18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
W. Cwelrowski - Franciszek jest kiepski
g................t • 2013-12-13, 23:09
Podpierdolone z żydokomunistycznych onetów:
Cytat:

- Mnie cały czas złości jego brak uszanowania dla majestatu sprawowanej funkcji. Nie twierdzę, że Franciszek robi to z premedytacją, podejrzewam, że nawet nie zdaje sobie z tego kompletnie sprawy - mówi w obszernej rozmowie z serwisem conowego.pl podróżnik. - Natomiast jak widzę go w niechlujnych butach, w szatach liturgicznych, kiedy sprawuje liturgię, jest namiestnikiem Jezusa Chrystusa na Ziemi, Króla Królów, to oczekiwałbym, żeby nie miał tych okropnych buciorów - dodaje.
REKLAMA

Cejrowski dodaje również, że "brudny bucior papieża" go nie odstraszy od Kościoła, a "jego brudne buty zachęcają wiele milionów osób". - Być może to jest jakaś boska matematyka, o której ja nie wiem. Ja nie odejdę od Kościoła, aczkolwiek chciałbym, aby Jezus był uszanowany gestem, słowem, czynem, butami, strojem i tutaj Benedykt był jeszcze lepszy od Jana Pawła II - przekonuje dziennikarz.

Budzący kontrowersje podróżnik ocenia też wiedzę teologiczną papieża Franciszka. - Ja z teologii jestem słabszy od Terlikowskiego i czytam go sobie, a on mówi, że Franciszek jest z teologii bardzo słaby. Nie każdy papież musi być mocny z teologii, natomiast ten jest po prostu kiepski - mówi.

Według Cejrowskiego doskonały z teologii był Benedykt XVI, a Franciszek "jest lichy". - Ale może jest ekstra w jakiejś innej branży i akurat na te czasy Pan Bóg wskazał nam papieża, który jest dobry z miłości czy czegoś innego. Gadane ma słabe, kazania głosi dosyć puste z mojego punktu widzenia, miałkie. To są takie latynoskie kółka. Tak nic nie powiedział i nie dokończył… Kręci i kręci. Powiedz coś chłopie konkretnego! - mówi.

Słowa Cejrowskiego mogą zaskakiwać, bo papież Franciszek od samego początku swojego pontyfikatu jest oceniany pozytywnie. Kilka dni temu został wybrany człowiekiem roku magazynu "Time". Jak wyjaśniono na stronie internetowej "Time'a", pierwszy papież spoza Europy od 1200 lat, który przybrał imię skromnego świętego, wezwał do ozdrowienia Kościoła.



No cóż, albo ten palant (do którego do niedawna miałem ogromny szacunek) robi to z premedytacją, czysty PR albo jest pokurwionym idiotą.
Stawiam na to pierwsze.
Franek to równy gość, pierwszy papież od dawna, którego jako niewierny lubię i szanuję.

A wojtuś -
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-12-13, 23:13 1
Proste i logczne jego myślenie choć trochę przesadne. Cerlowski czy jak mu tam po prostu boi się że odchodzenie od nie wiem hmmm fundamentu religi(czego w ogóle nie czyni islam wiec jest silny i dominujący zdobywając cząstke ziemi po cząstce) wkoncu ta relgia padnie bo jak każdy papiez bedzie chcialbyc lepszy od drugiego to za 50 lat nowy papież będzie chodził w różowej sutannie... Jak dla mnie Franciszek odpierdala dobrą robotę i ja tak nie panikuję jak podróżnik C.
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2013-12-13, 23:14 52
Pan Cejrowski powinien przyjąć do wiadomości, ze według jego wiary papież jest wybierany z woli bożej przez kardynałów i z woli bożej urząd sprawuje. Pan Cejrowski szydząc z papieża zaprzecza swym własnym dogmatom i ma wątpliwości co do boskiego zamysłu.
Zgłoś
Avatar
MlodyPoliglota 2013-12-13, 23:21 8
to taki "pan przekora". Zawsze mówi inaczej niż większość, choćby miał wyjść na idiotę..
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2013-12-13, 23:24 22
Papież Franciszek to gwiazdor. Z tego co widzę to taka postać była potrzebna w dobie upadku kościoła. Chodziło o to by młodzi stwierdzili "papież cool". I tak się dzieje. To dobrze zaplanowana akcja PR, która z powodzeniem przyciąga ludzi z powrotem do kościoła. Nie twierdzę, że to źle, zwłaszcza biorąc pod uwagę poczynania Islamu w Europie. Jednak bije po oczach wyrachowanie tej skutecznie prowadzonej akcji.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-13, 23:24 29
Bo dla Cejrowskiego religia nie jest potrzebna do czynienia zła tylko szukania wrogów, nienawiści, plucia, gnojenia.
I oczywiście Jezus opływał w złoto i klejnoty, chodził w kryształowych lakierkach, a dzisiaj jeździłby mercedesem S-klasą!
Sam Cejro mówił już, że on kieruje się Starym Testamentem (gdzie Bóg zabijał, żydzi z jego rozkazu wyrywali flaki, kamienowali, zabijali czarownice, ucinali łby - czyli pięknie jak w islamie), a Nowego Testamentu nie rozumie i nie lubi - no bo oczywiście miłość, szacunek, wybaczanie wrogom, nastawianie drugiego policzka to nie dla plującego jadem Cejrusia.
Ja jako ateista bardzo lubię tego Franciszka. Widzę w tym dużo PRu, udawania i "ustawek", ale niech już katolicy żyją takim zakłamanym obrazem prezentującym dobroduszność niż jakimiś inkwizytorskimi fiksacjami Benedykta czy ciemną stroną katolicyzmu w stylu Cejrowskiego.
Zgłoś
Avatar
Noriax 2013-12-13, 23:29 8
Cejrowski to debil.
Zgłoś
Avatar
666234 2013-12-13, 23:29 2
franciszek próbuje podnieść wizerunek upadłego kościoła, ale i tak skończy się dzień dziecka
Zgłoś
Avatar
Darkeduar 2013-12-13, 23:32 12
Wy jesteście jacyś tępi czy inny chuj ? Gdzie Cejrowski nabija się z Franciszka albo ubliża mu w jakikolwiek sposób ? Przedstawił swoje zdanie i swoje wyobrażenia na temat sprawowanego przez Franciszka urzędu. Idźcie się pierdolnijcie w łeb ludzie, człowiek zwyczajnie przedstawił argumenty które świadczą o tym że Papierz odstaje mocno od tradycji do której wszyscy katolicy przywykli i tyle. Gdzie tu obraza ? Szydzenie ? Zwyzywał Franciszka mówiąc że jest słaby z teologii ? Z tego co Cejrowski powiedział wynika jasno, że WG NIEGO, Franciszek jest słabszy z teologii ale "Ale może jest ekstra w jakiejś innej branży"... To tak jak by kobieta obraziła Cię tym, jak by powiedziała że jest lepsza od Ciebie w zmywaniu garów, ale ty jesteś zajebisty we wszystkim innym chociażby...

Ja pierdole albo ktoś wrzuci coś co "naśmiewa" się z Papierza, jakiś durny obrazek z debilnym podpisem, i wszyscy jeżdżą po kościele równo albo zaraz jest wojna i "Ale od Franciszka to ty się odpierdol".

Ja jestem ateistą i jakoś potrafię mieć szacunek do Papierza jako osoby, ale to też jest kurwa zwykły człowiek. Abelard Giza próbował kiedyś ocucić społeczeństwo i też przedstawić im, że Papierz to zwykły, przeważnie starszy, człowiek który wieczorkiem przycupnie sobie na fotelu i jebnie bąka śmiejąc się właśnie z takich obrazków na swój temat, o które wy robicie wojny. Dajcie sobie trochę dystansu w życiu bo wypierdoli wam jakieś wrzody i wysracie jelita niedługo z bólu dupy.
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-12-13, 23:37
pierdolenie z tym frenciszkiem... całe jego zachowanie w mediach to jeden wielki pr po ot by przykryć takie kąski wprost.pl/ar/427865/Watykan-nie-poinformowal-ONZ-o-naduzyciach-seksualnych/
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-12-13, 23:51 1
Cejrowski jest prostackim burakiem i idolem medialnym takich jak on idiotów, ale to głupie publikować jego pierdnięcia pseudo intelektualne
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-12-13, 23:53
Nie będę tutaj krzyczał, że to na pewno nie PR bo kto to tak naprawdę może wiedzieć, ale z tego co wiem to papież Franciszek jeszcze na długo przed wyborem prowadził ubogi styl życia. Gdzieś tam czytałem, że w 2001 roku mył i całował stopy chorym na AIDS, podobno też zawsze gotował sobie sam i jeździł metrem, więc jeżeli to jest PR to wychodzi na to, że zaplanowany od kilkudziesięciu lat.
Zgłoś
Avatar
100baniak 2013-12-13, 23:58 2
O kurwa proszę najpierw pół społeczności piszę, że Cejrowski to dla nich autorytet a potem okazuje się, że wszyscy go nienawidzą.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-14, 0:33
@do mojego komentarza: Miało być:
"Bo dla Cejrowskiego religia nie jest potrzebna do czynienia dobra"
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-14, 0:33 1
Nigdy nie lubiłem tego fanatyka.
Zgłoś