walczą w nowym rodzaju wojny
Zgłoś
Avatar
prze 2012-03-13, 14:13 5
Dlatego wole manuale od automatów na ten przykład ^^
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-03-13, 14:33
już miałem nadzieje na 2giego dzwona z tyłu jak wrzucił wsteczny.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Polejminatychmiast 2012-03-14, 0:08 1
Ja jebia ta gówniana muzyka nawet tam leci...
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-03-15, 18:41
ruskie chociaż przepite to myślą jakoś, a to jest bezmózg
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2012-03-15, 18:51 1
Sarkos napisał/a:

Ruscy nie są tak tępi żeby samochód zostawić na biegu, poza tym Ruscy nie mają automatów.



Coś ci się chyba pojebało koleszko... Ruscy zaraz po amerykanach najczęściej używają automatów... Nie wiesz nie odzywasz się. Prosta zasada. Najczęściej automatów używają ludzie zamożni choć jest to nie do końca argument.(a gdzie mieszkają ludzie zamożni? O kurwa w chuuuuj zamożni? Wydaje ci się że jak jest rusek to kupa buraka złodzieja oszusta i pijaka a tak nie jest... Prawdziwy Rusek mieszka w Moskwie... Wkurwiają mnie takie stereotypy o np ruskich...) Twierdzi się że dla wygody. Ale wolałbym nie mieć tej wygody płacąc około 10-15tys za automat więcej w nowym aucie...

______________

JEBAĆ
KARAĆ
NIE WYRÓŻNIAĆ
Zgłoś
Avatar
SzaraEminencja 2012-03-15, 19:02
Double kill
Zgłoś
Avatar
cysio0407 2012-03-15, 19:10
kaspersky16 napisał/a:

Twierdzi się że dla wygody. Ale wolałbym nie mieć tej wygody płacąc około 10-15tys za automat więcej w nowym aucie...



Nie dość, że drogie, to jeszcze przyspieszyć porządnie nie można, bo jak się zaczyna wkręcać na obroty to się zmienia bieg. Najlepsze są skrzynie półautomatyczne z opcją pełnego automatu, ale je się spotyka raczej w szybszych autach.

______________

Though I walk through the valley in the shadow of death, I fear no evil, for I have fire support overhead.
Zgłoś
Avatar
Johnnie 2012-03-15, 19:24
kaspersky16 napisał/a:


Twierdzi się że dla wygody. Ale wolałbym nie mieć tej wygody płacąc około 10-15tys za automat więcej w nowym aucie...



Tyle, że w USA trzeba dopłacić, żeby mieć manualną skrzynię biegów.
Egzaminy na prawko też są na automatach.

______________

gravityrevolt.org
Zgłoś
Avatar
Earth 2012-03-15, 19:32 1
Tylko w EU jest taka bieda, że salony W OGÓLE proponują wersję podstawową.
A biedacy potem mówią, że automat jest zły bo drogi :<<

Straszne.
Zgłoś
Avatar
MarcinCz 2012-03-15, 20:49
cysio0407 napisał/a:



Nie dość, że drogie, to jeszcze przyspieszyć porządnie nie można, bo jak się zaczyna wkręcać na obroty to się zmienia bieg. Najlepsze są skrzynie półautomatyczne z opcją pełnego automatu, ale je się spotyka raczej w szybszych autach.


chłopcze a jeździłeś ty kiedyś dobrym autem z automatem?? pod pedałem gazu masz takie coś jak kick DOWN(nie pisze tu o tobie) i jak go dociśniesz to auto przyśpiesza a nie zmienia biegi przy 3tyś.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-03-15, 20:57
@ kaspersky16 - a poza Moskwą to mieszkają podrabiani Rosjanie?
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-03-15, 21:02
Uuu, zderzak do BMW w Stanach może sporo kosztować
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów