18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Cytat:

Mark L. Thomson, 19-letni mieszkaniec Alum Creek w Ohio został aresztowany pod zarzutem znęcania się nad zwierzętami. Zatrzymano go po zabiciu kozy imieniem Barley, ulubienicy czteroletniego wnuka mieszkającej w sąsiedztwie Lisy Powers

Po telefonie od sąsiada, który zauważył, że koza weszła do mieszkania Thomsona, siostrzeniec pani Powers pojechał odebrać zwierzę. Gdy otworzył drzwi sypialni Thomsona, ujrzał szokujący widok: w całym pokoju było mnóstwo krwi, koza leżała martwa na podłodze, a nad nią stał 19-latek ubrany jedynie w damską bieliznę.

Thomson uciekł do pobliskiego lasu, gdzie ujęła go policja. Zeznał, że przez trzy ostatnie dni zażywał sole do kąpieli.



Czasem brak komentarza jest najlepszym komentarzem.
Źródło po polskiemu
Źródło po niepolskiemu
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2011-05-10, 16:44
Gdyby wszedł tam ktoś wcześniej to pewnie ocaliłby tą kozę i szukaliby dla niej psychoterapeuty. Koza martwa to po problemie. Nie wiem też dlaczego robią z tego taką awanturę. Typ może był jakimś fanatykiem religijnym a rytuał jego "wyznania" nakazywał składać ofiary ze zwierząt i odprawiać tańce w damskiej bieliźnie. Koza to zwierze hodowlane i nie widzę nic dziwnego w zabiciu jej. Niedługo za dotknięcie publicznie jakiegoś zwierzęcia będzie można trafić do paki za molestowanie zwierząt, a ja się pytam, kiedy zwierzęta zaczną na siebie zarabiać, skoro i tak mają już większe prawa od ludzi?
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-05-10, 18:43 1
Nowego znaczenia nabiera zdanie kolegi jak mówi ''A jebałem taką fajną kozę w weekend''
Zgłoś
Avatar
WhiteBaran 2011-05-10, 20:55
W Ameryce już im się tam chyba nudzi... Ale być może zeznał na obronę, że to koza go pierwsza napastowała. Cóż, to w końcu USA. Tam wszystko jest możliwe.

[*] Zapalmy znicza.
Zgłoś
Avatar
cliffster 2011-05-11, 10:07
W stanach już zaczynają nagonke na dopalacze...
Zgłoś
Avatar
R................t 2011-05-11, 11:14
Sole do kąpieli?...
Zgłoś