18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
W. Cwelrowski - Franciszek jest kiepski
g................t • 2013-12-13, 23:09
Podpierdolone z żydokomunistycznych onetów:
Cytat:

- Mnie cały czas złości jego brak uszanowania dla majestatu sprawowanej funkcji. Nie twierdzę, że Franciszek robi to z premedytacją, podejrzewam, że nawet nie zdaje sobie z tego kompletnie sprawy - mówi w obszernej rozmowie z serwisem conowego.pl podróżnik. - Natomiast jak widzę go w niechlujnych butach, w szatach liturgicznych, kiedy sprawuje liturgię, jest namiestnikiem Jezusa Chrystusa na Ziemi, Króla Królów, to oczekiwałbym, żeby nie miał tych okropnych buciorów - dodaje.
REKLAMA

Cejrowski dodaje również, że "brudny bucior papieża" go nie odstraszy od Kościoła, a "jego brudne buty zachęcają wiele milionów osób". - Być może to jest jakaś boska matematyka, o której ja nie wiem. Ja nie odejdę od Kościoła, aczkolwiek chciałbym, aby Jezus był uszanowany gestem, słowem, czynem, butami, strojem i tutaj Benedykt był jeszcze lepszy od Jana Pawła II - przekonuje dziennikarz.

Budzący kontrowersje podróżnik ocenia też wiedzę teologiczną papieża Franciszka. - Ja z teologii jestem słabszy od Terlikowskiego i czytam go sobie, a on mówi, że Franciszek jest z teologii bardzo słaby. Nie każdy papież musi być mocny z teologii, natomiast ten jest po prostu kiepski - mówi.

Według Cejrowskiego doskonały z teologii był Benedykt XVI, a Franciszek "jest lichy". - Ale może jest ekstra w jakiejś innej branży i akurat na te czasy Pan Bóg wskazał nam papieża, który jest dobry z miłości czy czegoś innego. Gadane ma słabe, kazania głosi dosyć puste z mojego punktu widzenia, miałkie. To są takie latynoskie kółka. Tak nic nie powiedział i nie dokończył… Kręci i kręci. Powiedz coś chłopie konkretnego! - mówi.

Słowa Cejrowskiego mogą zaskakiwać, bo papież Franciszek od samego początku swojego pontyfikatu jest oceniany pozytywnie. Kilka dni temu został wybrany człowiekiem roku magazynu "Time". Jak wyjaśniono na stronie internetowej "Time'a", pierwszy papież spoza Europy od 1200 lat, który przybrał imię skromnego świętego, wezwał do ozdrowienia Kościoła.



No cóż, albo ten palant (do którego do niedawna miałem ogromny szacunek) robi to z premedytacją, czysty PR albo jest pokurwionym idiotą.
Stawiam na to pierwsze.
Franek to równy gość, pierwszy papież od dawna, którego jako niewierny lubię i szanuję.

A wojtuś -
Zgłoś
Avatar
Nick_Diaz 2013-12-14, 15:50
tak wam kurwa przeszkadza Kościół Katolicki?
W takim razie niech ktoś odpowie dlaczego? Najbardziej pokojowa religia świata - chrześcijaństwo. Czy ktoś z was imbecylki słyszał o prześladowaniach ludzi innej wiary przez chrześcijan?! poczekaj hmmm... NIE!
Zaś syjoniści i islamiści to jak wszyscy wiemy. Zainteresujcie się. Wznosicie hasła, żeby nie wierzyć telewizji, a łykacie jak pelikany gówno serwowane z odbiorników i Neta. Włączcie mózgi zjeby. Taka nagonka na księży, w takim razie powiedzcie mi czy znacie takowego księdza pedofila, lub ktoś z waszych znajomych, rodziny? nie mam pytań.
Phanta rei, ale wy dalej jesteście ograniczeni.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-12-14, 16:05 1
Zgadzam się z nim w 100%, wg mnie też Franciszek jest miałki. Papież, to powinien być papież z krwi o kości, a nie gościu który próbuje wszystko zmieniać wokół siebie i nie szanuje tradycji.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-12-14, 16:12
Blezzer napisał/a:

Pan Cejrowski powinien przyjąć do wiadomości, ze według jego wiary papież jest wybierany z woli bożej przez kardynałów i z woli bożej urząd sprawuje. Pan Cejrowski szydząc z papieża zaprzecza swym własnym dogmatom i ma wątpliwości co do boskiego zamysłu.



Czyli według Twojej logiki, zrzekający się urzędu Benedykt XVI zaprzecza woli bożej? W takim razie jest heretykiem skoro odrzuca dogmat (dogmat można zaakceptować, narzucić, odrzucić, ale nie zaprzeczyć) i powinien być wykluczony z wiary katolickiej. Nie myśl bo niezbyt sprawnie Ci to idzie, zajmij się gimboateizmem gdzieś indziej.

Autorze tematu, oddaj mi piwko które przez przypadek Ci wystawiłem!
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2013-12-14, 16:12 1
A Jezus popierdalał w butach po kilka tysięcy?
O ile pamiętam z Biblii (nie jestem wierzący, ale lubię czytać pisma ważne dla wszystkich religii) żył skromnie. Więc to, że papież też popierdala w "niechlujnych" butach chyba bardziej zbliża go do Jezusa?
Cejrowski fajnie opowiada w swoich programach podróżniczych, a tak poza tym, to nic ciekawego nie reprezentuje.
Zgłoś
Avatar
ragdolkiler 2013-12-14, 16:17 1
aż się zbulwersowałem... sprawa jest prosta jeżeli wrogowie koscioła mówią o jego głowie same pozytywne rzeczy to znaczy że jego poczynania są zgodne z ich celami. Kapłan który jest bezkompromisowy i ma jaja będzie przez lewackie media nienawidzony i niszczony. myśleć kurwa! no:)
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-14, 16:37 1
Cytat:

PanMarian Gdzie w NT jest wspomniane aby jakikolwiek kapłan był monarchą ??

Nie w NT a w wikipedii "Ustroj - Teokracja, Typ Panstwa - MONARCHIA ELEKCYJNA, Glowa Panstwa - Papiez Francziszek"
Cytat:

Zadziwiające jak wielu ludzi mieni się chrześcijanami a nawet nie zna NT. Nie przeczytało ani razu Biblii. Ja jako ateista zrobiłem kilka razy

Ja tak samo, tez nie jestem, i tez czytywalem, ale raczej jako bardzo ciekawa ksiazke, ze zbiorem fajnych opowiesci z ciekawymi moralami, bardzo edukujace i uczace moralnosci, polecam dac poczytac kazdemu dziecku, ale pomijajac np. ksiege kaplanska...
Cytat:

W NT jest tylko jedna wypowiedź Chrystusa, która jest "socjalistyczna", tylko jedna jedyna...

Nie no jest ich troche wiecej niz jedna, teraz sobie nie przypomne, ale np. przypowiesc o tym co winnice mial i kazdemu dal takie samo wynagrodzenie, pomimo tego, ze niektorzy pracowali tylko godzine a inni caly dzien.
Oczywiscie nie zaliczam do socjalizmu opowiesci z uchem igielnym, bo to raczej pokazuje tylko, ze bogaty jest wystawiony na wieksza probe, ze wzgledu na to, ze pieniadz deprawuje, niz jakis rozkaz rozdawania majatku.
Jak dla mnie postawe Francziszkanska, powinni prezentowac wszyscy zwykli ksieza - pomagac ludziom, jezdzic po swiece na misje niosac edukacje, medycyne i "slowo boze" dzikim mongolom i innym afrykanskim plemieniom, ale biskupi wzwyz powinni raczej zajac sie administracja, logistyka, zasadami teologicznymi itd.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2013-12-14, 16:49
I gdzie teraz ci wszyscy co za Cejrusia walą zawsze piwo???
Gdzie te ich teksty, że Oooo...dobrze prawi, polać mu.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-12-14, 16:50 1
Ciekawe, jak długo Watykan byłby monarchią, gdyby miał złoża ropy. USA od razu by się tam wpierdoliło całą swoją armią, żeby wprowadzać demokrację.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-14, 16:53 3
Zgłoś
Avatar
Falsum 2013-12-14, 17:11
O ile lubię Bergoglio jako człowieka, o tyle nie podoba mi się aura jaką roztacza wokół KK (że niby modernizacja wartości/tradycji czy co on tam jeszcze robi).
Osobiście chciałbym widzieć na tym stanowisku kogoś na miarę Aleksandra VI, kogoś pławiącego się w luksusach, o surowej aparycji... ucieleśnienie potęgi jaką KK jest... i jaką niestety przestaje być. ;/
Zgłoś
Avatar
blokern 2013-12-14, 17:48 1
Blezzer napisał/a:

Pan Cejrowski powinien przyjąć do wiadomości, ze według jego wiary papież jest wybierany z woli bożej przez kardynałów i z woli bożej urząd sprawuje. Pan Cejrowski szydząc z papieża zaprzecza swym własnym dogmatom i ma wątpliwości co do boskiego zamysłu.



Franciszek rozwala kosciol katolicki na rzecz zydow od srodka. tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-14, 17:49 2
ha ha ha ha ha ha Przeważnie Polaki mają ból dupska za to, że jest jakiś lepszy papież od tego obsranego JPII Szczęść Boże Narodzie Polski
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-12-14, 18:50
JP? Jebać Papieża?
Zgłoś
Avatar
kazik1985 2013-12-14, 20:48
Stary to jest troll .
Ściągnięte. z onetu i mam w to wierzyć no bez przesady
Zgłoś
Avatar
konowal 2013-12-14, 20:52 2
Franciszek jest przereklamowany, ma dobry PR i gimnazjaliści go popierają, bo dużo mówi a mało robi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie