18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W ganianego z samochodem
Robster • 2011-05-21, 10:08
Nie wiem na jakiej zasadzie działają tamtejsze samochody (wygląda na USA), ale grawitacja w ten sposób nie działa. Niemniej grubas z poczty straci w tym miesiącu premię.

Zgłoś
Avatar
u................t 2011-05-21, 10:23 1
hehe samochód identyczny jak miał listonosz Pat i kot:)
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-05-21, 10:33
Ale Policja jak szybko dotarła na miejsce?? WTF?? U nas pewnie poleciał by tekst ''Heniek poczekaj wypijemy kawkę, spalimy i jedziemy''
Zgłoś
Avatar
DaaanielSan 2011-05-21, 10:52 7
@Up

Nie wiem, czy masz pojęcie. Ale Policja i w USA i u Nas i zapewne wszędzie, rozprowadza patrole interwencyjne na dany rejon.
Film oglądasz nakręcony monitoringiem policyjnym. Więc wystarczyło, że jakiś otyły Smith siedział w biurze i oglądał obraz z monitoringu, zobaczył pojeba, który lata za samochodem, ale wpierdalając przy okazji pączka, pomyślał, że ktoś mu ten samochód kradnie. Więc wysłał patrol. Ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-05-21, 11:09
@Up Zauważ emotke na końcu, to był sarkazm z mojej strony Ale dzięki, dzięki
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-21, 12:10
Ech, to USA. Tam przeciętny człowiek zarabiający średnią krajową może rozjebać samochód i tego samego dnia kupić nowy i nawet nie poczuje że wydał jakieś pieniądze.
Zgłoś
Avatar
Teodorr 2011-05-21, 16:54
Czyżby pomylił P z R? Dobrą skrzynię musiał mieć
Zgłoś
Avatar
name01 2011-05-21, 21:20 1
kiedyś na parkingu sklepu wielkopowierzchniowego jakaś kobieta nie zaciągnęła hamulca ręcznego i tak się stało, że przednie koła były skręcone, a parking lekko pochyły, więc chwilę po opuszczeniu przez kobietę pojazdu zaczął się staczać, a że koła były skręcone to obrał kurs na przystanek komunikacji miejskiej, który był ze szkła(+ metalowe elementy), na przystanku nie było niestety dużo ludzi(stara baba z zakupami i zapewne jej mąż), ludzie ci widząc staczający się w ich stronę samochód spierdolili, wybiło się parę szyb, a babka od samochodu przybiegła zapłakana
Zgłoś
Avatar
Visuelt 2011-05-21, 22:56
nie przypilnowało się żeby P wskoczyło do końca i zaskoczyło
Zgłoś
Avatar
brzoza 2011-05-21, 23:10
w USA maja kierownice jak w UK? ciekawe od kiedy. sadzac po pogodzie, to moze byc australia
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-05-22, 0:15 1
@brzoza, listonosze w stanach zjednoczonych w swoich wozach maja kierownicę po prawej stronie, ponieważ skrzynki pocztowe na osiedlach znajdują się przy krawędzi jezdni, a więc po prawej stronie samochodu poruszającego zgodnie z ruchem prawostronnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu w połączeniu z dużych rozmiarów oknem, przesuwanymi drzwiami przednimi często nie muszą nawet wysiadać z samochodu by dostarczyć pocztę, a przy ewentualnym wysiadaniu z pojazdu, nie wychodzą na środek jezdni, tylko na 'bezpieczną' stronę

PS. Oznaczenia na samochodzie ewidentnie wskazuje na pocztę Stanów Zjednoczonych, więc na pewno nie jest to Wielka Brytania czy Australia.
Zgłoś
Avatar
-Krzyzak- 2011-05-22, 0:43
Biały samochód pojechał na ręcznym, a później stukał się z czerwonym kolegą.
Jakby tego było mało, to na końcu wszedł w niego murzyn ;///

Na hard z tym...
Zgłoś
Avatar
iguana1117 2011-05-22, 2:18 1
Nauczy sie w garazu parkowac
Zgłoś
Avatar
Vethuleion 2011-05-22, 21:49
A kto przyjechał? Straż pożarna. W Polsce przyjechał by zespół Ratownictwa Medycznego bo jakiś moher by z bloku widział w tym samochodzie nieprzytomnego człowieka ;/
Zgłoś
Avatar
kajus44 2011-11-26, 8:16
To jest fake jak stąd na pocztę, na której ten gruby pracuje. Chociaż może to samochód stopnia piątego, jak ta lawina, i napierdala pod górę.
Zgłoś