18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ellsworth 2014-06-28, 22:15 1
YeeZooS napisał/a:

@Magik2501- Sytuacja miała miejsce przy wyprzedzaniu. Wyprzedzałem kilka samochodów, bo długa prosta po za teren zabudowanym. Ktoś z przodu jechał ok70-80 wiec zacząłem wyprzedzać cały sznur. Gościu stwierdził, ze nie musi patrzeć w lusterko. Musiałem z około 100-110 hamować niemal do zera bo wyjechał tuż przede mną. Dogoniłem go 2 km dalej na światłach to stracił lusterko. I tu się rozchodzi o takie sytuacje. Ja jestem z tych, którzy na siłe nie szukają szczescia przeciskająć się pędząć 200km/h. Ale w tej akcji patrzcie w lusterka chodzi głównie o korki i zmiany pasów. Co zdarza się i bez kierunkowskazów.


Co o kierunkowskazów, nie wiem czy 5 razy w życiu widziałem motocyklistę używającego kierunkowskazu! Może zacznijcie od siebie, zanim zaczniecie wymagać od innych, co?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-06-28, 22:44 1
hah kurwa co za debil

sam na codzien popierdalam na moto jak sie tylko da, ale o czyms takim nawet nie pomyslalem, upierdolic piescia lusterko rozumiem ale na moto kopac w samochod sam sie ukaral
Zgłoś
Avatar
CyganskiSztorm 2014-06-29, 1:12 1
Na miejscu kierowcy, wyszedłbym i spuścił mu wpierdol jak dresy na osiedlu.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-06-29, 1:39
trzeba być idiiotą
Zgłoś
Avatar
KondziuWonder 2014-06-29, 1:52
Buty ma, żyje chyba
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2014-06-29, 10:37 1
Zgłoś