18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Olashenco 2022-06-14, 18:16 12
Koleś (chyba koleś) coś wyczuł w suficie kilka sekund przed tym, ale telefonik kurwa ważniejszy xd
Zgłoś
Avatar
Beka_XD 2022-06-14, 19:08 2
Typowa chińska mikrokawalerka z kartonu 3x3 metry. W polaczkowiu deweloperzy też już takie budują.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-06-14, 19:15 5
Beka_XD napisał/a:

Typowa chińska mikrokawalerka z kartonu 3x3 metry. W polaczkowiu deweloperzy też już takie budują.



To jest mikroapartamentowec w stylu szwedzkim się nie znasz Polaku brudasie patusie ....

Osobiście mnie to bawi te wszystkie fikuśne nazwy by czasem tego nie określać budą dla psa albo toi tojem
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2022-06-14, 19:26
Koleś chyba usłyszał jakiś hałas z góry.
Zgłoś
Avatar
Beka_XD 2022-06-14, 21:44
silwerbalk napisał/a:

To jest mikroapartamentowec w stylu szwedzkim się nie znasz Polaku brudasie patusie ....



Chuj mnie to, czy to mikroapartamentowiec, czy nikrokawalerka, tak samo, jak chuj mnie to, czy twoja stara zaszła w ciążę, jak ją z kolegą braliśmy na dwa baty bez gumy!
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-06-14, 22:54
Trzeba przyznać, że kitajec miał pecha. W całym tym kurniku nawet monitor mu ze stołu nie spadł i mały budda dalej sobie macha na półce.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-06-14, 23:42
Beka_XD napisał/a:

Chuj mnie to, czy to mikroapartamentowiec, czy nikrokawalerka, tak samo, jak chuj mnie to, czy twoja stara zaszła w ciążę, jak ją z kolegą braliśmy na dwa baty bez gumy!



A to moja wina że cię deweloper w chuja zrobił
i kupiłeś budę dla psa za cenę willi z basenem .... I teraz masz jakieś żale do świata
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-06-15, 8:30
widział ale komórka była ważniejsza. wiec mamy dachowanie
Zgłoś