18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
agn2308 2016-07-04, 23:25 46
Kurwaaaaaaaa. Człowieku. "WYMUSIŁ SPOWODOWANIE WYPADKU" !!! Co to kurwa jest. Przyznaj się lepiej od razu, że masz na imię Ahmed i jesteś na jakiejś zjebanej wymianie studentów uniwersytetu radomskiego. Kto tak mówi. Kto tak pisze. Człowieku.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2016-07-04, 23:25 6
Straszny chuj z tego skutera w takim razie jak wymusił spowodowanie wypadku.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-07-04, 23:31 2
agn2308 napisał/a:

Kurwaaaaaaaa. Człowieku. "WYMUSIŁ SPOWODOWANIE WYPADKU" !!! Co to kurwa jest. Przyznaj się lepiej od razu, że masz na imię Ahmed i jesteś na jakiejś zjebanej wymianie studentów uniwersytetu radomskiego. Kto tak mówi. Kto tak pisze. Człowieku.



Boss-man napisał/a:

Straszny chuj z tego skutera w takim razie jak wymusił spowodowanie wypadku.



Heh.... może zamiast się tak podniecać wejdźcie na jego profil
Taki styl....
Zgłoś
Avatar
petru23 2016-07-04, 23:46 1
@up
co nie zmienia faktu, że skuter to chuj.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2016-07-04, 23:49 6
krzyks napisał/a:



"Skuterem tego pokroju nie da się wykaraskać z uderzenia busa w niego, w dodatku z wymuszeniem."

Heh.... może zamiast się tak podniecać wejdźcie na jego profil
Taki styl....



czy bycie niedouczonym gimbazjalistą jest jakimś stylem...?
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-07-05, 0:08 1
To wszytko przez niezdecydowanie, że tak tylko trochę chciał skręcić a trochę nie.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2016-07-05, 0:09 2
chuj z baranem na kiblu!
Zgłoś
Avatar
petrus19 2016-07-05, 0:22
Nie no, nie zauwazym busa jadacego z prziwnej strony? Jaki debil...

Nie zycze smierci, ale kilka polamanych kosci tak...
Zgłoś
Avatar
Organista 2016-07-05, 0:29
akcja w pierwszych 5 sekundach. Akcja - to zbyt wielkie słowo
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2016-07-05, 0:53
kurwa, z polskiego na nasz tłumaczone translatorem
twój nic jest adekwatny do opisu
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-07-05, 1:04
mazga50 napisał/a:



czy bycie niedouczonym gimbazjalistą jest jakimś stylem...?



Ja mam 50000 piw, a ty nawet nie 500 ... nie masz oceniać mnie prawa w tonie takim!!

agn2308 napisał/a:

Kurwaaaaaaaa. Człowieku. "WYMUSIŁ SPOWODOWANIE WYPADKU" !!! Co to kurwa jest. Przyznaj się lepiej od razu, że masz na imię Ahmed i jesteś na jakiejś zjebanej wymianie studentów uniwersytetu radomskiego. Kto tak mówi. Kto tak pisze. Człowieku.



1 temat i pffff...się mądrzy jak jakiś nauczycielka.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2016-07-05, 1:47
Piwo dla autora za dobre chęci poskładania tylu trudnych słów w coś co przypomina zdanie.
Stary, pamiętaj - nie od razu Rzym zbudowano. Trzymaj się tego. Kiedyś w końcu się uda!
Zgłoś
Avatar
mazga50 2016-07-05, 2:59 5
fantastico napisał/a:



Ja mam 50000 piw, a ty nawet nie 500 ... nie masz oceniać mnie prawa w tonie takim!!

1 temat i pffff...się mądrzy jak jakiś nauczycielka.



chłopie, mówię ci: nie pij tyle. i naucz się pisać, bo jeśli faktycznie nie jesteś gimbusem, to masz wielki problem. a może robisz to specjalnie? jeśli tak, to przestań, bo jest to żałosne...

a ilość "piw" nie ma tu żadnego znaczenia. no chyba, że uważasz, że to wstawianie głupich filmików cię w jakiś sposób nobilituje, czy "cóś".
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-07-05, 3:02
mazga50 napisał/a:



chłopie, mówię ci: nie pij tyle. i naucz się pisać, bo jeśli faktycznie nie jesteś gimbusem, to masz wielki problem. a może robisz to specjalnie? jeśli tak, to przestań, bo jest to żałosne...

a ilość "piw" nie ma tu żadnego znaczenia. no chyba, że uważasz, że to wstawianie głupich filmików cię w jakiś sposób nobilituje, czy "cóś".



Więcej piw mam, to jestem lepszy. To działa jak woda na młyn. Nie kłóć się świeżaku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie