18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Esencja od 00:50.

Aż próbowała twerkować z rozkoszy
Brak info o co poszło, ale co się dzieje na nagraniu każdy widzi.

Całość:
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-04-02, 22:54
lekko mi drygnął
Zgłoś
Avatar
Dekadencja 2024-04-03, 2:57 2
"Mieszkańcy, którzy rozmawiali z CNN Noti7, powiedzieli, że nastolatka widoczna na nagraniu oraz dwóch innych mężczyzn okradli i zastrzelili taksówkarza. Dwaj mężczyźni – z których jeden prawdopodobnie oddał śmiertelny strzał – uciekli z miejsca zdarzenia, ale grupa miejscowych złapała dziewczynę i zaatakowała ją. Władze Gwatemali zauważyły, że to, co niektórzy określają jako samozwańczą sprawiedliwość jest utrzymującym się problemem, szczególnie na obszarach wiejskich".
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-04-03, 5:29
Dekadencja napisał/a:

"Mieszkańcy, którzy rozmawiali z CNN Noti7, powiedzieli, że nastolatka widoczna na nagraniu oraz dwóch innych mężczyzn okradli i zastrzelili taksówkarza. Dwaj mężczyźni – z których jeden prawdopodobnie oddał śmiertelny strzał – uciekli z miejsca zdarzenia, ale grupa miejscowych złapała dziewczynę i zaatakowała ją. Władze Gwatemali zauważyły, że to, co niektórzy określają jako samozwańczą sprawiedliwość jest utrzymującym się problemem, szczególnie na obszarach wiejskich".



Czyli nie dość, że cudzołożnica, to jeszcze złodziejka i morderczyni. Oby chociaż zdążyli z niej wyciągnąć dane kolegów, zanim ją upiekli. Według mnie sprawiedliwa kara.

Dekadencja napisał/a:

"Mieszkańcy, którzy rozmawiali z CNN Noti7, powiedzieli, że nastolatka widoczna na nagraniu oraz dwóch innych mężczyzn okradli i zastrzelili taksówkarza. Dwaj mężczyźni – z których jeden prawdopodobnie oddał śmiertelny strzał – uciekli z miejsca zdarzenia, ale grupa miejscowych złapała dziewczynę i zaatakowała ją. Władze Gwatemali zauważyły, że to, co niektórzy określają jako samozwańczą sprawiedliwość jest utrzymującym się problemem, szczególnie na obszarach wiejskich".



Bardzo wychowawcza kara dla innych. Tam inaczej się nie da. Każdy kolejny zastanowi się. U nas gdyby batem na posterunku napierdalać, to połowa więzień by opustoszała. Nie byłoby bójek, drobnych kradzieży, kurestwa, rozbojów, a opieka penitencjarna kosztowałaby połowę tego, co dziś.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-04-03, 6:51
Jebani Ukraińcy
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-04-03, 7:47
Zuwalsky napisał/a:

Ja powiedziałem takie kraje atomem palić i uczłowieczyć



Gówno prawda. To jedyny sprawiedliwy wyrok. Patrzac ile "ludzi" się zebrało to pewno spalone kurwiszcze wiele złego narobiło.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-04-03, 9:25
Pojebane ale patrzcie jak zadbali o BHP, żóltymi taśmami odgrodzili teren żeby żaden skurwysyn się nie popażył.
Zgłoś