18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TRQPL 2020-08-06, 13:53 4
Kabel pd prodziża gorszy od maczety
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2020-08-06, 14:22 2
TRQPL napisał/a:

Kabel pd prodziża gorszy od maczety


współczuje doświadczeń.
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-08-06, 15:09
Zgłoś
Avatar
g................r 2020-08-06, 15:46
fiattt napisał/a:

współczuje doświadczeń.



Mięczak .

Ja jak wróciłem 3 godziny później niż powinienem to dostałem taki wpiernicz że ten oklep z filmiku to łaskotki albo rozmasowanie bolących pleców po laniu .
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2020-08-06, 15:52 2
To bardzo wzruszajaca historia masz jakies materialy?
Zgłoś
Avatar
garota 2020-08-06, 16:34 1
gufer napisał/a:

Mięczak .
Ja jak wróciłem 3 godziny później niż powinienem to dostałem taki wpiernicz że ten oklep z filmiku to łaskotki albo rozmasowanie bolących pleców po laniu .



No dobra zapomniałeś napisać że to było w dniu twojego ślubu i mamusia zazdrosna że teraz masz nową kurwę i ją będziesz olewał dostała białej gorączki.

A tak na poważnie, jeśli starzy napierdalali cię jak byłeś małym chłopcem to niezłą miałeś patologię. A jak napierdalali cię jak byłeś już wyrośniętym chłopakiem to sam kurwa jesteś mięczak. Mnie rodzicie nie odważyli by się zbić od wieku nastoletniego...bo kurwa nie byłem mięczakiem i rozumieli że wpierdol nic by nie dał a tylko pogorszył sytuację.

A co do filmu to jak to w "Kongo". Zajebongo.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-08-06, 16:39 1
fiattt napisał/a:

współczuje doświadczeń.



Nie ma czego należało mi się.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-08-06, 17:29
W Congo, pobili gościa imieniem Bongo. Pociągali go po piachu i trawie, a on im krzyczy:

Ja krwawię!!!
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2020-08-06, 17:36 1
garota napisał/a:

No dobra zapomniałeś napisać że to było w dniu twojego ślubu i mamusia zazdrosna że teraz masz nową kurwę i ją będziesz olewał dostała białej gorączki.
A tak na poważnie, jeśli starzy napierdalali cię jak byłeś małym chłopcem to niezłą miałeś patologię. A jak napierdalali cię jak byłeś już wyrośniętym chłopakiem to sam kurwa jesteś mięczak. Mnie rodzicie nie odważyli by się zbić od wieku nastoletniego...bo kurwa nie byłem mięczakiem i rozumieli że wpierdol nic by nie dał a tylko pogorszył sytuację.
A co do filmu to jak to w "Kongo". Zajebongo.



I taka pizda już z ciebie została

Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-08-06, 20:50 2
garota napisał/a:

No dobra zapomniałeś napisać że to było w dniu twojego ślubu i mamusia zazdrosna że teraz masz nową kurwę i ją będziesz olewał dostała białej gorączki.
A tak na poważnie, jeśli starzy napierdalali cię jak byłeś małym chłopcem to niezłą miałeś patologię. A jak napierdalali cię jak byłeś już wyrośniętym chłopakiem to sam kurwa jesteś mięczak. Mnie rodzicie nie odważyli by się zbić od wieku nastoletniego...bo kurwa nie byłem mięczakiem i rozumieli że wpierdol nic by nie dał a tylko pogorszył sytuację.
A co do filmu to jak to w "Kongo". Zajebongo.



Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-08-06, 20:57
Linka już zawiązana na kostkach, zamiast go siepać jakimiś witkami, lepiej byłoby go pociągnąć po żwirku za jakimś pojazdem, a nawet zawiązać drążek i we dwójkę bardzo ładnie można nawet pobiec z klientem.
Zgłoś
Avatar
htr83 2020-08-06, 21:27
nie obrzucili oponami i nie podpalili, nie warto
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-08-06, 23:32
Może potem wyśle pocztówkę

Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2020-08-07, 0:49
gufer napisał/a:

Mięczak .
Ja jak wróciłem 3 godziny później niż powinienem to dostałem taki wpiernicz że ten oklep z filmiku to łaskotki albo rozmasowanie bolących pleców po laniu .



eee, to Ty dopiero mięczak jesteś. Phi! w domu mieszkał, panicz jeden! Może jeszcze dach nie przeciekał nad Twoim łóżkiem? To dlatego jesteś taki rozpieszczony!

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie