18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Andre1945 2019-11-12, 12:42 1
Mmm, komuchy i anarchole zleciały się pluć na patriotów. Widać dupka zapiekła, że ich kodomickie gówno nikogo już nie obchodzi.
Zgłoś
Avatar
no_nam222 2019-11-12, 14:10
racing napisał/a:

Film powinien być materiałem szkoleniowym dla naszej policji... A szkolenie przeprowadzane i powtarzane przed każdym świętem narodowym ważnym dla Polaków. Tak by każdy stróż prawa wiedział jak postępować z podgatunkiem ludzi (kod, obywatele rp, feminazistki, lgbtrtvagd itp), próbujących narzucić nam ich zjebane idee oraz zakłócających, blokujących przebieg legalnych marszów. Dziś w dniu odzyskania niepodległości zamiast wynosić "obywateli rp" można było chociaż napierdalać pałą do tej pory aż towarzystwo się rozejdzie a tych najbardziej debilnych napierdalać do utraty świadomości i dopiero wynosić



Przy okazji pajaców w kominiarkach i pedałów z ONR i innych pseudo patriotycznych grup z hajlem na ryju

Tych to bym oskórował i solą sypał
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2019-11-12, 14:13 1
racing napisał/a:

Film powinien być materiałem szkoleniowym dla naszej policji... A szkolenie przeprowadzane i powtarzane przed każdym świętem narodowym ważnym dla Polaków. Tak by każdy stróż prawa wiedział jak postępować z podgatunkiem ludzi (kod, obywatele rp, feminazistki, lgbtrtvagd itp), próbujących narzucić nam ich zjebane idee oraz zakłócających, blokujących przebieg legalnych marszów. Dziś w dniu odzyskania niepodległości zamiast wynosić "obywateli rp" można było chociaż napierdalać pałą do tej pory aż towarzystwo się rozejdzie a tych najbardziej debilnych napierdalać do utraty świadomości i dopiero wynosić



Zapomniałeś o ONR i innych narodowcach.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-11-12, 14:18
viader80 napisał/a:

Admini weżcie się wkońcu do roboty i zacznijcie walczyć o dobre imię bo ci prowokatorzy obrażają również was wasze rodziny.


Gówno kogo obchodzą twoje i czyjeś, nic nie znaczące uczucia. Jakieś słowa cię uraziły? Ojeju, jak mi przykro... mam to gdzieś. Wiesz kto reprezentuje podobne podejście? Lewactwo, którym tak bardzo się brzydzicie, hipokryci
Nie, nie pluję na Polskę i Polaków, gdyż zwyczajnie mam gdzieś ten kraj i ludzi w nich żyjących. Mi to wszystko koło tyłka lata.
Tak jeszcze dodam, że zaprezentowałeś typowo lewacką i komuszaną mentalność - "Nie podoba mi się to, wiec to nie powinno mieć miejsca!". Żałosne, jacy wy ludzie jesteście głupi i ograniczeni
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-11-12, 14:25 2
racing napisał/a:

Film powinien być materiałem szkoleniowym dla naszej policji... A szkolenie przeprowadzane i powtarzane przed każdym świętem narodowym ważnym dla Polaków. Tak by każdy stróż prawa wiedział jak postępować z podgatunkiem ludzi (kod, obywatele rp, feminazistki, lgbtrtvagd itp), próbujących narzucić nam ich zjebane idee oraz zakłócających, blokujących przebieg legalnych marszów. Dziś w dniu odzyskania niepodległości zamiast wynosić "obywateli rp" można było chociaż napierdalać pałą do tej pory aż towarzystwo się rozejdzie a tych najbardziej debilnych napierdalać do utraty świadomości i dopiero wynosić



Dziwne bo nigdy nie widziałem kodowca czy lgbt atakującego policjanta... za to na każdym marszu zawsze ich atakują ci tzw. patryjoci - nacjonaliści, onr, faszyści, kibole. Na każdym marszu zawsze znajdzie się "normalny" ojciec, który się zasłania brajankiem.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-12, 14:34 3
Wiewór napisał/a:

Dziwne bo nigdy nie widziałem kodowca czy lgbt atakującego policjanta... za to na każdym marszu zawsze ich atakują ci tzw. patryjoci - nacjonaliści, onr, faszyści, kibole. Na każdym marszu zawsze znajdzie się "normalny" ojciec, który się zasłania brajankiem.



Biedroń, Frasyniuk dwa przykłady lewactwa atakujacego policje.
Zgłoś
Avatar
PanAdamSam 2019-11-12, 15:20 4
Loaloa napisał/a:

polska policja powinna tak napierdalać naziolskie bydło, pardon -"patriotów" i "narodowców".



Gdzie ty masz to naiolskie bydło prostaku jebany? Wyjdź kurwa czasami z piwnicy i otwórz oczy, wyrób sobie własną opinię, a nie żyjesz w fantastyce. Narodowcy jakoś potrafią spokojnie przejść ulciami Warszawy, w porównaniu do teńczowego kurwstwa , czy przegrywów życiowych w postaci KOD itp. Takim ciotom jak ty, pozostaje tylko pisanie po forach.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-11-12, 15:55 1
PanAdamSam napisał/a:

Gdzie ty masz to naiolskie bydło prostaku jebany? Wyjdź kurwa czasami z piwnicy i otwórz oczy, wyrób sobie własną opinię, a nie żyjesz w fantastyce. Narodowcy jakoś potrafią spokojnie przejść ulciami Warszawy, w porównaniu do teńczowego kurwstwa , czy przegrywów życiowych w postaci KOD itp. Takim ciotom jak ty, pozostaje tylko pisanie po forach.



Trollujesz kolego czy po prostu jesteś tak głupi?

poligon6 napisał/a:

Biedroń, Frasyniuk dwa przykłady lewactwa atakujacego policje.



O ciekawe. I oczywiście wkleisz mi linka do artykułu ze skazaniem ich za pobicie policjanta?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-12, 16:00 3
Wiewór napisał/a:

O ciekawe. I oczywiście wkleisz mi linka do artykułu ze skazaniem ich za pobicie policjanta?



Niestety pedały i KOD-omicka padlina sa bezkarne. Zwykły człowiek ma przejebane jak nawet kichnie na policjanta.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-11-12, 16:24 1
poligon6 napisał/a:

Niestety pedały i KOD-omicka padlina sa bezkarne. Zwykły człowiek ma przejebane jak nawet kichnie na policjanta.



Czyli pierdolisz jak zawsze. Jak Kaczyński o TS dla Tuska.
Zgłoś
Avatar
Panboogy 2019-11-12, 17:37
Jestem rozczarowany że to co dzieje się w Hongkongu jest przyrównywane do tego co ma miejsce na jakichś marszach cyklistów. Gdzie podziało się zdroworozsądkowe podejście że jak się nie znam to się nie wypowiadam
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-12, 18:08
Wiewór napisał/a:

Czyli pierdolisz jak zawsze. Jak Kaczyński o TS dla Tuska.



Czyli jak sady sa obiktywne w tej sprawie, czyli sa tez obiektywne w kwestii księży pedofilów. Warto wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-11-12, 19:21
racing napisał/a:

oczywiście, przecież jestem kierowcą TIRa(cysterny) a ponadto prywatnie użytkuję BMW. Także nawet posiadanie przeze mnie wyższego wykształcenia jest sprzeczne z tym kim w życiu jestem
Wręcz przeciwnie, jestem osobą spokojną i rozwiązującą problemy poprzez dialog, kompromis a nie za użyciem siły. Aczkolwiek nawiązując do poprzedniego wpisu to nie chodzi mi o nadanie wszelkich praw policji, ani władzy którą mam w dupie. Człowiek będący u władzy powinien być rozliczany na podstawie tego co robi a nie przynależności do partii. Wracając do tematu to prostu podejdź do takiegoż bydła i zacznij rozmawiać to będzie darło pizdę, że jest łamane prawo i konstytucja. I inaczej niż napierdalając to nie wytłumaczysz, że jest mędą i jego niedojebanie umysłowe jest sprzeczne z ogółem oraz kryteriami jakie społeczeństwo akceptuje.



Panie inteligentny.
Zgodnie z polskim prawem osoba skazana jest w momencie uprawomocnienia wyroku.
Zgodnie z Konstytucja RP art 139 prezydent ma prawo łaski.
Duda podpisał ułaskawienie dla osoby nieskazanej a podejrzanej.
Wg ciebie nie złamał prawa tak? Nie przekroczył uprawnień?
Kiedyś rozmawiałem z robotnikiem po zawodowce i się mnie zapytał. Kierowniku jak można ulaskawic osobe nieskazana?
Prosty robotnik rozumie, że nie można. A prezydent, który podobno jest prawnikiem nie rozumie.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-12, 19:56 1
Wiewór napisał/a:

Prosty robotnik rozumie, że nie można. A prezydent, który podobno jest prawnikiem nie rozumie.



akt łaski oparty bezpośrednio na konstytucji może dotyczyć każdego wyroku, także nieprawomocnego. Inni twierdzą, że gdy dotyczy wyroku nieprawomocnego – jest tak naprawdę aktem bezprzedmiotowym albo wywołującym skutki dopiero na przyszłość.

No chyba że chcesz słuchac robotników budowlanych.

A to że takie cuda sa mozliwe wynika ze źle skonstruowanego prawa.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-11-12, 21:55 1
Widzę, że kilku sympatyków naziolstwa nieco zapiekły dupy. Tak, ci wasi "patrioci" i "narodowcy" to są właśnie w większości odpady ludzkie o patologicznej mentalności rozumiejące jedynie język przemocy i agresji. I takim językiem powinna do nich przemawiać policja - napierdalać ich pałami, gazować, zakuwać w kajdany i pakować do aresztu. Bo od tego jest policja - od pilnowania porządku publicznego. A jeśli jednego z drugim sympatyka tych naziolskich pomiotów obrażają moje słowa, to wiedzcie, że jest mi z tego powodu naprawdę wszystko iedno.

W ogóle nie czaję, jak mieszkaniec tego upodlonego kraiku, na dodatek, uwaga!, uważający się za polskiego patriotę, może obwieszać się naziolskimi symbolami i stosować nazioską retorykę? Jeszcze od biedy zrozumiałbym Niemca, Włocha, nawet Węgra i Rumuna, ale Polaka? (właściwie - polaczka). Przecież to jest plucie w twarze tym nielicznym, ciągle jeszcze żyjącym schorowanym staruszkom, którzy z tą zarazą ryzykując swoje młode wtedy życie walczyli.

Kiedyś symbol "Polski Walczącej" malowano farbą na murach zrujnowanej Warszawy, ryzykując bycie rozstrzelanym przez niemiecki patrol, albo zawiniętym na gestapo i tam zakatowanym przez oprawców w czarnych mundurach. Teraz ten sam symbol można znaleźć na koszulkach, bluzach, a nawet gaciach i pościeli noszonych i używanych przez tępaków o ryjach nieskażonych żadną myślą. A najlepsze jest to, że tych tępaków obraża nazywanie tej hucpy po imieniu.
Zgłoś