18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
garota 2021-02-04, 1:45 19
Film o gościu który się przewrócił, poleżał i wstał. Bardzo wartościowy materiał.
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2021-02-04, 1:48 3
garota napisał/a:

Film o gościu który się przewrócił, poleżał i wstał. Bardzo wartościowy materiał.



Raczej o baranach, które się gapią jak matoły, zamiast pomóc, wiem chciałbyś żeby umarł, możesz dołączyć do stada.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-02-04, 4:09 4
Kolejny wielowymiarowy ludzki dramat obnażający ból i cierpienie chińskiej jednostki zmuszonej przez podły systemem do nadludzkiej pracy w celu zapewnienia bytu nieznanej nam bliżej chińskiej, zapewne wieloosobowej rodzinie....

Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-02-04, 18:39 1
Macx83wwww napisał/a:

Raczej o baranach, które się gapią jak matoły, zamiast pomóc, wiem chciałbyś żeby umarł, możesz dołączyć do stada.



Przecież po kilku sekundach wstał, a tyle trwa czas reakcji obcych ludzi. Co ty kurwa, jak jakiś menel się wyjebie to od razu do niego lecisz? Przecież oczywiste ze każdy najpierw popatrzy czy nic mu nie jest
Zgłoś
Avatar
mateusz83 2021-02-04, 22:41
Kurła no filmik przedni. Minus piwo masz
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-02-04, 22:41
Macx83wwww napisał/a:

Raczej o baranach, które się gapią jak matoły, zamiast pomóc, wiem chciałbyś żeby umarł, możesz dołączyć do stada.



w chinach chyba jest cos takiego, ze jesli znajdziesz sie w poblizu jakiegos wypadku to policja cie zawinie i na sile bedzie chciala cie wkrecic jako sprawce... kazdy spierdala od wypadkow jak moze.
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2021-02-05, 0:09
Rozjebie napisał/a:

Przecież po kilku sekundach wstał, a tyle trwa czas reakcji obcych ludzi. Co ty kurwa, jak jakiś menel się wyjebie to od razu do niego lecisz? Przecież oczywiste ze każdy najpierw popatrzy czy nic mu nie jest



Widzisz tam gdzieś jakiegoś menela, to nie pisz bzdur stoją i się gapią jak stado baranów, zamiast podejść i wezwać pomoc
Zgłoś
Avatar
RedBlueManieK 2021-02-05, 0:41
JaTylkonaChwile napisał/a:

w chinach chyba jest cos takiego, ze jesli znajdziesz sie w poblizu jakiegos wypadku to policja cie zawinie i na sile bedzie chciala cie wkrecic jako sprawce... kazdy spierdala od wypadkow jak moze.



Blisko. Dokładniej wygląda to tak, że jeśli pomożesz osobie poszkodowanej to bierzesz za niego 100 % odpowiedzialność. Czyli jak gościu wykituje po twojej próbie pomocy to wina jest twoja, Zawsze mnie zastanawiało dlaczego tam jest taka znieczulica a to nie znieczulica a chujowe prawo.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2021-02-05, 4:50
Równowaga w przyrodzie. Są miejsca na świecie gdzie po wypadku odrazu stawia się delikwenta do pionu, żeby rozchodził.
Zgłoś
Avatar
zeus6 2021-02-05, 8:19
Co Najman robi w Chinach?
Zgłoś
Avatar
froze_man 2021-02-05, 10:46
Halo Panie! Co pan tak leży? Pan mi poda 2kg tych nietoperzy.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-02-06, 20:51
Uraz - natychmiastowa krioterapia - pacjent uzdrowiony. Chińska medycyna, meeeen...
Zgłoś