18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
No-idea 2019-03-31, 20:37
Lustra na zakrętach g.ówno dają bo często w nich nie widać nic, szczególnie gdy słońce napierdala pod odpowiednim kątem, np w oczy kierowcy, albo są porozbijane bo jakiś pedał pomyślał że poczuje się swietnie jak się na nim wyżyje.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-03-31, 20:48
I to jest ten moment kiedy w grę wchodzi słynna "szczególna ostrożność".
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2019-03-31, 20:57
Pierwszy materiał z Indii, w którym nikt nie wpadł pod pociąg/nic nie wybuchło/nikt nie odpierdolił jakiejkolwiek szopki, a i sama treść niesie coś ciekawego.
Zgłoś
Avatar
csobbol 2019-03-31, 21:10
Pod celą miałem lepsze warunki
Zgłoś
Avatar
Wayas 2019-03-31, 21:25
Tyle kabla zużyć nna podłączenie diody i chooj wie co on tam jeszcze ma. Marnotrawstwo.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2019-03-31, 21:30 1
Abstrahując, że hindus;
1. Gówniak robi jakiś projekt wymagający zdolności manualnych - coś, czego na przestrzeni 12 lat edukacji doświadczyłem tylko na lekcjach plastyki, lepiąc gówno z gówna (czy tam z plasteliny). O spalaniu wodoru na chemii czy podłączaniu kabelków do baterii 1.5V mogłem co najwyżej zapomnieć - bo uwaga - dzieci mogą zrobić sobie krzywdę, dlatego tylko czytamy o tym w podręcznikach...
2. Lustra powiadacie? Spoko, ale taki system może mieć przecież znacznie szersze zastosowanie, np. można przy jego pomocy rejestrować prędkość pojazdu, trasę na zakręcie (wszystko w zależności od ilości użytych czujników) i na tej podstawie osądzać kto zawinił jeśli już doszło do wypadku. Oczywiście żadna to innowacja, bo czujniki ruchu są od lat stosowane na drogach, nie mniej dzieciak stara się być kreatywnym i to jest plus.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2019-03-31, 21:45
Wynalazł światła na zwężeniu drogi.
Zgłoś
Avatar
G................r 2019-03-31, 21:51
Pokazać takiemu czym jest jednobiegunowe pole magnetyczne to teleportuje się do czasów przebiegunowania Ziemi i wróci Wimaną zobaczycie
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2019-03-31, 22:13
Bill Gates tez zaczynal w garażu
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-04-01, 2:39
@Velture, Jakby świat był idealny to wojen by nie było, głodu by nie było i wstawania jutro do kurwa pracy też by nie było... no, ale tak nie jest, także takie wynalazki są potrzebne w obronie niewinnych ludzi przed kretynami.
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-04-01, 9:32
Wy tutaj wychwalacie młodego za dokonania w dziedzinie nauki, a nie wiecie ile ludzkich żyć poświęcono na zbudowanie tego prototypu
Zgłoś
Avatar
ppppp12345 2019-04-01, 17:46
Szczyt europejskiej technologii - zajebać lustro, pomijam fakt ze przy 90 km/h bardzo dużo można w takim lustrze zobaczyć, ale i tak 9 na 10 luster jest tak zajebiście ustawiona ze co najwyżej można sobie na swoje światła popatrzeć . Gówniak w kraju 3 świata (który prowadzi program kosmiczny) zajebał makietę z gliny i diody, za 10 lat będzie to instalował w samochodach TATA, które w takiej sytuacji będą same się zatrzymywać. My za to będziemy się cieszyć ze europejskie firmy robią kokosy bo przeniosły swoje fabryki do krajów taniej sił roboczej, a studenci będą się uczyć w którą stronę kręcić kluczem. A największe jaja to będą jak cały przemysł Azjatycki przerzuci się na zbrojeniówkę i rozjebie nas w drobny mak bo się okaże ze 90% surowców ściągamy z Chin, a na jedną europejską hutę przypada 10 ciapackich.
Zgłoś
Avatar
Krak 2019-04-02, 8:38
Velture napisał/a:

Kurwa poziom komentarzy zajebisty. Taki nie za mądry jak na ten portal przystało.

3) trójkę zobrazuję...



Argument jak w tefałenie. Od razu widać, że nie masz pojęcia o górskich zakrętach i jeździe. Takie lusterko to możesz se wsadzić...do włączania się do ruchu.
Abstrahując od tego inżynira to na wąskich drogach najeżdża się na przeciwne pasy na zakrętach. W niektórych krajach kierowcy trąbią zanim wjadą na zasłonięty zakręt, więc nie gwiazdorz.
Zgłoś
Avatar
szpidi 2019-04-04, 18:27
Velture napisał/a:

Kurwa poziom komentarzy zajebisty. Taki nie za mądry jak na ten portal przystało.
Dawno nie robiłem za ekspertę na sadolu więc wybaczcie mi bo wyszedłem z formy.
1) po chuj to? Jeśli każdy by się trzymał swojego pasa to problem nie występuje.
2) dostosowanie prędkości do warunków jeśli pkt1 jest błędny.
3) trójkę zobrazuję...
4) jeśli punkty od 1 do 3 nic nie pomogą to niech kurwy zdychają bo żaden sposób im nie pomoże. Czy to jakaś lampa/sygnalizator czy cokolwiek innego. Nie czarujmy się ale debile byli, są i będą. Jak szlabany i światła na rogatkach nie powstrzymują bezmózgów przed wjechaniem pod trąbiący pociąg to o czym my rozmawiamy.
Fajnie, że dzieciak coś próbuje zrobić i się rozwija ale nie czarujmy się ale i tak po tym filmiku pójdzie się wysrać na ulicę a potem jako dorosły zgwałci jakąś babę - taka kultura i tradycja więc jestem tolerancyjny.



Moim zdaniem jest to "jakieś" rozwiązanie na wysokich górzystych terenach gdzie nie ma się jak minąć na jednym pasie przy braku barierek itp. Jesteś zwykłym kurwa chamem pierdolonym srającym w złoty sedes jak sie okazuje po Twojej wypowiedzi.
Zgłoś